Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Afrikaans houten beeld 5120
Afrikaans houten beeld

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glazen vaas ca. 1900 5545
Glazen vaas ca. 1900

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glazen kannetje 5555
Glazen kannetje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glazen dekseldoos + schotel 5577
Glazen dekseldoos + schotel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glas met onderschaal 5581
Glas met onderschaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glazen waterpijp 5586
Glazen waterpijp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Karaf met glas, rood 5596
Karaf met glas, rood

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Plateel bord Gouda 6086
Plateel bord Gouda

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Aardewerken kan + vaas 6144
Aardewerken kan + vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen keramiek 6249
3 Delen keramiek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel 6294
5-Delig kaststel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lampetstel, creme 6302
Lampetstel, creme

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
10 Blauwe potten 6394
10 Blauwe potten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen Blue Mountain 6479
3 Delen Blue Mountain

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delen Hutschenreuther 6532
2 Delen Hutschenreuther

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Goudstenen schenkkannetje 6541
Goudstenen schenkkannetje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen aardewerk 6592
3 Delen aardewerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Dekselvaas + doofpot 6619
Dekselvaas + doofpot

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld 6621
Porseleinen beeld

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Dobbelsteenhanger met collier 117
Dobbelsteenhanger met collier

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lot double 204
Lot double

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lot double 459
Lot double

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lot double 461
Lot double

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Auguste Brouet, ets 1033
Auguste Brouet, ets

Resultaat:

10 EUR