G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G
Helmut Ackermann 1936 Memmingen (Duitse School), gravure op papier, kerk bij hoogspanningskabels 29x21cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuw; 2x slachtmuldes, 1x botervat, 1x muldekapbijl (Dissel), 1x haardtreef. Alles in goede originele staat 22-97cm.
Groot bronzen Art Deco beeld, gesigneerd G. Daris, op marmeren voet. Voorstellende een olifant vechtend met twee tijgers ca. 1920, mooie patina in goede originele staat 41x25x14cm.
Grote bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een houtklover "pro Vitibus, Salon des Beaux Arts" van F. Rolard (Francois Rolard 1842-1912), mooie patina 65cm. Cond.: G
Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.
Grote antieke terracotta pieta met originele restpolychromie 18e eeuw. 1 Chip, verder in zeer goede originele staat 48x33x13cm.
Bronzen 19e eeuws beeld van Geomer met ivoren handen en gezicht, voorstellend een nachtwaker of mijnwerker in goede originele staat 37cm.
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.
Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur van C. Marioton (Landius Marioton 1844 - 1919), voorstellend een boer met tamboerijn. Mooie patina in goede staat 44cm.
Antiek Weens brons van twee spelende honden (restbeschildering) 4,5x9x3,5cm. Cond.: G
Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G
Art Deco bronzen figuur ca. 1920 koud beschilderd, voorstellend tak met papegaaien (Weens brons?) op marmeren voet 20x30x8cm.
Prachtig 19e eeuws Frans bronzen beeld, voorstellende een dame met geit, gemaakt door: Mathurin Moreau 1822-1912. Mooie patina en zeer goede staat. H. 43cm.
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G
Zeer groot antiek bronzen figuur, voorstellend een soldaat met mortier en vlag ca. 1890. Gesigneerd Ferari, mooie patina 93cm. Cond.: G
Grote decoratieve Oosterse brons-gegoten boedha op Foo-hond 20e eeuw in goede staat 46x26x18cm.
Figuur 19e eeuw, voorstellend een jongen met hengel en vis, geheel op marmeren sokkel (compositie metaal) 30cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen figuur,met marmeren voet, 21e eeuw, gemerkt: Nick A.3072, voorstellend dame in atletische houding. 20.5x13x10cm.
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Vruchtenhouten 19e eeuws engelhoofd met vleugels. In goede originele staat 19x78x8cm.
Hougesneden 19e eeuwse St. Nicolaas 1e helft 19e eeuw met originele polychromie. Vingers en stuk arm mist 29cm. Cond.: R
Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G
Gipsen beschilderd beeld van een man met tabakspijp (reclameobject), gemaakt door Hilarius Apeldoorn ca. 1900 in goede staat 56cm.
Oud bronsje voorstellend een liggend figuur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 21x9x7cm.
Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G
Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.
Compositie metalen figuur, voorstellend een dame met gitaar met tekst "Inspiration par A.J. Scotte" ca. 1900 in goede originele staat 44cm.
Bronzen uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd C. Potter in goede staat 32xø14cm.
Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G
Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R
Albasten buste ca. 1900, gesigneerd Tierkezie Lust? (onduidelijk). In goede originele staat 11x10x6cm.
Decoratieve bronzen balletdaqnseres op zwart marmeren voet, 21e eeuw gesign.: A.Leonard, in goede staat. 28cm.
Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G
Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G
Oude bronzen buste van een Romein op marmeren sokkel ca. 1920 in goede staat 32x19x10cm.
Bronzen Art Deco beeld op marmeren voet ca. 1920, voorstellend een schooljuffrouw met potlood. In goede originele staat 16x7x9cm.
Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.
Compositie metalen 19e eeuws beeld, voorstellend een edelman met hond. In goede originele staat 37xø18cm.
Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw, Vrouwe Justitia, op zwart marmeren voet, gesign.: Mayer. 41cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.
Brons met marmeren asbak met luciferhouder ca. 1920 Art Deco 15xø14cm. Cond.: G
Art Deco stijl bronzen lijster met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd M. da Costa in goede staat 31x19x12cm.
Drie oude Afrikaanse figuren, 2x brons en 1x hout 20e eeuw in goede staat 41-47cm.
Grote oude compositie metalen olifant met bronskleurige patina en zwart-marmeren sokkel ca. 1930 in goede staat 43x40x16cm.
Oude compositie metalen olifant met marmeren voet ca. 1930, gesigneerd Rulas, bronskleurig gepatineerd (minimale chips voet) 26x30x13cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met boek in goede staat 39x15x16cm.
Twee antieke Jugendstil figuren, gesigneerd H. Caro; 1x vrouwelijk jockey en 1x vrouwelijke danseres 12-13cm. Cond.: G
Bronzen stier in Art Deco stijl, 21e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat 19x30x12cm.
Decoratieve bronzen dame met tamboerijn 21e eeuw op zwart marmeren voet. gesigneerd C. Desmeure (Jugendstil stijl) in goede staat 53cm.
Antiek beeld, voorstellend een vrouwelijke kikker met kledij ca. 1900. Figuur is mogelijk van compositie metaal, in goede staat 14x7x8cm.
Grote oude bronzen plaquette 1e helft 20e eeuw, voorstellend een mans portret ( portret gemaakt van 3 naakte vrouwelijke figuren met lang haar) 2,5xø19cm. Cond.: G
Zware bronzen plaquette met afgebeeld springende herten en jager ca. 1900. Onduidelijk gesigneerd 22,5x16cm.
Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.
Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G
Bronzen paard met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Lafebre in goede staat 23x32x11cm.
Kavel van zeven gegoten metalen dieren; 6x plated, 1x koper 6-14cm. Cond.: G
Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.
Bronzen olifant 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali 30x30x11cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw met marmeren voet, gemerkt: Milo, voorstellend leeuwin. 18x35x12cm.
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren ca. 1900 voorstellend zittende Chinese mannen met hoed en gewaad 4-5cm. Cond.: G
Groot houtgestoken Balinese boedha 20e eeuw in zeer goede staat 58x17x32cm.
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren gemonteerd op houten voet ca. 1900 of ouder 8-10cm. Cond.: G
Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.
Eikenhouten gesneden Jozef met wandbevestiging ca. 1890. hand gelijmd en stukje plank af 65x18x8cm. Cond.: R
Twee oude Ghanese houten sculpturen Ashanti. In goede originele staat 27-41,5cm. Cond.: G
Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Oude houtgesneden figuur van heilige met duiven 20e eeuw in goede staat 28cm.
Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend een jongen op hond (of wolf) van Parmantier. In goede staat met mooie patina 9x14x7cm.
Groot Aziatisch (of AFrikaans) houtgesneden plaquette voor aan de wand met voorstelling van antilopes 20e eeuw in goede staat 128x53cm.
Indonesisch houtgesneden figuur met koperdraad inleg 20e eeuw, voorstellend een man met fruit. In goede originele staat 34cm.
Onyx asbak met bronzen golfer ca. 1930 in goede staat (minimale chip) 9x13x7cm.
Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G
Grote bronzen eland met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 38x46x33cm.
Groot oud Oosters bronzen beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met rituele bijl en hoorn 20e eeuw. In goede staat 56cm.
Grote bronzen Art Deco stijl kalkoen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon 36x32x26cm. Cond.: G
Bronzen buste van een Arabier (ongesigneerd) met mooie patina in goede staat 32cm.
Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.
Twee Art Deco stijl bronzen boekensteunen op zwart marmeren voet in de vorm van een uil 21e eeuw, gesigneerd Fernandez in goede staat 33x17x11cm.
Bronzen figuur, 21e eeuw, met marmeren voet. Griekse vrouw op canape, gemerkt: A.Canova. 20x31x12.5cm.
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Groot bronzen masker met zwart marmeren voet 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali, gesigneerd Dali in goede staat 40x25x21cm.
Decoratieve bronzen stier 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 21x20x8,5cm.
Figuur van een jongen met pet 19e eeuw, compositie metaal 39cm. Cond.: G
Grote Art Deco stijl bronzen roofvogel gemonteerd op zwart marmeren voet 21 eeuw, gesigneerd Ernst Barlach in goede staat 33x32x17cm.
Bronzen figuur, voorstellend een kabouter-smid met zwart marmeren voet in goede staat met mooie patina 10x8x7cm.
Grote antieke bronzen figuur, voorstellend een herder. Gesigneerd Ch. Vincent 1906 (Charles Vincent 1862 - 1918 Frankrijk). Mooie patina en in goede staat 45cm.