16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Jurres, olieverf
Startprijs 2.400 EUR

Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 AMsterdam), olieverf op linnen, stervende figuur en arabier bij paard 100x128cm. Cond.: G

Balman, winter
Startprijs 220 EUR

H.Balman, 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht in de winter, 25x20cm., Cond.:G

Piet Cottaar
Startprijs 80 EUR

Piet Cottaar 1920, olieverf op linnen, 18e eeuws stilleven met fruit, eend en aardewerk op een tafel 90x65cm. Cond.: R-G

Schilderij, Plokker
Resultaat: 80 EUR

Johannes Plokker? (Rotterdam 1907), olieverf op linnen, paard met 4 ruiters 40x50cm. Cond.: G

M. Burch, brug in Delft
Startprijs 40 EUR

Schilderij, van Deursen
Resultaat: 20 EUR

Klein paneel
Startprijs 70 EUR

Duitse School ca. 1900, olieverf op paneel, bergachtig landschap met meer 16x11cm.

Aquarel, gezicht op een stad
Startprijs 200 EUR

Z. Szezapantia ca. 1930 (Russische School?), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en ophaalbrug 50x70cm.

Aquarel, Jo Manders
Resultaat: 450 EUR

Gerard de Lairesse
Startprijs 400 EUR

Hendrik Savrij, koeien
Startprijs 1.000 EUR

Willem Roelofs, landschap Weesp
Startprijs 1.000 EUR

Theo Meier, Balinees meisje 1956
Startprijs 450 EUR

Theo Meier 1956, pastel op papier, Indisch meisje 29X38CM. Cond.:.G

Salvi, Italiaanse School
Startprijs 600 EUR

G. Salvi 19e eeuw (Italiaanse School), olieverf op paneel, gitaarspelende man in interieur 25x40cm. Cond.: G

van Mierlo, molen
Startprijs 150 EUR

Van Mierlo ca. 1920 (Belgische School), olieverf op paneel, stenderkast bij avond 15x12,5cm. Cond.: G

J.G. Smiths, meisje met kruik
Startprijs 400 EUR

Jan Gerard Smits (Den Haag 1823- 1910), olieverf op paneel, wandelend meisje met sprokkelhout 21x25cm. Cond.: G

Joop van Leeuwen, bollenveldje
Startprijs 500 EUR

Joop van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, bloembollenveld met figuren 18x25cm. Cond.: G

Blom, Indische man
Resultaat: 300 EUR

Blom, Indische vrouw
Resultaat: 220 EUR

Corneille litho
Startprijs 225 EUR

Guilliaume Corneille '96, lithografie op papier, vrouw met kat en vogel Nr. 130/200

Jan Cremer,
Startprijs 2.500 EUR

Gesigneerd J. van Couver
Startprijs 350 EUR

J. van Couver? ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands molengezicht met originele bladgouden lijst 46x61cm. Cond.: G

3x Cambier, aquarel
Startprijs 120 EUR

Pendant, strandgezicht
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee strandgezichten met spelende kinderen (pendant) 9x7cm. Cond.: G