Kruis WG 585/000 met briljant. Strak kruisje, Rensini HG, met 7x 0.01 briljantjes bezet. ca 1,7 gr Lengte 15 x11 mm.
Mooie ring, WG 750/000, briljant. Mooie royale strakke solitair ring, Rensini, met in het 4 princessen strak tegen elkaar gezet, 4x0.11 crt VSI/TW, in een iets verhoogde zetting, 8x8 mm. Aan weerszij...
Hanger, WG 585/000 met Tahiti parel en briljant. Strakke hanger, Rensini, met royaal WG oog, 7x5 mm bezet met 14 briljanten, totaal 0.14 crt. Onder aan het oog hangt een mooie Tahiti parel ø 8,5 mm. c...
Ring WG 585/000, met briljanten. Een strakke bolle Rensini ring, EE, met tussen de band 13 briljanten, totaal 0.52 crt VSI/TW, geklemd. ø 57, ca 6,7 gr.
Oorknoppen, WG, met briljant pave gezet. Vierknate strakke oorknoppen, Rensini HH, met in het midden een princes geslepen diamant, 2x 0.12 crt VSI/TW. Om de princessen zijn in totaal 16 kleine briljan...
Hanger, WG, 585/000, met briljant. Strakke WG vierkante hanger, Rensini HH 50, 7x7mm, met in het midden een prince4s geslepen diamant en daarom heen 8x0.008 briljanten pave gezet. ca 1.5 gr
Ring wg, 585/000, met briljant. Het bekende Rensini tulp modelring met briljant 0.10 crt VSI TW, met bolle band. ø 52, ca 3,6 gr
Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U
Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...
Drie sterling zilveren kandelaars, Z2 gekeurd, met geprofileerde acht-zijdige voet. Totaal gewicht ca. 857gr., voet ø11x11cm., H. 17cm., Cond.:U
Schitterend gaaf Russisch geëmailleerd zlveren sigaretten etui met vergulde binnenzijde en amethist op sluitknop, 88 Zolotniks MT.: NO 7.5x10.5x1.5cm., Con d.:U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op houten basement, met koperen binnenbak, 835/000. 14x11.5cm., basement 15x11x3.5cm., Cond.:G
19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...
Zilveren theepot op comfoor met hengselsuikerbak en roomkan op voet met parelranden, 835/000 en 925/000. Theepot H.15cm., ca. 1295 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...
Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U
Mooie zilveren 835/000 theebus met rondom putti-en bloemmotieven op vier pootjes. MT.: D.Zwijnenburg, Schoonhoven, ca. 183 gr. 7x6x9cm., Cond.:U
Jade armband, verguld. Ronde armband gemaakt uit jade met in het midden een scharnier en een bakslot met veiligheid. Om het jade zit een bewerking met verguld metaal en gravures. ø 54 mm.
Ring, GG 585/000, met ovale jade. Ring met in het midden een jade 24x12 mm. Om de jade zit een halve gladomzetting en aan de zijkant zitten bewerkingen met losse stukjes ca 8,7 gr. ø58
Collier Calciet kralen met 15 GG 585/000 bewerkte "disco" bolletjes. ø 8,3mm. Aan het collier zit een GG 585/000 matbewerkte bolsluiting. Lengte 40 cm.
Collier van jadekralen met 28 GG 585/000 bolletjes. In het midden van het collier hangt een GG 585/000 hanger met een uitgewerkte steen van jade, gevat in een getorste rand. Grootte 21x27 mm. Lengte 4...
Ring, GG 585/000, met Chrysopraas, Onyx en diamant. De ring heeft een kop van 31x25mm met in het midden een Chrysopraas, trapezium geslepen met bewerkte rand. Daar omheen zitten 4 stukken Onyx met daa...