Prachtig groots zilveren pronkstuk waarin Frans pendule uurwerk met slagwerk op bel. Het rechthoekige basement rust op vier ronde poten en is rondom afgebiesd met kymabandmotief en masceren aan voorz...
Fraaie antieke geslepen kristallen gember coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel staand op 835/000 zilveren voet. MT.: C.J.Begeer, Utrecht 1888. ca.36xø19cm.
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U
Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...
Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U
Zilveren bord met op de bodem groot wapen van Enschede, 835/000 Jaarletter: K: 1945/1946, MT.: Zilverfabriek Voorschoten ø26cm., ca. 528gr.
Zilveren lepelvaasje met dubbele parelrand, 925/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1996 MT.D.J.Aubert, Den Haag H. 8.5cm., en acht Hollands zilveren theelepeltjes met getordeerde steel bij aanzet en parelr...
Fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van Russisch slijpsel op 835/000 zilveren voet. MT.: C.E.Held, Amsterdam ca. 1870. ca. 21xø14cm.
Hollands zilveren miniatuur carrousel met bewegende paarden, 835/000 Amsterdam, ca. 82gr., 9xø6.5cm., Cond.:U
Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U
Twee grote en twee kleine zilveren schaaltjes met parelmotief versierd, 835/000, 9.5x2 cm. en 2x4cm. ca. 133gr.
Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 (zolotnik ?) voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G
Antieke Hollands zilveren gedreven brandewijnkom met gegoten grepen in bloemmotief 835/000. Grootkeur, eind 1800, MT.: Antonius de Ruiter, Amsterdam, 22x4cm., ca. 210gr., Cond.:U
Chique zilveren poederdoos met goud opgelegde stier, voorstellende toreador in arena., 835/000. Buitenlandse makelij. 7.5x7.5cm.
Kristallen parfumflacon met gouden voet, kraag en dop, met kristallen stopje. Gaaf en compleet. Hollands 14krt. 585/000. 11.5xø3.5cm., Cond.:U
Antieke zilveren art-deco schaal 835/000 met ebbenhoutengrepen en gecontourneerde rand op ovale voet. Oud belastingstempel V. 35x18.5x10cm., ca. 554gr. incl. 2 greepjes. Cond.:U
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan J.Held, Amsterdam ca. 1860. ø 7cm.
Antiek kristallen parfumflesje, compleet met stopje en gouden kraag en dop. H. 12cm., Cond.:U
Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwaliteit, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18...
Antieke Hollandse tafelhouder met 2 kristallen coupes op zilveren voet, met zilveren handgreep op zwart basement waaronder 4 bolpootjes. 835/000 MT.: van Kempen, Voorschoten eind 1800, 21x8cm. Cond.:G
Fraaie GG750/000 Biedermeier tasbeugel met zwarte fluwelen tas aan 585/000 gouden jasseronketting. MT.: J.B.Netelenbosch, Amsterdam ca. 1850
Zilveren bewerkt Oosters roomkannetje met divers drijfwerk van boedha-afbeeldingen, A.Bhicajee&Co., Bombay, 835/000, ca. 185gr., ø7x11cm., Cond.:U
Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt b...
Antiek 800/000 zilveren wijwaterbakje met stel opendraaiende deurtjes, voorzien van diverse gedreven bijbelse afbeeldingen. Ca. 97gr., ca. 15x5cm.
Hollands zilveren miniatuur hemelbed, 835/000, Amsterdam, ca. 64gr., 6x4.5x4cm., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur ophaalbrug, 835/000 Amsterdam, 8.5x4x5cm., ca. 52gr., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U
Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U
Zilveren 835/000 chatelaine zgn. tuigje, bestaande uit een schaar met zilveren heften in een zilveren schede , naaldenkoker en een speldenkussenhouder, het geheel met zilveren jasseron kettingen aan z...
Zilveren brandewijnkom met twee greepjes en gelobde bak met op de bodem druiven etende vogel, 835/000 12x13x3cm., ca. 75gr.
Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.
Geslepen kristallen bonbonschaal op voet, geschulpte omgeslagen rand (schade) en gematteerde gegraveerde florale afbeeldingen met vogels en voorzien van opengewerkt 835/000 zilveren hengsel. MT.: R.Re...
Chinese zilveren boedha 19e eeuw (opgevuld) in zeer goede originele staat 14x9x6cm.
Grote fraaie zilveren hengselmand, geheel ajourgezaagd, met massief hengsel, waarin bloemmotieven en medaillon. De buitenrand van de mand is rijkelijk bewerkt met acanthusmotieven. Het geheel wordt ge...
Kristallen flacon met Engels zilveren dop (925/000) 18xø3,5cm. Cond.: U
Hollands antiek parfumflesje op voet met gouden dop en kraag en gouden gegraveerd medaillon aan voorkant. H.9.5cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: E:1864, MT.: Willem Lobensteijn, Schoonhoven, 5.5x5.5x1.5cm., Ca. 39gr.
Kralentasje aan bewerkte zilveren beugel met draaghaak, Hollands 835/000. Beugelbreedte 11.5cm., Cond.:U
Sterling zilveren barok-kandelaartje op 4 poten, 925/000, ca. 119gr., 7x7x11.5cm., Cond.:U
Geslepen kristallen schuitvormig bonbonbakje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Keurkamer Amsterdam 1912. ca. 8x15cm.
Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 1 geëmailleerd. Totaalgewicht 4 zilveren vingerhoedjes ca. 17gr., Cond.:U
Prachtige oude plated met glazen schaaltjes, verdeel/partyschaal met beugel, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 27x32x36cm.
Twaalf oestervorken, met zilveren heft in Neo Rococo stijl. Meesterteken Ravinet dÉnfert, Parijs. ca 1900. In luxe etui van de firma Anthony te Antwerpen.
Oude blauwglazen vaas met plated overlay en floraal decor ca. 1960. In goede staat 29,5xø9cm.
Antiek Hollands zilveren lodereindoosje, rondom gecontourneerd en gegraveerd met aan de voorkant een medaillonschildje, 835/000. Jaarletter: T:1853. 3.5x2.5x4cm., Cond.:U
Acht-vlaks geslepen kristallen kelkglas ø 7.5cm., op stam met knoop, op 835/000 zilveren voet met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.Slotboom, Amsterdam ca. 1880.
Twee zilveren 800/000 vingerhoedjes waarvan een met geschulpte rand Samen ca. 10gr., Cond.:U
Zilveren strooilepel met vergulde binnenbak, massieve steel in rococostijl. 800/000, MT.: Weichhardt. L.18.5cm., ca. 87gr.
Rijkelijk bewerkte Engelse sterling zilveren jardiniere met losse binnenbak rococostijl met putti's, cartouches en blad/bloemmotieven op acanthusblad-pootjes 925/000, ca.395gr. Cond.: U
Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U
Geslepen kristallen bonbonschotel ø16cm., met gematteerd meanderslijpsel voorzien van fraai opengewerkt 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. MT.: J.A.Melis, 's-Hertogenbosch 1864.
Antieke schaar met zilveren heften en jasseronketting met draaghaak, 835/000. L.schaar 16.5cm., Totaalgewicht ca. 38cm., Cond.:U
Hollands zilveren theepot en twee roomkannetjes met zilveren grepen en geribde randafwerking. 835/000 Grootkeur. MT.: J.M.van Kempen & Zonen Voorschoten Jaarletter: B+A 1910 en 1911. Pot ø10cm., room...
Geslepen kristallen bonbonschotel met geschulpte rand met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel. MT.: T.Jorna & Zoon, Amsterdam.ca.1970.ø17cm.
Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.
Vier-delig GG585/000 naaigarnituur bestaande uit: vingerhoed met meander gravering rijgnaald met graveringen, naaldenkoker met schuifdop en stippelgravure in ruitvorm en een borduurschaartje met goud...
Zilveren grote natfruitschep en taartschep. Rijkelijk bewerkt met fruitmotieven, Buitenlands makelij 835/000, L.ca. 23cm., Totaal gewicht ca. 168gr.
Geslepen kristallen jampot, ø 8cm., met amandelslijpsel en deksel met 835/000 zilveren knop op parelrand. Het geheel op kristallen onderschotel met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Klein...
Groot zilveren servies, bestaande uit koffie-thee-suikerpot en roomkan op gedraaide voet. Bij aanzet van handgrepen en schenktuiten versierd met acanthusmotieven. De deksels dragen een lauwerkrans. De...
Russisch miniatuur zilveren samovaar deels verguld en rondom geheel geëmailleerd 84 zolotniks ( 875/000 zilver) 4x4.5x10cm., Cond.:U
Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U
Tien zilveren nagerecht/koffielepels met bewerkte stel waarin medaillon en vergulde bak, 800/000,Duitsland, L.15cm., ca. 380gr., Cond.:U
Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U
Twee dubbele kristallen parfumflessen met aan één zijde schroefdop en aan de andere kant een klikdop van zilver met de hand gegraveerd 825/000. 12xø3cm., Cond.:U
Geschulpte ijsglazen coupe ø11cm., op 835/000 zilveren voet. Onduidelijk meesterteken.
Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.
Drie zilveren miniaturen 925/000: locomotief, motorfiets en velociipede, samen ca. 127gr., Cond.:U
Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...
Zilveren miniatuur barok tafel met twee armleunstoelen bekleed met rode velours. 800/000 tafel ø5x5cm., Totaal gewicht ca. 130gr.
Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders, 1 chip in glas 35x26x25cm. Cond.: R-G
Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders in zeer goede originele staat 37x28x28cm.
Kristallen stolp op onderschotel, olijfslijpsel, met zilveren dop, 835/000, Utrechtse fabriek van zilverwerk, Begeer , Utrecht, eind 1800. ø 18cm.
Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U
Twee Engelse Sterling zilveren "Watrous"kandelaars op ronde strakke voet. 925/000, 8xø9cm., Cond.:G
Twee plated taartscheppen ca. 1900 (1x met hoon handvat) in redelijk tot goede staat 35-37cm.
Zilveren pakezel op gedreven tableau met aan beide kanten een zoutvaatje. 800/000 Buitenlands fabrikaat. 6.5x7x4.5cm., Ca. 60gr., Cond.:U
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Russisch zilveren borrel-ei met vergulde binnenzijde en geheel geëmailleerde buitenkant 84 Zolotniks ( 875/000 zilver) 8xø3.5cm. ., Cond.:U
Kralentas met Hollands zilveren beugel en binnenbeugel, aan tashaak met MT.: I.L. 835/000, beugelbreedte 16cm., Cond,.:U
Hollands zilveren miniatuur rouletteman, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven, Jaarletter: O, ca. 35gr., 11xø7cm., Cond.:U
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U
Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U
Engelse beker met zilveren voetrand en zilveren deksel waarop hoefijzer en zweepje. De beker is versierd met slipjacht voorstelling, "Homeward the Hounds"Copeland spode England. 925/00010xø705cm., Con...
Pijpje van een hazensprong met zilveren montuur en kettinkje 835/000. Bijzonder fraai met de hand vervaardigd, L. 15.5cm., Cond.:U
Antiek rond zilveren pillendoosje met filigrain bewerkt scharnierende deksel. 835/000 Grootkeur Jaarletter:R:1851 MT.: Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven ø 5cm., ca. 25gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoos met filigrain bewerkte scharnierende deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter:P:1849, Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven, 5x5x1.5cm., ca. 32gr.
Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.
Hollands zilveren bestek, model puntfilet, gemaakt door diverse meesters uit verschillende jaren. Bestaande uit: 7 tafellepels, 7 tafelvorken, 6 dessertlepels, 5 dessertvorken, 6 tafelmessen, 7 desse...
Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U
Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U
Twee mooie Engels sterling zilveren vazen op voet, getorteerde motieven met bewerkt gedreven motieven, waarin medaillon 925/000, MT.: W&H, 16xø5.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren suikerstrooilepel met ajourgezaagde bak en puntfiletsteel, Grootkeur 2e gehalte zilver. Jaarletter: V: 1830, L.15cm., Ca. 22gr. Cond.:U
Vier Hollands zilveren strooiers op drie pootjes in de vorm van acanthusblad, 835/000, Grootkeur 1969 en 1970, MT.: Tj.F.Versluis-Lan dmeter, Schoonhoven. 10xø4cm., Totaal gewicht ca. 162gr.