Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Benen beeld, liggende dame 5804
Benen beeld, liggende dame

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Fam. roze borden 6034
2 Fam. roze borden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vaas, Fam Rose 6418
Vaas, Fam Rose

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden collier, jasseron 717
Gouden collier, jasseron

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Schilderij, Frankof 1195
Schilderij, Frankof

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Kleed 4514
Kleed

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan van Delden 1026
Schilderij, Jan van Delden

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Map schilderijen 1300
Map schilderijen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4036
Vitrinekast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Mahoniehouten bureau 4131
Mahoniehouten bureau

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bureau, intarsia 4165
Bureau, intarsia

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen 6008
2 Porseleinen vazen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese kom, 19e eeuw 6266
Chinese kom, 19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Terracotta trekpotje 6317
Terracotta trekpotje

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 514
Zilveren kandelaar

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Ring GG Lady Di 557
Ring GG Lady Di

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Goud op zilver oorbellen 579
Goud op zilver oorbellen

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Horloge 583
Horloge

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Schrijfbureau 4045
Schrijfbureau

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Ring GG diverse stenen 79
Ring GG diverse stenen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ring GG bol gevlochten 252
Ring GG bol gevlochten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Laponia collier 278
Laponia collier

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J.H. Ronby ca. 1880, haven 1037
J.H. Ronby ca. 1880, haven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, klein romantisch 1051
Schilderij, klein romantisch

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Landkaart Melite insula 1105
Landkaart Melite insula

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Aquarel, naakt 1282
Aquarel, naakt

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Carl Ludwig Schmitz 1357
Carl Ludwig Schmitz

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Bronzen kandelaars 2017
2 Bronzen kandelaars

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3596
Engelse staande klok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Notenhouten kast, 18e eeuw 4005
Notenhouten kast, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4019
Mahonie kabinet

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Commode 4092
Commode

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ivoren okimono 5807
Ivoren okimono

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6012
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Blauwe Chinese vaas 6036
Blauwe Chinese vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Blauwe dekselpot 6361
Blauwe dekselpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
August W. v. Voorden 1071
August W. v. Voorden

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Stilleven, 19e eeuw 1281
Stilleven, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Iepenhouten hoekkast 4008
Iepenhouten hoekkast

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Beeld, smid, groen 5083
Beeld, smid, groen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Art Deco beeld 5086
Art Deco beeld

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Schilderij 1027
Schilderij

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3 Latijnse schriften uit bijbel 1081
3 Latijnse schriften uit bijbel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schilderij, kippen 1083
Schilderij, kippen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Damesbureau 4011
Damesbureau

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Groot tapijt 4503
Groot tapijt

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3 Kop & Schotels 6209
3 Kop & Schotels

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
4 Chinese amuletten 6271
4 Chinese amuletten

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lady Di oorknoppen en hanger 160
Lady Di oorknoppen en hanger

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Horloge RG 28
Horloge RG

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Art Deco zilv. schaal 39
Art Deco zilv. schaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
WG Ring 130
WG Ring

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden ring, briljant 159
Gouden ring, briljant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jade collier 729
Jade collier

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Slagring met princessen 775
Slagring met princessen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Aquarel, Bosboom 1000
Aquarel, Bosboom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Louis Bron 1049
Louis Bron

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, gesigneerd Behr 1102
Schilderij, gesigneerd Behr

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Stilleven, jacht 1132
Stilleven, jacht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Renard, bollenveld 1313
Renard, bollenveld

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, elfen in het bos 1381
Schilderij, elfen in het bos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, riviergezicht 1607
Schilderij, riviergezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, 3 figuren in bos 1608
Schilderij, 3 figuren in bos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Goudgulden 1599 2701
Goudgulden 1599

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden munt 1821 2814
Gouden munt 1821

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok 3594
Engelse tafelklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tafel met putti 4012
Tafel met putti

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lederen bank 4016
Lederen bank

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4044
6 Stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Louis Seize stoelen 4054
6 Louis Seize stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse commode 4066
Engelse commode

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Was-standaard 4094
Was-standaard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Beeld, kozak 5102
Beeld, kozak

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese soepterrine 6028
Chinese soepterrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Melkkannetje, 18e eeuw 6120
Melkkannetje, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groene geglazuurde vaas 6212
Groene geglazuurde vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
9 Chinese kommen 6254
9 Chinese kommen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Beeld, Quang Yin 6261
Beeld, Quang Yin

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Trekpotje, 18e eeuw 6353
Trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote schaal, 18e eeuw 6420
Grote schaal, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Porseleinen tegels 6425
2 Porseleinen tegels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Blauwe vazen 6439
2 Blauwe vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden choker, filigrain 716
Gouden choker, filigrain

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Collier slang/ horloge diam. 585
Collier slang/ horloge diam.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw 1217
Schilderij, vrouw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bronzen hengselvaas 2273
Bronzen hengselvaas

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Spang zilver met goud 202
Spang zilver met goud

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Slavenband 586
Slavenband

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesign., 19e eeuw 1153
Onduidelijk gesign., 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schilderij, F.P. Termeulen 1568
Schilderij, F.P. Termeulen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bontjas met toebehoren 2125
Bontjas met toebehoren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tafelklokje, maanstand 3515
Tafelklokje, maanstand

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Noten boekenkast 4030
Noten boekenkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tafelstuk 5505
Tafelstuk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Jade amuletten 6233
2 Jade amuletten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Kang Xi vazen 6550
2 Kang Xi vazen

Resultaat:

275 EUR