Bijzondere zeldzame bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met Diana en amfora met lauwerkrans. Voorkant onder; Diana vliegend met amfora en twee medaillons met Romeinse bustes. Origineel groot ...
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van wortelnoten-fineer met intarsia. Gesigneerd Rutger van meurs Amsterdam. Scheepjesmechaniek met maanstand, dagaanduiding, maanaanduiding en secondenaand...
Zeldzame grote vuurvergulde empire kolompendule met mesophanging ca. 1830, eerste vergulding geheel in originele staat 57cm. (chip emaille wijzerplaat) In goede originele staat 57x29x16cm.
Kolossale Franse bronzen pendule uit Parijs ca. 1800 van tweekleurig brons met voorstelling van vrouw met boek en jongen met globus. Groot uurwerk met touwtjesslinger "MonBro Aine a Paris", in zeer go...
Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...
Antieke Duitse Lenzkirch regulateur met notenhouten kast, 8-daags uurwerk met half-uur slag. Lenzkirch A.U.G.497192. In goede staat. 92x35x16cm.
Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw, gesigneerd D. Molenaer. Wortelnoten kast staande op bolpoten met dubbelgebogen kap. Daaronder ajour zaagwerk. Uurwerk met kalender, maanstand en kwartiersl...
Bijzondere imposante vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 , tweekleurig met voorstelling van een Romeinse hoogwaardigheidsbekleder met perkamentrol. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjessling...
Prachtige grote Franse Louis Seize pendule ca. 1800 van vuurverguld brons met wit marmer onder glazen stolp. Bevat 8-daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag in zeer goede originele staat 47xø...
Franse messing reiswekker ca. 1900 met rondom facetgeslepen glas, emaille wijzerplaat en sleutel 15x8x6,5cm. Cond.: G
Prachtige iepenhouten Friese kortstaat wandklok met maanstand en wekkerfunctie. In prachtige originele staat 1e helft 19e eeuw 110x37x22cm.
Grote aparte antiek Bretonse pendule met rondom snijwerk, benen plaquettes en deurtje (slotje mist). Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuur slag. In goede originele staat 95x33x23cm.
Oude Westminster staande klok met divers fineer en floraal intarsia ca. 1980 met veel bronzen beslag en porseleinen medaillons. FHS uurwerk met 5 hamers op gong. Zijkanten ook met brons en intarsia, i...
Vuurvergulde bronzen pendule Louis Quinze ca. 1800 onder stolp met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Wit marmeren voet (hoekje gerestaureerd) en midden-bovenop mist een figuur. Verder in goede origi...
Franse vuurvergulde pendule met wit marmer ca. 1850 met putti en wapentuig, Lenoir A. Paris met origineel 8-daags uurwerk en veerophanger. In zeer goede originele staat 32x28x15cm.
Grote oude notenhout fineer tafelklok, 1e helft 20e eeuw, met maanstand en Pfeilkreuz uurwerk. Wijzerplaat gesign. Thomas Smith London. Kast met bronzen ornamenten. In goede originele staat. 38x25x16c...
Notenhouten handgestoken 19e eeuwse wandklok in rococo-stijl met emaille cartouches, origineel 8-daags uurwerk met halfuur slag. In zeer goede staat. 65x39x12cm.
Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G
Prachtige gave 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, ca. 1860, met albasten voet, 8-daags uurwerk met halfuurslag. 35x31x11cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit openstaande klok met prachtige gegraveerde wijzerplaat, gewichten en bronzen beslag. Mooie getorste zuilen en uurwerk van Gustav Becker Freiburg ca. 1880 225x60x31cm. Co...
Franse boulle pendule ca. 1800 (uurwerk ca. 1880). Kast, boulle en schildpad in goede staat 52x28x14cm. Cond.: R-G
Engelse 18e eeuwse lantaarnklok, uurwerk compleet. Deuren, pootjes en ophangsysteem missen. gemerkt John Thornton. Wijzerplaat ø 22cm.Cond.: R
Duitse Grunderzeit Junghans tafelklok van notenhout-fineer met halfuurslag in zeer goede originele staat ca. 1880 50x29x19cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Franse pendule, groot bronzen uurwerk met kwartierslag, datumaanduiding en dubbele bel. Functies niet getest 60x46x16cm.
Gave 19e eeuwse pendule ca. 1860 in zeer goede staat (geen beschadigingen), voorstelling van een edele heer met rijtuig-zweep 33x31x10cm.
Frans marmeren 3-delig klokkenstel met kaars-kandelaars ca. 1880, met 8-daags uurwerk en kwikslinger. Minimale chip, voetje en rugzijde weg.44x53x13cm. en 13x26cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met pronkslinger, compleet met bok en sleutel, 1 haak van touw mist, goede staat 137x34x20cm.
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Oude Friese staartklok 1e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en handbeschilderde wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie. Geheel in zeer goede staat 147x40x24cm.
Prachtige geëmailleerde met messing tafelklok (cloisonne) met portretten en landschappen aan de zijkanten. Facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 22x16x9cm.
Leuke wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen.. Uurwerk met halfuur-slag ca. 1970 in zeer goede staat 28x19x14cm.
Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, l...
Antieke Franse eikenhouten gestoken tafelklok, ca. 1880, met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. In goede staat. H.27cm.
Grote Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met wekkerfunctie in goede originele staat. Linker zijkant zit los 80x44x26cm.
Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwald klok, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 42x32x10cm.
Zware messing scheepsklok ca. 1900 met emaille wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede originele staat 11xø26cm.
Franse marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (marmer paar chips af) 25x29x15cm. Cond.: R
Franse empire comtoise ca. 1820 met vouwslinger en eikenhouten stoel. Compleet met sleutel, wijzerplaat heeft cracele en chip, verder in goede originele staat 130x25x18cm.
Antieke Franse bakkersklok, 19e eeuw, messing geëmailleerd en bronzen ornamenten. Balans uurwerk zonder slagwerk. In goede originele staat. 48x30x8cm.
Grote Duitse notenhouten tafelklok met messing applicaties en origineel uurwerk. Serienr: 47161 (Lenzkirch stijl) in goede originele staat (halfuurslag) 47x26x16cm.
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Oude notenhouten tafelklok, 2e helft 20e eeuw, met bovenliggende balans, zonder slagwerk. In goede staat. 23x15x11cm.
Duitse notenhouten tafelklok ca. 1880 met kwartierslag op 2 gongstaven (Junghans) in goede originele staat (lichte wormbeval in onderste lijst) 41x25x18cm.
Kleine koekoeksklok 1e helft 20e eeuw. Koplijst gelijmd,1 ketting mist verder in goede originele staat 29x21x14cm.
Oude Duitse klokkendrager 20e eeuw van compositie metaal (1 wijzer mist) 36cm. Cond.: R-G
Oude handbeschilderde Zaanse wandklok met bel en Duits F.H.S. uurwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x80x10cm. Cond.: G
Prachtige vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1835 met origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in uitstekende staat 41x24x10cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Grote marmeren Art Deco pendule ca. 1920 met brons gepatineerd, compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk met halfuur-slag. In goede staat (compleet) 37x38x12cm.
Oude Engelse kogelklok 20e eeuw, gemerkt Fema Sinclair Harding en Co Engeland van messing met hout in goede staat 36x21x21cm.
Grote messing bewerkte pendule ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Mooi model, Lasnaad van glazen uurwerk-afsluiting is los en 2 schroeven missen ter bevestiging van uurwerk. verder in goede originele s...
Oude Engelse lantaarnklok van messing 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" in goede staat 176x18x18cm.
Zwart marmeren drie-delig Frans pendule stel, ca. 1870, met zichtbaar Brocot balans, glas gebroken, minimale chips marmer. Acht-daags uurwerk met halfuur slag. 54x15x32cm. en 27xø16cm.
Antieke eikenhouten fineer-pendule met slagwerk op twee gongstaven, geslepen glas en versieringen. In goede originele staat 24x27x13cm.
Franse barometer klok ca. 1870 met barometer, thermometer en klok met 8-daags uurwerk en halfuur-slag. Compositie metaal, zwart- en goudgekleurd 66x25x8cm. Cond.: G
Oude Hollandse Friese eikenhouten schippertjes klok (handwerk) met slinger, zijwaarts in het uurwerk. Origineel Fries product ca. 1940 in goede originele staat 65x19x16cm.
Franse comtoise met harpslinger ca. 1870 in zeer goede originele staat met prachtig gaaf emaille cijferblad 130x38x19cm.
Vuurvergulde 19e eeuwse bronzen pendule met putto ca. 1860, 8-daags Frans uurwerk en veerslinger. Gemerkt Mougin. In zeer goede originele staat 32x37x11cm.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, ca. 1900, met Junghans uurwerk met half-uurslag. In goede originele staat. 68x34x19cm.
Notenhouten pendule ca. 1880 met origineel massief bronzen beslag. Origineel 8-daags werkend uurwerk met half-uurslag in goede staat 45x29x18cm.
Oude eikenhouten Warmink Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x25x16cm.
Oude Hollandse eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 64x28x19cm.
Grote Franse notenhouten tafelklok ca. 1880 met bronzen armaturen en grote bel, uurwerk met halfuurslag. Gesigneerd Raison en Thomas. In zeer goede originele staat 52x25x17cm.
Decoratief bronzen klokkenstel met porseleinen delen en emaille wijzerplaat in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Duits FHS uurwerk met dubbele bel, in zeer goede staat 32-42cm.
Decoratieve Louis-Seize stijl wandklok, 2e helft 20e eeuw. houtgestoken met zwart, mechanisch uurwerk zonder slagwerk. 60x30x7cm., Cond.:G
Bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met bronzen figuur. 8-Daags origineel werkend uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat 43x32x12cm.
Oude Hollandse Friese schippertjesklok met maanstand en Atlas in eikenhouten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x22x16cm.
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Grote oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas met bel. 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x26x18cm.
Oude Hollandse mini Friese staartklok 20e eeuw in originele staat (functies niet getest), zuiltjes missen 57x14x11cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.
Messing pendulestel ca. 1900. Uurwerk moet worden gereinigd, bel en slinger missen. Verder in goede staat 24x36x11cm. en 19xø13cm.
Oude houtgestoken koekoeksklok met hertenkop 20e eeuw (functies niet getest). Oor afgebroken maar wel aanwezig 42x30x15cm. Cond.: R-G
Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M
Eikenhouten BimBam regelateur met facetgeslepen glas ca. 1920. Slagwerk op 3 gongstaven. In zeer goede originele staat 82x34x18cm.
Drie gave pendules ca. 1940-1950 met halfuurslagwerk op gongstaven. 1x met 5 gongstaven en 2x met 3 gongstaven (1 slinger mist). In goede originele staat 60x22x15cm., 46x13x23cm. en 23x14x37cm. Cond.:...
Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.
Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.
Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.
-Drie antieke duivenklokken; 1x Heirman (bakeliet) 14x21x12cm., 1x La Ledoise Lede (eiken kast) 23x24x14cm. en 1x H. bartels en Zn. (eiken kast) 20x12x20cm. Allen in goede originele staat, functies ni...
Oude Junghans Bim-Bam regelateur met eikenhouten kast ca. 1930 in goede originele staat 76x32x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 66x27x19cm.
Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.
Decoratieve zonneklok, goudkleurig met geëmailleerde wijzerplaat. Gemaakt van hout, 2e helft 20e eeuw met batterij functie. In goede staat. ø44cm.
Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, functies niet getest 64x29x13cm., Cond.: R
Eikenhouten BimBam regelateur ca. 1920 met messing plaat met tekst "houtzagerij Arbeiders". geslepen glas en in zeer goede originele staat 75x33x16cm.
Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R
Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R
Oude notenhouten hangklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met Duits FHS uurwerk in goede staat 79x24x12cm.
Oude eikenhouten Westminster staartklok met bronzen armaturen. 3-Gewichter met kwartierslag en slagwerk met 8 hamers op gongstaven 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x32x22cm. Cond.: G
Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...
Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.
Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.