Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen putti
Resultaat: 475 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met blaasinstrument ca. 1900 "Je les rends legers" in goede originele staat 12,3cm.

Meissen putti
Resultaat: 350 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G

Meissen figuur
Resultaat: 210 EUR

Oude Meissen porseleinen figuur na 1934, voorstellend een vrouw met bloemenkrans en 3 lammetjes. Nr. 2934 131. 1 Pootje gelijmd en 1 stukje van pootje af 14x13x6cm. Cond.: R

Jade lelieblad
Resultaat: 200 EUR

Bijzonder Oosters jade water-lelie blad met daarop een krab. Prachtig bewerkt aan beide zijdes, in goede originele staat 7,5x8,5x1,5cm. Cond.: G

Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 3.000 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Tegeltableau
Startprijs 800 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag tegeltableau bestaande uit 20 tegels. Beschilderd naar een schilderij van Vogel. Voorstelling van landschap met molens en koeien. In goede originele staat 78x62cm. Cond.: G

Tegeltableau Rozenburg
Startprijs 650 EUR

Rozenburg (Den haag) 19e eeuws tegeltableau in lijst. Voorstellend de grote markt van Nijmegen met Waaggebouw en St. Stevenstoren. naar een schilderij van de bekende schilder Klinkenberg. 1 Tegel is g...

Grote pronkvaas
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote oude Plaue Schierholz deksel pronkvaas met console 2e helft 20e eeuw met opgewerkt bloemendecor en figuren met gouddecor. (echt kobalt). Geen beschadiging ontdekt maar minimale chips mogeli...

Ivoren Chinese man
Resultaat: 800 EUR

Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.

Ivoren Chinese man
Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelhout en mand met kruiden. Prachtig gedetailleerd en bewerkt. In zeer goede staat 33cm.

Knobbelvaas, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G

Ivoren figuur
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G

Ivoren figuur
Resultaat: 400 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met kind op zijn schouder. In goede originele staat 12,5cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeldzaam groot Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel wangli met landschap- en bloemendecor (gelijmd) ø36,6cm. Cond.: M

Tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs

Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...

Scheerbekken, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R

Delftsbonte koe, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G

Delfts blauwe lamp
Resultaat: 160 EUR

Delftsblauwe keramieken schemerlamp met 18e eeuws Delfs blauw keramieken lampenvoet en origineel deksel (gelijmd), 1 chip, verder in originele staat 75x40x50cm. Cond.: R-G

Chin. beeld, celadon
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G

Ivoren okimono, kikker
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.

Delfts blauwe tabakspot
Startprijs 40 EUR

Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G

Dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen dekselvaas met blauw bloemendecor, minimale chips 45xø26cm. Cond.: R-G

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G

Chin. pors. tuitvaas
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.

Grote Oosterse schotel
Startprijs 260 EUR

Gigantische Chinees porseleinen schotel 19e eeuw met landschapsdecor in goede staat ø54cm.

Oosterse schotel, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR

Gigantische Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met landschaps- en vogeldecor in goede originele staat ø54cm.

Handspiegel met jade
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.

Chinees beeld
Resultaat: 280 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.

Kang Xi vaas, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi vaas met 4 opgewerkte kopjes en floraal decor. In goede originele staat 30xø20cm. Cond.: G

3 Borden China
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.

Chin. vaas, Fam Verte
Resultaat: 340 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor van spelende kinderen ca. 1900 in goede staat 25x17cm.

5-Delige presenteerset
Resultaat: 360 EUR

Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.

Boedha beeld
Resultaat: 600 EUR

Oud Chinees porseleinen boedha figuur ca. 1900 in zeer goede staat 23x23x16cm.

Grote Oosterse schotel
Startprijs 175 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap- en plantendecor in goede staat ø45,5cm.

Grote gemberpot
Resultaat: 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren in landschapsdecor (gesigneerd) 32xø23cm. Cond.: G

2 Tegels ca. 1920
Resultaat: 900 EUR

Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vaas met floraal decor in goede staat 24xø12cm.

Chinees beeld
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G

Chinees beeld
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G

Imari lampevoet
Resultaat: 150 EUR

Grote imari porseleinen lampenvoet met bronzen montuur, diverse figuren (mandarijneenden) etc. 75x30cm. Cond.: G

8 Pors. borden
Resultaat: 3.000 EUR

Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.

5 Imari borden
Resultaat: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse imari porseleinen sierborden met prachtig diepblauw- en goudkleurig landschapsdecor. Coulissen rand-decor met diverse tekens, 1 bord gelijmd ø20,9cm. Cond.: G

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.

Arita dekselpot
Startprijs 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...

Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Prachtige diep blauw Chinees porseleinen bord 18e eeuw met floraal decor. lichte randschades ø12,6cm. Cond.: R-G

Div. Franse vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.

KPM Manefaktur
Startprijs 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Meissen bureauset
Startprijs 300 EUR

Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.

Meissen vleesschaal
Resultaat: 85 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub (druivenranken) met goudrand 30,5x42x4cm. Cond.: G

Meissen vleesschaal
Resultaat: 85 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub ( druivenranken) 5x50x36cm. Cond.: G

Rosenthal figuur
Startprijs 280 EUR

Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 200 EUR

Groot Duits historisme tafelschaal voorstellend een open strijdwagen met 3 paarden en twee figuren ca. 1880. 2 Vingers missen 32x43x20cm. Cond.: G

2 Kleine kopjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude Meissen Bötgher herdenkingsbordjes 1682-1719-1982 (met schotels) in goede staat 4,5xø6cm.

Geitenbok ca. 1900
Startprijs 150 EUR

Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.

Meissen bord
Startprijs 100 EUR

Meissen porseleinen sierbord met drakenmotief en druiveranken ca. 1900. In goede originele staat ø26cm.

Porseleinen dekseldoos
Startprijs 110 EUR

Oude handbeschilderde porseleinen dekseldoos met vogeldecor en messing armaturen 20e eeuw. Gemerkt met een anker met een "S" erdoor 11x13x13cm. Cond.: G

2 Pors. vazen, ca. 1900
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.

Rosenthal servies
Startprijs 100 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.

Servies KPM
Resultaat: 35 EUR

Duits KPM Prinzess servies 20e eeuw bestaande uit; 12 borden (1 chip), 1 grote schaal, 3 kleine schalen, 12 schoteltjes, 11 kopjes, 2 botervloten, suikerpot, melkkan en koffiepot (barst in deksel) Con...

Porseleinen tegel
Resultaat: 100 EUR

Oude Furstenberg porseleinen handbeschilderde plaquette in lijst 20e eeuw. Met schilders-monogram en F met kroon, voorstellend een stilleven met fruit en bloemen op tafel. In goede originele staat 36x...

Biedermeier presenteerschaal
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderde porseleinen presenteerschaal met vrouwenbustes en gouddecor ca. 1900. (2 Chips) 13x29x24cm. Cond.: R

2 Blauwe siervazen
Startprijs 260 EUR

Twee porseleinen 19e eeuwse amforen vazen met vergulde bronzen armaturen ca. 1880 Frankijk. Handbeschilderd met vogels, gouddecor, vermoedelijk Sevres 16x13xø9cm.

Rosenthal figuur
Startprijs 400 EUR

Oude Rosenthal porseleinen figuur, Kunst abteilung Selb Bavaria. Voorstellend een halfnaakte danseres, in goede staat 23cm.

Servies, Händel Bavaria
Resultaat: 25 EUR

Händel Bavaria porseleinen koffie-restservies, blauw- met gouddecor o.a; 1 koffiepot, melkkan, suikerpot, 6x borden, 7x kop&schotel Cond.: G

11 Borden Rosenthal
Startprijs 50 EUR

Elf porseleinen verzamelaarsborden van Rosenthal, ontwerp Björn, Wiinblad, decor Sindbad der Seefahrer ø16cm. Cond.: G

Meissen mokkakan
Startprijs 100 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen koffiekan Zwiebelmuster (uiendecor) ca. 1900. Chips van deksel binnenzijde 17x13xø9cm. Cond.: R-G

Grote KPM schaal
Startprijs 50 EUR

Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.

Meissen vaas
Resultaat: 30 EUR

Wit porseleinen Meissen vaas ca. 1970 in goede originele staat 23,5xø10,5cm.

Jaspis-aap
Startprijs 110 EUR

Chinese natuurstenen jaspis aap 20e eeuw in goede staat 12x9x7cm. Cond.: G

Priesterhoofd
Startprijs 35 EUR

Groot oud keramieken hoofd met hoofdtooi, Egyptische voorstelling 19e-20e eeuw. In goede originele staat 35xø19cm.

Glansplateel vaas
Startprijs 70 EUR

Gouda glansplatelen vaas met bloemdecor, Nr. 89, schilder B of D ca. 1920. Bovenrand chip gelijmd 19xø8cm. Cond.: R

Glansplateel schenkkan
Resultaat: 70 EUR

Glansplatelen schenkkan met bloemdecor, Nr. 71, schilder A.L. ca. 1920, haarscheur 19xø14cm. Cond.: R

Glansplatelen bloempot
Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude glansplatelen bloempot Gouda Holland ca. 1920 met bloemdecor. in goede originele staat 26xø33cm.

3 Delen plateel
Startprijs 50 EUR

Drie delen Hollands plateel; 1x schenkkan Royal Gouda Dura, 1x vaas nr. 7267/9 en 1x dekseldoos nr. 8421, 13-25cm. Cond.: G

Grote plateel pot
Startprijs 95 EUR

Grote plateel overpot voor planten van Arnhems plateel. Firma Gebia, oprichter Klaas Vet, floraal decor. Schilder KV. (Klaas Vet) ca. 1920. 19xø26cm. Mogelijke restauratie Cond.: R

3 Vazen, plateel
Startprijs 50 EUR

Drie delen Oud Hollands plateel; 1x oorvaas nr 4070/7, 1x schenkkan Aren en 1x oorpot Aren Belgium 15-19cm. Cond.: G

3 Delen plateel
Startprijs 40 EUR

Drie delen Oud Hollands plateel; 1x mand gemerkt Madeleine Zuid Holland Gouda, 1x vaasje Zenith Gouda en 1x houder Corona Gouda Holland (haarscheur) 7,5-17cm. Cond.: R-G

Plateel kaststel
Startprijs 150 EUR

Prachtige zeldzame 3-delige Goude Platelen kaststel, decor Niek, monogram etc. ca. 1920 met floraal decor, in goede originele staat 27xø17cm. en 26xø15cm. Cond.: G

Glansplateel lampevoet
Startprijs 120 EUR

Wit glansplatelen lampvoet/schemerlamp. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda met decor Violetta ca. 1915. beschildering in zeer fraaie kleurstelling. Hoogte voet zonder kap 21cm. (met kap 39cm.) Cond.: ...

3 Delen plateel
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud Hollands plateel; 1x dekselpot C.M. Bergen, 1x schaal Modica Gouda Aster, 4x onderzetters Padua Arnhem 7-23cm. Cond.: G

Plateel bord Gouda
Resultaat: 15 EUR

Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x mand Lola Royal Zuid Holland, 1x blaker Ata Royal Zuid Holland (haarscheur rand), 1x asbak Anita Gouda Holland en 1x mand Gouda J.P.V. 4029, 10-21cm. Cond.: G

3 Herdenkingsborden
Resultaat: 40 EUR

Drie zeldzame Hollandse keramieken herdenkingsborden 1e helft 20e eeuw; 1x Petrus Regout Maastricht 1924 Holland - Indië bruin/goud ø25cm., 1x London Melbourne race K.L.M. 20-10-'34 tot 24-10-'34 Parm...

Herend pauw
Resultaat: 25 EUR

Herend porseleinen pauw met gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat 11x13x5cm.

Beeld, Chinese vrouw
Startprijs 80 EUR

Oud Chinees porseleinen figuur, voorstellend een liggende geisha met waaier. Gemerkt 20e eeuw 15x18x7cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Royal Dux porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met blauw- en gouddecor. Voorstellend een herder en een galante dame. Beide in goede staat 23cm.

2 Steigerende paarden
Startprijs 50 EUR

Twee steigerende wit porseleinen paarden ca. 1980 in zeer goede staat ca. 20cm.

Aardewerk figuur, vrouw
Startprijs 25 EUR

Keramieken Griekse vrouw met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond.: G

Beeld, lezende vrouw
Startprijs 25 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R

Keramisch beeld, leeuw
Startprijs 35 EUR

Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R