Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 AMsterdam), olieverf op linnen, stervende figuur en arabier bij paard 100x128cm. Cond.: G
H.Balman, 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht in de winter, 25x20cm., Cond.:G
Piet Cottaar 1920, olieverf op linnen, 18e eeuws stilleven met fruit, eend en aardewerk op een tafel 90x65cm. Cond.: R-G
Johannes Plokker? (Rotterdam 1907), olieverf op linnen, paard met 4 ruiters 40x50cm. Cond.: G
M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G
van Deursen, olieverf op paneel, zeilschepen op een meer 35x23cm. Cond.: G
Duitse School ca. 1900, olieverf op paneel, bergachtig landschap met meer 16x11cm.
Z. Szezapantia ca. 1930 (Russische School?), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en ophaalbrug 50x70cm.
Theo Meier 1956, pastel op papier, Indisch meisje 29X38CM. Cond.:.G
G. Salvi 19e eeuw (Italiaanse School), olieverf op paneel, gitaarspelende man in interieur 25x40cm. Cond.: G
Van Mierlo ca. 1920 (Belgische School), olieverf op paneel, stenderkast bij avond 15x12,5cm. Cond.: G
Jan Gerard Smits (Den Haag 1823- 1910), olieverf op paneel, wandelend meisje met sprokkelhout 21x25cm. Cond.: G
Joop van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, bloembollenveld met figuren 18x25cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '96, lithografie op papier, vrouw met kat en vogel Nr. 130/200
Jan Cremer 57, Enschede 1940, olieverf op paneel, Jager met kat, 86x61cm., Cond.:G
J. van Couver? ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands molengezicht met originele bladgouden lijst 46x61cm. Cond.: G
Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee strandgezichten met spelende kinderen (pendant) 9x7cm. Cond.: G