Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwalitei, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18c...
Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.
Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G
Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G
Collier, 3 rijen mooie rode bloedkoralen met GG, 585/000 royale sluiting. De bloedkoralen, ø ca 4,5-5mm, zijn in 3 rijen geregen en bevestigd een aan een ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een...
Bloedkoralen colllier met in het midden een GG, 585/000, peervormige hanger met bloedkoraal, 18x28mm. Tussen de koralen zitten GG, 585/000, stukjes en het collier heeft een GG, 585/000, bolsluiting. L...
Relatieringen, GG, 585/000, met slag. Aller Spanninga ringen, met in het midden een slag met 2 kleine WG balkjes. Aan een zijde gematteerd. De damesring heeft tussen de balkjes 3 kleine briljantjes. ø...
Collier, 3 rijen bloedkoraal met GG, 585/000 bloemvormige sluiting. De bloedkoralen zijn ø 4,4 mm en zijn bevestigd aan een sluiting, ø 14 mm, met in het midden een ronde bloedkoraal waar een bewerkt...
Bloedkoralen armband, 3 rijen, tonnetjeskralen ø 5,7mm. Aan de armband zit een GG, 585/000, sluiting met royale eindstukken en in het midden 4 bloedkoralen. Lengte 19 cm
Relatieringen GG/WG, 585/000 met briljant. Aller Spanninga GG ringen met 6 WG gematteerde stukjes verdeeld over de ringen. Breedte 4 mm. In de damesring zitten 4x 0.01 briljant. ø 55 en ø 63. ca 11,3 ...
Ring GG 585/000 met briljant. Slagring gemaakt uit rond massief goud met aan een uiteinde een witgouden zetting met briljant 0.13 crt VSI TW. ca 9,4 gr. ø 57.
Ring GG 750/000 met briljanten.Fantasiemodel met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0.46 ct.TW/VVS, ø 55, ca 6.8 gr., met m...
Hanger, GG, 585/000 in de vorm van een hart met briljanten. ø 11x11 mm. De hanger heeft de vorm van een hart en in het hartje zijn 5 lijnen met briljantjes bezet. Totaal ca 0.15 crt.
Ring GG750/000 en PL 950/000, bezet met 1 briljant. Mooie strakke solitairring, twee kleurig, met een briljant van 0.50 crt.TW/SI, in gladomzetting gezet met eenvoudige bolle band ø 55, ca 7.5 gr.
Hanger GG, 750/000, in de vorm van een hart met briljant. Het hart, ø 21,5x17,5mm, is aan een zijde bezet met meerdere briljanten. Totaal ca. 0.18 ct. W/PI, ca 5.4 gr.
Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U
Uitheemse zilveren rijkelijk bewerkte dekselpot met 2 handgrepen, op voet. 800/000, 14xø12cm., ca. 580gr., Cond.:U
Prachtig rechthoekig Djokja zilveren dienblad met rijkelijk bewerkte rand en gehamerde bodem, 800/000, ca. 675 gr., 36x24cm., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U
Russisch zilveren geëmailleerde kan met schenktuit en steel, binnenzijde verguld, 84 Zolotniks = 875/000, Met zilverkeur ( A.C. 1894 MC). H 9xø 8.5cm., Cond.:U
Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6 en 5 mm.De broche is in de vorm van een soort fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyavparels en 4 steentjes. Het WG is half gematteerd. De broche is voo...
Armband, WG 585/000, met 9 diamanten. De armband bestaande uit een ijsgematteerde binnenzijde met glimmende geschulpte rand. In het midden van de armband zijn 9 kleine briljanten, totaal ca 0.13 crt, ...
Ring WG, 750/000 met Citrien. Ring met langwerpige smalle kop met markies geslepen Citrien, 27x10, ca 9,7 crt. Aan de randen van de citrien zitten op diverse plekken kleine diamantjes, ca 0.05 crt. ca...
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Oorhangers, WG 750/000,met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengte...
Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.
Fantasiering, WG 585/000 met briljant. Strakke WG fantasiering, Rensini IG, met rechte bovenkant, wat uitlopend waartussen 5 briljanten geklemd zitten. Totaal ca 0.14 crt VSI/TW. ø 56. ca 4.5 gr
Oorsieraden, WG 585/000, met natuurlijke gele saffier en diamant. Oorstekers met in het midden een ovale gele saffier, 8,7x5,5mm, ca 1,00 crt, en daarboven met 3 rijen met briljanten, totaal ca 0,75 ...
Ring, WG 585/000 granaten en briljant. De brede ring heeft 2 rijen met rond gefacetteerde granaten in zeer goede kleur. in het midden en aan de buitenranden zitten diverse briljanten. Totaal 0.52 crt....
Creolen, WG 585/000, met baquette diamanten. Creolen, ø 13 mm, breedte 6,5 mm, met 2 rijen met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt. De creolen zijn voorzien van een scharnier en zijn ajour...
Ring WG 750/000 met briljanten. Een ring met grote langwerpige kop, 19x11,5mm, welke volledig is bezet met pavee gezette briljanten, totaal ca 0.96 crt W/SI Ø 56
Rijring WG 585/000 met 5 briljanten. WG rijring, merk Rensini, met in het midden een royale zetting met 5 briljanten, totaal o.15 crt VSI/TW, gezet in vierpootschatons. ø 57 ca 2,5 gr.
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U
Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U
Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.
Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U
Dienblad in Hollands zilveren opengewerkt montuur, rondom bewerkt met bloemmotieven en open handgrepen, 835/000, Jaarletter: P, 1975, Schoonhoven, Fa.Hooijkaas, 41x27cm., Cond.:U
Drie zilveren roomlepels, 835/000, 1x Haags Lofje Hollands, 2x bloemmotief. Totaal ca. 558gr., L. ca. 11cm., Cond.:U
Fraaie zilveren visschep, 835/000, rijkelijk bewerkt met druivenranken en bloemmotieven. Vermoedelijk Denemarken, ca. 100gr., L. 31cm., Cond.:U
Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G
Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G
Sterling zilveren fruitschaal op 4 cupidopootjes met aan de rand ajoutgezaagde bewerkingen en 2 massieve handgrepen. 38x21x8 cm., ca.523 gr., Cond.:U
Klemband, zilver, 835/000. Armband bestaande uit 2 delen welke in elkaar scharnieren en zo geklemd worden om de pols. ca 60 gr. ø 56 mm.
Choker, zilver 925/000, met diamanten. Een Gourmetcollier met een bewerkt middenstuk bezet met diverse diamanten. totaal ca 0.33 crt P/W Lengte 47,5 cm. ca 17 gr.
Ring zilver, 925/000, met licht groene Fluoriet. De ring heeft een bewerkte kop met een gefacetteerde lichtgroene Fluoriet, 18 x 15mm. ø 50, ca 11,7 gr.
Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...
Hanger met collier, zilver, 925/000, met bijpassende oorstekers. De ronde bewerkte hanger, ø 48 mm, is voorzien van paarse steen en hangt aan een Venetiaans collier, ca 50 cm. De ronde oorstekers hebb...
Hanger zilver, 925/000 met Lapis lazuli. Grote peervormige hanger, 55x33mm, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, 17,5x25mm. De rand om de steen is met ovale fantasie figuurtjes...
Unieke design hanger, lapis lazulli hart bevestigd aan een zilveren bewerkt groot hangeroog. Otto Kern. Lengte 95 mm. ca 119 gr.
Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U
Snoer bestaande uit mooie olijfvormige turkooiskralen. grootte kraal 3x1,8cm. lengte 52 cm. Met groot zilveren veeroog als sluiting
Zilveren hanger, 925/000, stermodel ø 6cm, bevestigd aan een zilveren ketting van grote ovale schakels. Totaal gewicht ca 64,7 gr. Lengte 75 cm.
Ring GG 585/000, met briljant. Bolle ring, Rensini IA01, breedte 6 mm, met 3 briljanten, totaal 0.075 verdeeld over de bovenzijde van de ring.ca 5.8. ø 58
Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U
Mooi zilveren 833/000 schenkkannetje met scharnierende deksel, het zilveren handvat is voorzien van 2 isolatieringetjes, ca. 227gr., H. 15cm. Cond.:U
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...
Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G
Geslepen kristallen deselcoupe op sterling zilveren voet met deksel voorzien van zilveren knop. 20xø15cm.
Mooi stuk: Antieke Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagde suikervaas op gegraveerde voet met 12 bijbehorende fijne lepeltjes met opengewerkte steel en cartouche. Hengsel en rand zijn met parelrand af...
Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U
Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Drie Djokja zilveren schaaltjes, binnenzijde is rondom voorzien van drijfwerk. 8500/000, ca. 268gr., H. 5 x ø 12cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U
Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren taartvorkjes, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: N 1973, MT.: gekroonde N10, Schoonhoven, ca. 140 gr., L.11.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U
Collier, met bloedkoraal, ø 3,7mm en GG 585/000, bolsluiting. Lengte 50 cm
Collier geknoopt met zoetwaterparels en bloedkoraal. Onderaan het collier hangt een diamantenhanger met daaraan 12 kwastjes met bloedkoraal en parel. Lengte collier 65 cm.
Streng bloedkoralen met GG, 585/000, olijfvormige sluiting. ø bloedkoraal 6,3x5,2mm. Lengte 40 cm
Armband 3rij met bleodkoraal.De bloedkoralen zitten bevestigd aan een GG, 585/000, sluiting, klein bloemmodel met royale eindstukken. ø bloedkoraal 5 mm. Lengte 19 cm.
Broche Goud op achterzijde zilver, met een orientpareltje. Schildmodel broche met in het midden een afbeelding van een bloem met daarin een parel. ø 4x3.5 cm. De veiligheid is incompleet.
Ring, GG 750/000, met briljanten. Een fijne ring met een golf waarin 7 briljanten, 0.38 crt TW SI, in een gladomzetting zijn gezet. ø 56, ca 2.9 gr.
Hanger GG, 750/000, met 9 carree briljanten. Fijne vierkante hanger met WG accenten op de hoeken en in het midden 9 carree geslepen diamanten strak gezet.Totaal 0.28ct. Loepzuiver/W, ca. 1.7 gr.
Ring, GG/WG 585/000, met rij met briljant. Ring bestaande uit 2 banden over elkaar heengezet. in de WG band zitten diverse kleine briljanten in 2 rijen gezet, 0.16 crt SI.
Ring, GG 585/000, 2 delig. Op de bovenzijde van de ringen zit een blokje welke in elkaar passen. Te dragen als twee maar ook als een ring. ca 8,3 gr. ø 55.
Ring, GG, 585/000, Marc O'Polo. Gematteerde ring strak model met kronkel aan de bovenzijde, wat uitlopend. ca 6,1 gr. ø 54. Nieuw
Hanger, GG, 585/000, met 16 briljanten in hartvorm gezet. 14x14 mm. Een hanger waarin de briljanten in de vorm van een hart zijn gezet in zetkasten. Totaal 0.50 crt SI. Nieuw!
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 boterschep, Grootkeur, Jaarletter: Y, 1858, MT.: onduidelijk, ca. 20gr., L.17cm., Cond.:U
Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G
Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.
Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U