Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40...
Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Twee grote Hollands zilveren tafelkandelaars op gewelfde voet versierd met acanthus motieven en bewerkte balusters met meanderrand, 835/000, MT.: K.V.L. Stenten, Bergen op Zoom, begin 1900. voet ø 16c...
Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...
Driedelig zilveren theeservies, 835/000, bestaande uit een theekan met deksel en houten handgreep, ca. 622gr., een suikerpot met deksel, ca.503gr. en een melkkan ca. 315gr., deksels met mythologische ...
Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...
Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U
Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U
Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...
Drie sterling zilveren kandelaars, Z2 gekeurd, met geprofileerde acht-zijdige voet. Totaal gewicht ca. 857gr., voet ø11x11cm., H. 17cm., Cond.:U
Schitterend gaaf Russisch geëmailleerd zlveren sigaretten etui met vergulde binnenzijde en amethist op sluitknop, 88 Zolotniks MT.: NO 7.5x10.5x1.5cm., Con d.:U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op houten basement, met koperen binnenbak, 835/000. 14x11.5cm., basement 15x11x3.5cm., Cond.:G
19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U
Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...
Zilveren theepot op comfoor met hengselsuikerbak en roomkan op voet met parelranden, 835/000 en 925/000. Theepot H.15cm., ca. 1295 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...
Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U
Mooie zilveren 835/000 theebus met rondom putti-en bloemmotieven op vier pootjes. MT.: D.Zwijnenburg, Schoonhoven, ca. 183 gr. 7x6x9cm., Cond.:U
Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand en 12 Hollands zilveren lepeltjes met opengewerkte steel, in bijbehorens etui, 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 66gr., L.,8cm., Cond.:U
Uitheems zilveren kannetje en vaasje met oren op voet "Bombay Silver"H.ca. 13cm., samen ca. 430gr., Cond.:U
Ronde zilveren jardiniere 835/000, op drie fraai gestileerde adelaarspoten met blauw glazen binnenschaal. Nederlands gekeurd, keurkamer Den Haag ca. 1879, ø ca.20cm., zilvergewicht ca. 264gr.
Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.
Antieke Hollands zilveren 835/000 pasteischep. Grootkeur, Jaarletter: F, 1865, MT.: Jacob van der Ree, Schoonhoven, ca. 27gr., L. 18cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren 835/000 advocaatlepeltjes met getorste en gegraveerde steel,MT.: Jan Huisman, Schoonhoven, begin 1900, ca. 56gr., L:., 9cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje met gravering G.P.P. 1851, en het deksel met filigrainwerk en knopjes. MT.: D.de Gilde Koppenol, Schoonhoven 1850...
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Twee zilveren bakjes rustend op vier pootjes met palmet en klauwmotief, 900/000 ca. 165 gr. 8.5x5x4.5cm., Cond.:U
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U
Geëmailleerd zilveren bekertje met vergulde binnenzijde 916/000, MT.: 7A10, 4.5xø3.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U
Antiek schildpad etui met aan beide zijden Hollands zilveren 835/000 applicaties, 13.5x8.5x2cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren 835/000 advocaatlepeltjes met bewerkte steel, bekroond met kroontje. MT.: gekroonde N10, ca. 88gr., L. 8cm., Cond.:U
Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje
Geëtste karaf met zilveren 800/000 klepdeksel met schenktuit, versierd met druivenblad. H.24cm., Cond.:U
Bolvormige karaf met zilveren montuur op kraag en stop, 925/000 Engels, MT.: TK, Jaarletter: W, H. 19xø10cm., Cond.:U
Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwalitei, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18c...
Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.
Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G
Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U
Uitheemse zilveren rijkelijk bewerkte dekselpot met 2 handgrepen, op voet. 800/000, 14xø12cm., ca. 580gr., Cond.:U
Prachtig rechthoekig Djokja zilveren dienblad met rijkelijk bewerkte rand en gehamerde bodem, 800/000, ca. 675 gr., 36x24cm., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U
Russisch zilveren geëmailleerde kan met schenktuit en steel, binnenzijde verguld, 84 Zolotniks = 875/000, Met zilverkeur ( A.C. 1894 MC). H 9xø 8.5cm., Cond.:U
Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U
Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U
Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.
Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U
Dienblad in Hollands zilveren opengewerkt montuur, rondom bewerkt met bloemmotieven en open handgrepen, 835/000, Jaarletter: P, 1975, Schoonhoven, Fa.Hooijkaas, 41x27cm., Cond.:U
Drie zilveren roomlepels, 835/000, 1x Haags Lofje Hollands, 2x bloemmotief. Totaal ca. 558gr., L. ca. 11cm., Cond.:U
Fraaie zilveren visschep, 835/000, rijkelijk bewerkt met druivenranken en bloemmotieven. Vermoedelijk Denemarken, ca. 100gr., L. 31cm., Cond.:U
Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G
Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G
Sterling zilveren fruitschaal op 4 cupidopootjes met aan de rand ajoutgezaagde bewerkingen en 2 massieve handgrepen. 38x21x8 cm., ca.523 gr., Cond.:U
Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U
Mooi zilveren 833/000 schenkkannetje met scharnierende deksel, het zilveren handvat is voorzien van 2 isolatieringetjes, ca. 227gr., H. 15cm. Cond.:U
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...
Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G
Geslepen kristallen deselcoupe op sterling zilveren voet met deksel voorzien van zilveren knop. 20xø15cm.
Mooi stuk: Antieke Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagde suikervaas op gegraveerde voet met 12 bijbehorende fijne lepeltjes met opengewerkte steel en cartouche. Hengsel en rand zijn met parelrand af...
Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U
Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Drie Djokja zilveren schaaltjes, binnenzijde is rondom voorzien van drijfwerk. 8500/000, ca. 268gr., H. 5 x ø 12cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U
Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren taartvorkjes, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: N 1973, MT.: gekroonde N10, Schoonhoven, ca. 140 gr., L.11.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 boterschep, Grootkeur, Jaarletter: Y, 1858, MT.: onduidelijk, ca. 20gr., L.17cm., Cond.:U