19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Beeld, Le Jan 6246
Beeld, Le Jan
Startprijs 50 EUR
Nymphenburg, putto 6239
Nymphenburg, putto
Startprijs 25 EUR
2 Jade amuletten 6232
2 Jade amuletten

750 EUR

Houtsnede, oma met kind 1535
Houtsnede, oma met kind
Startprijs 20 EUR
Vitrinekast 4036
Vitrinekast

375 EUR

Indonesische School? 1528
Indonesische School?
Startprijs 50 EUR
Chinese kom 6196
Chinese kom
Startprijs 15 EUR
Eiken jachtkast 4029
Eiken jachtkast

425 EUR

Aquarel, ca. 1800, stilleven 1516
Aquarel, ca. 1800, stilleven
Startprijs 50 EUR
4 Stoelen intarsia 4022
4 Stoelen intarsia
Startprijs 400 EUR
Hummel, meisje 6189
Hummel, meisje

35 EUR

6 Borden, Timor 6182
6 Borden, Timor

35 EUR

Ongesigneerd, Orientaals 1480
Ongesigneerd, Orientaals
Startprijs 70 EUR
Duitse tekening ca. 1800 1473
Duitse tekening ca. 1800
Startprijs 30 EUR
Comtoise 3592
Comtoise
Startprijs 200 EUR
Ets Chodowiecky 1466
Ets Chodowiecky

75 EUR

3 Kruiken 6146
3 Kruiken

60 EUR

BimBammer 3585
BimBammer
Startprijs 60 EUR
Stilleven Vlaamse Gaai, Crob 1179
Stilleven Vlaamse Gaai, Crob

200 EUR

Zaanse klok 3577
Zaanse klok

25 EUR

G. Diepeveen, vrouw 1172
G. Diepeveen, vrouw

70 EUR

Kinderservies, P. Regout 6139
Kinderservies, P. Regout

100 EUR

Johannes Weiland 1165
Johannes Weiland
Startprijs 350 EUR
5 Tegels 6132
5 Tegels

40 EUR