Oude Duitse KPM vaas ca. 1930 met ramskoppen en gouddecor in goede originele staat 18x15xø12cm.
Twee Chinees porseleinen cilindervormige vazen ca. 1900 met tekst en signatuur. Decor van Chinese figuren (handbeschilderd) 27,5xø11,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels 19e eeuw; 1x bloesemdecor 1e helft 19e eeuw ø16,3cm. en 1x met vogeldecor ca. 1890 ø20,7cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse 6-kantige vaas met tekst en landschapsdecor in goede staat 33x13x15cm.
Twee Chinese 19e eeuwse kop&schotels met haan- en familiedecor (haarlijn en/of chip) ø8-ø12,3cm. Cond.: R
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze kop&schotels; 1x setje gaaf, rest minimale chips en/of haarlijnen 7-12,3xm. Cond.: R-G
Twee delen 19e eeuws imari porselein; 1x kraagvaas met floraal decor (barst in vaas) 22xø9cm. en 1x kom met geschulpte rand en floraal decor (goede conditie) 7xø14,5cm.
Chinese 8-kantige kom ca. 1900 (of ouder) met floraal decor in goede staat 6x12,3x12,3cm. Cond.: G
Kavel 18e-19e eeuws Chinees porselein o.a; 8 borden, 1 schotel, 4 kopjes, Fam Roze etc.. (Randschade, chips, restauraties) 4-25cm. Cond.: M-R
Tien delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 3 kopjes en 1 schoteltje gaaf, rest licht of zwaarder beschadigd 6,3-11,5cm. Cond.: M-R-G
Vier delen oud Wegdwood bisquit porselein 20e eeuw; 2x vaasje met putti, 2x dekseldoosjes (1x strijdwagendecor, 1x waternympfen en putti) 8-14cm. Cond.: G
Oude Wedgwood porseleinen dekseldoos met rondom Romeins decor 20e eeuw in goede staat 10xø12cm.
Oude Chinees porseleinen kom met visdecor en schotel 20e eeuw. Gemerkt en in zeer goede staat 7,3x12,8cm. en ø20,8cm.
Oude Chinees porseleinen siervaas ca. 1900, gesigneerd met geisha en vlinder in landschap en tekst verso. in goede staat 15,7xø7,5cm. Cond.: G
Drie grote antieke Engels keramieken schalen, gemerkt Copeland Spode's Italian England. Met Italiaans romantisch decor (1 grote chip) 10xø24cm. Cond.: R-G
Keramieken 19e eeuws papbord met zwaandecor (chips glazuur) 4ø21cm. Cond.:R-G
Decoratieve Chinees porseleinen siervaas, 2e helaft 20e eeuw. Met salamander-bloesem-vogel-en vlinderdecor. In goede staat. 38x15cm.
Twee oude Duitse Nymphenburg porseleinen Bayerische leeuwen 2e helft 20e eeuw. Naar ontwerp van Johan Peter Melchior en Ernst Andreas Ranch in goede staat 4-6cm.
Oude half Chinees porseleinen vaas, gemonteerd op houten tablet met wandophanging 20e eeuw, in goede staat 64x40cm.
Grote antieke keramieken cache pot van Villeroy en Boch ca. 1900. voorzien van 2 handgrepen en landschapdecor. In goede staat. 21x36xø25cm.
Oude Deense Royal Copenhagen hertenkalf nr. 2609 F.G. in goede staat 13x16x11cm.
Groot Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1659, voorstellend een jongen met hengel en rotsblok 32x22x16cm.
Grote oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 243 1 H met kerkdecor, in goede staat 25xø13cm.
Oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 57/251, monogram L.M met sneeuwklokjes-decor in goede staat 17xø9,5cm.
Oude Bing & Gröndahl porseleinen fluitspeler 1915-1947. Ontwerp Ingeborg Plockross Irminger in goede staat 29cm.
Oude Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster (1985-1991), ontwerp Christian Thomsen nr. 528 in goede originele staat 19x11x9cm.
Royal Copenhagen porseleinen jongen 1955. ontwerp Christian Thomson nr. 905 in goede staat 19cm.
Oude Bing & Gröndahl porseleinen siervaas met sneeuwklokjes-decor 1952-1957 (nr. 75/251) in goede staat 18cm.
Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster 1964. Ontwerp Christian Thomsen nr. 557 (chipje gans) 23cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen penselenvaas ca. 1920 met decor van haan en kippen, gesigneerd en in goede staat 11,3xø8cm.
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met geschulpte rand. Floraal- en gouddecor (chips rand) ø22,5cm. Cond.: R
Terracotta 19e eeuwse taartvorm met bruine glazuur en kerkelijk teken op de bodem. In goede staat. 8x28x27cm.
Twee oude Satsuma porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw, bij boedha mist het electrische gedeelte, verder in goede staat 14-20cm.
Twee oude Satsuma porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw; 1x tempel, gemerkt (chip), 1x boedha (goed) 15-26cm. Cond.: R-G
Twee Villeroy & Boch vazen met decor van riviergezicht in goede staat 34xø13cm.
Oude Herend porseleinen siervaas in Biedermeier stijl met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 20e eeuw in goede staat 17,5xø15,5cm.
Grote keramieken bloempot ca. 1900 met handgrepen en decor van bloemen en landschap, onduidelijk gemerkt (oude haarscheur) 20x35xø27cm. Cond.: R-G
Drie antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met tuindecor en geschulpte rand in goede staat ø11,7cm.
Imari porseleinen schotel met geschulpte rand en floraal deco ø22cm. Cond.: G