Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren koektrommel
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwalitei, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18c...

Tantalus-kwelling
Resultaat: 150 EUR

Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.

Plated warmhoudschaal
Resultaat: 90 EUR

Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G

Bloedkoralen collier 3 rijen
Resultaat: 500 EUR

Collier, 3 rijen mooie rode bloedkoralen met GG, 585/000 royale sluiting. De bloedkoralen, ø ca 4,5-5mm, zijn in 3 rijen geregen en bevestigd een aan een ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een...

Collier, bloedkor.
Resultaat: 600 EUR

Bloedkoralen colllier met in het midden een GG, 585/000, peervormige hanger met bloedkoraal, 18x28mm. Tussen de koralen zitten GG, 585/000, stukjes en het collier heeft een GG, 585/000, bolsluiting. L...

Relatieringen GG
Startprijs 400 EUR

Relatieringen, GG, 585/000, met slag. Aller Spanninga ringen, met in het midden een slag met 2 kleine WG balkjes. Aan een zijde gematteerd. De damesring heeft tussen de balkjes 3 kleine briljantjes. ø...

Bloedkoraal collier 3 rij
Resultaat: 375 EUR

Collier, 3 rijen bloedkoraal met GG, 585/000 bloemvormige sluiting. De bloedkoralen zijn ø 4,4 mm en zijn bevestigd aan een sluiting, ø 14 mm, met in het midden een ronde bloedkoraal waar een bewerkt...

Armband, 3-rij bloedkor.
Startprijs 325 EUR

Bloedkoralen armband, 3 rijen, tonnetjeskralen ø 5,7mm. Aan de armband zit een GG, 585/000, sluiting met royale eindstukken en in het midden 4 bloedkoralen. Lengte 19 cm

Relatieringen GG WG
Startprijs 400 EUR

Relatieringen GG/WG, 585/000 met briljant. Aller Spanninga GG ringen met 6 WG gematteerde stukjes verdeeld over de ringen. Breedte 4 mm. In de damesring zitten 4x 0.01 briljant. ø 55 en ø 63. ca 11,3 ...

Ring GG Rensini
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Slagring gemaakt uit rond massief goud met aan een uiteinde een witgouden zetting met briljant 0.13 crt VSI TW. ca 9,4 gr. ø 57.

Ring GG Reinhold
Startprijs 350 EUR

Ring GG 750/000 met briljanten.Fantasiemodel met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0.46 ct.TW/VVS, ø 55, ca 6.8 gr., met m...

Hanger GG hartje
Startprijs 200 EUR

Hanger, GG, 585/000 in de vorm van een hart met briljanten. ø 11x11 mm. De hanger heeft de vorm van een hart en in het hartje zijn 5 lijnen met briljantjes bezet. Totaal ca 0.15 crt.

Ring GG/ Platina en briljant
Startprijs 800 EUR

Ring GG750/000 en PL 950/000, bezet met 1 briljant. Mooie strakke solitairring, twee kleurig, met een briljant van 0.50 crt.TW/SI, in gladomzetting gezet met eenvoudige bolle band ø 55, ca 7.5 gr.

Hanger hart GG briljant
Startprijs 200 EUR

Hanger GG, 750/000, in de vorm van een hart met briljant. Het hart, ø 21,5x17,5mm, is aan een zijde bezet met meerdere briljanten. Totaal ca. 0.18 ct. W/PI, ca 5.4 gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U

Zilveren dekselpot
Startprijs 500 EUR

Uitheemse zilveren rijkelijk bewerkte dekselpot met 2 handgrepen, op voet. 800/000, 14xø12cm., ca. 580gr., Cond.:U

Dienblaadje
Startprijs 500 EUR

Prachtig rechthoekig Djokja zilveren dienblad met rijkelijk bewerkte rand en gehamerde bodem, 800/000, ca. 675 gr., 36x24cm., Cond.:U

Zilv. miniatuur, hooiwagen
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G

Zilveren dienblaadje
Resultaat: 350 EUR

Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U

Dobbelsteenhanger met collier
Resultaat: 10 EUR

Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm

6 Pers. zilv. bestek
Resultaat: 100 EUR

Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U

Melkkan zilver
Startprijs 2.250 EUR

Russisch zilveren geëmailleerde kan met schenktuit en steel, binnenzijde verguld, 84 Zolotniks = 875/000, Met zilverkeur ( A.C. 1894 MC). H 9xø 8.5cm., Cond.:U

3 Zilv. suikerscheppen
Resultaat: 70 EUR

Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U

Zilveren wijnkan
Resultaat: 600 EUR

Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g

Zilv. lepeltjes + Schaal
Startprijs 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Zilveren schaaltje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U

3 Plated tabletten
Resultaat: 75 EUR

Drie oude plated presenteerbladen ca. 1930, 30-62cm. Cond.: G

Broche WG met parel
Startprijs 380 EUR

Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6 en 5 mm.De broche is in de vorm van een soort fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyavparels en 4 steentjes. Het WG is half gematteerd. De broche is voo...

Armband WG diamant
Startprijs 700 EUR

Armband, WG 585/000, met 9 diamanten. De armband bestaande uit een ijsgematteerde binnenzijde met glimmende geschulpte rand. In het midden van de armband zijn 9 kleine briljanten, totaal ca 0.13 crt, ...

Ring WG Citrien briljant
Startprijs 580 EUR

Ring WG, 750/000 met Citrien. Ring met langwerpige smalle kop met markies geslepen Citrien, 27x10, ca 9,7 crt. Aan de randen van de citrien zitten op diverse plekken kleine diamantjes, ca 0.05 crt. ca...

Hanger WG met citrien en briljant
Startprijs 280 EUR

Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...

Oorhangers WG briljant
Startprijs 550 EUR

Oorhangers, WG 750/000,met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengte...

Choker WG briljant
Startprijs 420 EUR

Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.

Fantasiering, WG briljant
Startprijs 430 EUR

Fantasiering, WG 585/000 met briljant. Strakke WG fantasiering, Rensini IG, met rechte bovenkant, wat uitlopend waartussen 5 briljanten geklemd zitten. Totaal ca 0.14 crt VSI/TW. ø 56. ca 4.5 gr

Oorsieraden met saffier en diamant
Startprijs 1.080 EUR

Oorsieraden, WG 585/000, met natuurlijke gele saffier en diamant. Oorstekers met in het midden een ovale gele saffier, 8,7x5,5mm, ca 1,00 crt, en daarboven met 3 rijen met briljanten, totaal ca 0,75 ...

Ring WG granaat briljant
Resultaat: 350 EUR

Ring, WG 585/000 granaten en briljant. De brede ring heeft 2 rijen met rond gefacetteerde granaten in zeer goede kleur. in het midden en aan de buitenranden zitten diverse briljanten. Totaal 0.52 crt....

Creolen WG briljant
Startprijs 460 EUR

Creolen, WG 585/000, met baquette diamanten. Creolen, ø 13 mm, breedte 6,5 mm, met 2 rijen met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt. De creolen zijn voorzien van een scharnier en zijn ajour...

Ring WG langwerpig pave briljant
Startprijs 550 EUR

Ring WG 750/000 met briljanten. Een ring met grote langwerpige kop, 19x11,5mm, welke volledig is bezet met pavee gezette briljanten, totaal ca 0.96 crt W/SI Ø 56

Rijring WG Rensini
Startprijs 275 EUR

Rijring WG 585/000 met 5 briljanten. WG rijring, merk Rensini, met in het midden een royale zetting met 5 briljanten, totaal o.15 crt VSI/TW, gezet in vierpootschatons. ø 57 ca 2,5 gr.

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 120 EUR

Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U

2 Zilv. kandelaars
Startprijs 430 EUR

Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.

3 Zilveren suikertangen
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U

Zilveren dienblad
Startprijs 400 EUR

Dienblad in Hollands zilveren opengewerkt montuur, rondom bewerkt met bloemmotieven en open handgrepen, 835/000, Jaarletter: P, 1975, Schoonhoven, Fa.Hooijkaas, 41x27cm., Cond.:U

3 Zilv. roomlepels
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren roomlepels, 835/000, 1x Haags Lofje Hollands, 2x bloemmotief. Totaal ca. 558gr., L. ca. 11cm., Cond.:U

Zilveren visschep
Startprijs 160 EUR

Fraaie zilveren visschep, 835/000, rijkelijk bewerkt met druivenranken en bloemmotieven. Vermoedelijk Denemarken, ca. 100gr., L. 31cm., Cond.:U

2 Zilveren bekertjes
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G

3 Zilveren dieren
Resultaat: 130 EUR

Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U

Zilveren koffiekan
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G

Zilveren dienschaal
Startprijs 600 EUR

Sterling zilveren fruitschaal op 4 cupidopootjes met aan de rand ajoutgezaagde bewerkingen en 2 massieve handgrepen. 38x21x8 cm., ca.523 gr., Cond.:U

Klemarmband zilver
Resultaat: 60 EUR

Klemband, zilver, 835/000. Armband bestaande uit 2 delen welke in elkaar scharnieren en zo geklemd worden om de pols. ca 60 gr. ø 56 mm.

Choker zilver diamant
Resultaat: 50 EUR

Choker, zilver 925/000, met diamanten. Een Gourmetcollier met een bewerkt middenstuk bezet met diverse diamanten. totaal ca 0.33 crt P/W Lengte 47,5 cm. ca 17 gr.

Ring Fluoriet
Startprijs 40 EUR

Ring zilver, 925/000, met licht groene Fluoriet. De ring heeft een bewerkte kop met een gefacetteerde lichtgroene Fluoriet, 18 x 15mm. ø 50, ca 11,7 gr.

2 Colliers
Startprijs 45 EUR

Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...

Hanger met oorstekers
Startprijs 50 EUR

Hanger met collier, zilver, 925/000, met bijpassende oorstekers. De ronde bewerkte hanger, ø 48 mm, is voorzien van paarse steen en hangt aan een Venetiaans collier, ca 50 cm. De ronde oorstekers hebb...

Hanger Lapis Lazuli collier
Startprijs 70 EUR

Hanger zilver, 925/000 met Lapis lazuli. Grote peervormige hanger, 55x33mm, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, 17,5x25mm. De rand om de steen is met ovale fantasie figuurtjes...

Hart hanger Lapis
Startprijs 190 EUR

Unieke design hanger, lapis lazulli hart bevestigd aan een zilveren bewerkt groot hangeroog. Otto Kern. Lengte 95 mm. ca 119 gr.

Zilver beugeltas
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U

Snoer Turkoois
Startprijs 60 EUR

Snoer bestaande uit mooie olijfvormige turkooiskralen. grootte kraal 3x1,8cm. lengte 52 cm. Met groot zilveren veeroog als sluiting

Hanger en collier zilver
Startprijs 40 EUR

Zilveren hanger, 925/000, stermodel ø 6cm, bevestigd aan een zilveren ketting van grote ovale schakels. Totaal gewicht ca 64,7 gr. Lengte 75 cm.

Bolle strakke GG ring briljant
Startprijs 295 EUR

Ring GG 585/000, met briljant. Bolle ring, Rensini IA01, breedte 6 mm, met 3 briljanten, totaal 0.075 verdeeld over de bovenzijde van de ring.ca 5.8. ø 58

Zilveren hostiehouder
Startprijs 150 EUR

Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U

Zilveren trekpotje
Startprijs 285 EUR

Mooi zilveren 833/000 schenkkannetje met scharnierende deksel, het zilveren handvat is voorzien van 2 isolatieringetjes, ca. 227gr., H. 15cm. Cond.:U

Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...

Gouden odeurflacon
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G

Kristallen dekselcoupe
Startprijs 170 EUR

Geslepen kristallen deselcoupe op sterling zilveren voet met deksel voorzien van zilveren knop. 20xø15cm.

Zilveren suikervaas + 12 lepels
Startprijs 600 EUR

Mooi stuk: Antieke Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagde suikervaas op gegraveerde voet met 12 bijbehorende fijne lepeltjes met opengewerkte steel en cartouche. Hengsel en rand zijn met parelrand af...

Holl. zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U

Zilv. miniatuur, waterpomp
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U

Zilv. miniatuur, waterput + man
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U

3 Djokja schaaltjes
Startprijs 120 EUR

Drie Djokja zilveren schaaltjes, binnenzijde is rondom voorzien van drijfwerk. 8500/000, ca. 268gr., H. 5 x ø 12cm., Cond.:U

Zilv. roomlepel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U

Zilveren karaffenhouder
Resultaat: 160 EUR

Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren taartvorkjes, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: N 1973, MT.: gekroonde N10, Schoonhoven, ca. 140 gr., L.11.5cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U

Bloedkoraal collier
Resultaat: 105 EUR

Collier, met bloedkoraal, ø 3,7mm en GG 585/000, bolsluiting. Lengte 50 cm

Collier, parel/bloedkor.
Startprijs 450 EUR

Collier geknoopt met zoetwaterparels en bloedkoraal. Onderaan het collier hangt een diamantenhanger met daaraan 12 kwastjes met bloedkoraal en parel. Lengte collier 65 cm.

Collier, bloedkor.
Startprijs 225 EUR

Streng bloedkoralen met GG, 585/000, olijfvormige sluiting. ø bloedkoraal 6,3x5,2mm. Lengte 40 cm

Armband, 3-rij bloedkor.
Resultaat: 230 EUR

Armband 3rij met bleodkoraal.De bloedkoralen zitten bevestigd aan een GG, 585/000, sluiting, klein bloemmodel met royale eindstukken. ø bloedkoraal 5 mm. Lengte 19 cm.

Broche schildmodel GG zilver
Startprijs 85 EUR

Broche Goud op achterzijde zilver, met een orientpareltje. Schildmodel broche met in het midden een afbeelding van een bloem met daarin een parel. ø 4x3.5 cm. De veiligheid is incompleet.

Ring GG briljant
Startprijs 240 EUR

Ring, GG 750/000, met briljanten. Een fijne ring met een golf waarin 7 briljanten, 0.38 crt TW SI, in een gladomzetting zijn gezet. ø 56, ca 2.9 gr.

Hanger GG carree briljant
Startprijs 200 EUR

Hanger GG, 750/000, met 9 carree briljanten. Fijne vierkante hanger met WG accenten op de hoeken en in het midden 9 carree geslepen diamanten strak gezet.Totaal 0.28ct. Loepzuiver/W, ca. 1.7 gr.

Ring GG/WG briljant
Startprijs 350 EUR

Ring, GG/WG 585/000, met rij met briljant. Ring bestaande uit 2 banden over elkaar heengezet. in de WG band zitten diverse kleine briljanten in 2 rijen gezet, 0.16 crt SI.

Ring GG 2 delig
Resultaat: 210 EUR

Ring, GG 585/000, 2 delig. Op de bovenzijde van de ringen zit een blokje welke in elkaar passen. Te dragen als twee maar ook als een ring. ca 8,3 gr. ø 55.

Ring GG Marc O'Polo
Resultaat: 150 EUR

Ring, GG, 585/000, Marc O'Polo. Gematteerde ring strak model met kronkel aan de bovenzijde, wat uitlopend. ca 6,1 gr. ø 54. Nieuw

Hanger GG briljant
Startprijs 500 EUR

Hanger, GG, 585/000, met 16 briljanten in hartvorm gezet. 14x14 mm. Een hanger waarin de briljanten in de vorm van een hart zijn gezet in zetkasten. Totaal 0.50 crt SI. Nieuw!

Bijbel, gouden slot
Startprijs 45 EUR

Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 85 EUR

Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U

Zilveren boterschep
Startprijs 75 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 boterschep, Grootkeur, Jaarletter: Y, 1858, MT.: onduidelijk, ca. 20gr., L.17cm., Cond.:U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 70 EUR

Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

Zilveren lampevoet
Startprijs 180 EUR

Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U