17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Mensen op plein 1367
Mensen op plein

30 EUR

Jaap van Kregten 1429
Jaap van Kregten

30 EUR

Ovale lijst met mand 1072
Ovale lijst met mand

25 EUR

Ongesigneerd modern 1082
Ongesigneerd modern

25 EUR

Aquarel, P.A. Nijgh 1117
Aquarel, P.A. Nijgh

25 EUR

Berlijn 1135
Berlijn

25 EUR

Gravure Hasselt, 1168
Gravure Hasselt,

25 EUR

Schilderij op rijstpapier 1260
Schilderij op rijstpapier

25 EUR

35 Diverse landkaarten 1294
35 Diverse landkaarten

25 EUR

E. Nandy, ingekleurde gravure 1136
E. Nandy, ingekleurde gravure

20 EUR

Emilio 1918 1141
Emilio 1918

20 EUR

Ets, Marius Jansen 1218
Ets, Marius Jansen

20 EUR

2 Etsen, Suze de Lint 1341
2 Etsen, Suze de Lint

20 EUR

Ingekleurde ets 1420
Ingekleurde ets

20 EUR

Stilleven, fruit 1037
Stilleven, fruit

18 EUR

2 Landkaarten, 17e eeuw 1031
2 Landkaarten, 17e eeuw

15 EUR

Bungers, stilleven 1130
Bungers, stilleven

15 EUR

Ets, Den Bosch 1202
Ets, Den Bosch

15 EUR

Auguste Brouet, ets 1033
Auguste Brouet, ets

10 EUR

Schilderij, Maria met kind 1089
Schilderij, Maria met kind

10 EUR