Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J.H. van Mastenbroek, havengezicht 1001
J.H. van Mastenbroek, havengezicht

Resultaat:

14.000 EUR

Verkocht
Stel Franse vazen 6000
Stel Franse vazen

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Zilveren besamin houder 46
Zilveren besamin houder

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Beelden schouw 4000
Beelden schouw

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Bonheur 4006
Bonheur

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Kabinet op kruispoot ca. 1700 4003
Kabinet op kruispoot ca. 1700

Resultaat:

3.600 EUR

Verkocht
Hoge blauwe vaas 6030
Hoge blauwe vaas

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, geel 1012
Jan te Wierik, geel

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Happy Family 1008
Jan te Wierik, Happy Family

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Empire klok, vrouwenfiguur 3500
Empire klok, vrouwenfiguur

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
14 kop & schotels 6122
14 kop & schotels

Resultaat:

2.100 EUR

Verkocht
Sledetocht, onduidelijk 1573
Sledetocht, onduidelijk

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Vierkante vaas 6375
Vierkante vaas

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Theepotje 6415
Theepotje

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Vuurvergulde kolompendule 3502
Vuurvergulde kolompendule

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Danziger barokkast 4013
Danziger barokkast

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Slavenband WG met briljanten 12
Slavenband WG met briljanten

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Gouden broche, bloedk. camee 106
Gouden broche, bloedk. camee

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Klok met putti 3514
Klok met putti

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Eikenhouten kabinet 4007
Eikenhouten kabinet

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese cloisone vaas 2285
Chinese cloisone vaas

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Zilveren sigarenbeker 298
Zilveren sigarenbeker

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Schilderij ca. 1800 1020
Schilderij ca. 1800

Resultaat:

1.300 EUR