Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese cloisone vaas 2285
Chinese cloisone vaas

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2050
Bijbelstandaard

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Speeldoos + 5 platen 2014
Speeldoos + 5 platen

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Hertevanger 2110
Hertevanger

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Kandelaren + mal 2175
2 Kandelaren + mal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Bronzen kandelaars 2017
2 Bronzen kandelaars

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen hengselvaas 2273
Bronzen hengselvaas

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bontjas met toebehoren 2125
Bontjas met toebehoren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijzel 2200
Vijzel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Hanglamp met beeld 2000
Hanglamp met beeld

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen lamp, 19e eeuw 2008
Bronzen lamp, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Japans mes, 19e eeuw 2111
Japans mes, 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2 Karaffen met 6 glazen 2022
2 Karaffen met 6 glazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duits zwaard 2108
Duits zwaard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Viool, 19e eeuw 2180
Viool, 19e eeuw

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
2 Kandelaars 2355
2 Kandelaars

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke lijst 2345
Antieke lijst

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Antieke lijst 2348
Antieke lijst

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Antieke kachel ca. 1920 2131
Antieke kachel ca. 1920

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Hoedendoos 2026
Hoedendoos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zwitserse sabel 2114
Zwitserse sabel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Muziekblad-standaard 2182
Muziekblad-standaard

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
460 Duitse lakstempels 2252
460 Duitse lakstempels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kistje met spel 2306
Kistje met spel

Resultaat:

155 EUR