Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen- en vogeldecor. 3 Kopjes met chip, 3 schotels met chip en 1 schotel met haarscheur. 5xø11,5cm.
Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G