Deense vintage Sibast pallisander eethoek met uittrek-tafel en 6 stoelen in uitstekende staat 77x96x210cm. en 94x53x43cm.
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 van mahoniehout (gerestaureerd) met goede velours stoffering 100x67x76cm. Cond.: R
Grote Italiaanse barok fauteuil met snijwerk op de rugleuning en poten. Goede creme-kleurige velours stoffering 2e helft 20e eeuw 106x97x83cm. Cond.: G
Gave wortelnoten-fineer stijlmeubel salontafel 2e helft 20e eeuw. Bevat 2 lades en geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø13cm.
Mahoniehouten theetafel met rondom glas, lijsten en parelrand. gebogen onderling verbonden poten en koperen wieltjes. In goede originele staat 80x63x46cm.
Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.
Decoratieve goudkleurige spiegel, in Louis Quinze stijl, met handgeschilderd landschaps decor, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 116x32cm.
Duitse eikenhouten vroeg Biedermeier tafel ca. 1820 met lade en sterintarsia in het blad in goede originele staat 73x118x82cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer uittrektafel ca. 1900 met 2 tussenbladen, bewerkt blad en bewerkte taps toelopende poten in redelijk tot goede staat 79x108x140cm.
Mahoniehouten breistoel ca. 1860 met goede velours stoffering in goede originele staat 96x56x57cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.
Antieke Hollandse Biedermeier meidenkast, mahoniehout fineer, ca. 1860, In zeer goede originele staat , uitneembaar met schappen en lades. 173x115x48cm.
Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.
Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.
Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)
Oude mahoniehouten eethoek (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw, tafel met messing klauwpoten en stoelen met velours stoffering 77xø111cm. en 99x45x40cm.
Engelse mahoniehouten vitrine-opzetkast. Onderstuk is met 4 laden, geheel staand op klauwpoten. Bovenstuk met mooi gesneden kroontje (rechtsonder barstje in ruif) 193x124x35cm.
Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.
Oude mahonie-fineer lyra-naaitafel met bloemenintarsia en bandintarsia. Stijlmeubel 20e eeuw, lichte fineerschade 70x62x47cm. Cond.: R-G
Prachtige 19e eeuwse notenhout-fineer naaitafel, rondom met messing afgezet. Bloemintarsia op het blad en rondom bandintarsia ca. 1870, binnenin spiegel. In zeer goede originele staat 73x54x38cm.
Duitse 18e eeuwse barokkist staande op sleepoten, deksel gemaakt 19e eeuw 56x88x47cm. Cond.: R-G
Oud stijlmeubel wandtafel van noten-fineer met geschulpt blad in barokstijl 2e helft 20e eeuw, 74x73x37cm. Cond.: G
Hollandse wortelnotenfineer commode 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 76x44x84cm.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.
Eikenhouten Renaissance stijl kapstok (front van een vroege eiken kist vermaakt naar kapstok) In goede staat 51x130x10cm.
Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.
Grote antieke gestoken eikenhouten wandkapstok, ca. 1880, met koppen en engelen (renaissance stijl) en een wandkleed. In zeer goede staat. 110x35x18cm.
Eikenhouten kapstok c. 1900 met snijwerk, leeuwenkoppen en geslepen glas. In goede originele staat 53x87x15cm.
Eikenhouten Mechels gestoken bordenrek ca. 1880 met leeuwenkoppen in goede originele staat 86x88x15cm. Cond.: G
Twee antieke stoelen met vergulding (beschadigd); 1x met gedraaide poten en stijlen in de leuning ca. 1880, Petit Point stoffering in redelijke staat 83x40x46cm. en 1x houtgepinde Louis Quinze stoel c...
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Oude drankbar in de vorm van een globus, 20e eeuw, in goede staat. 90xø67cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Oude mahoniehouten vitrine ca. 1920 Engeland. Staand op Queen Anne poten, slot mist. Was waarschijnlijk een bovenstuk van een secretaire Cond.: R-G
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse mahoniehout-fineer kaptafel (zonder spiegel) met gedraaide zuilen in goede staat 74x104x49cm.
Antiek Duits Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Recentelijk vakkundig gerestaureerd met prachtig snijwerk en bloemenmotief. Bevat 5 lades in de tafel en 3 lades in het bovenstuk. Twee deurtjes ...
Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.
Eikenhouten theekastje met geslepen glas en parelrand ca. 1900 in goede originele staat6 74x87x43cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten ovale spiegel in goede originele staat 110x80cm.
Eikenhouten fineer penantkastje met handgestoken panelen in beide deuren 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x88x38cm.
Hollandse eikenhouten commode met klauwpoten ca.1930 met origineel beslag in goede staat 75x87x43cm.
Boulle stijl naaitafel 21e eeuw, geheel rondom met Boulle (koper) ingelegd en bronzen beslag. In zeer goede staat 78x81x42cm.
Massief eikenhouten Art Deco vitrinekast ca. 1930 met 4 glazen schuifdeuren, schappen en 2 lades. In goede originele staat 130x34x140cm.
Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.
Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, parelrand en gebogen poten ca. 1900 in zeer goede staat 76x71x50cm.
Duitse grenenhouten keukenkast 19e eeuw. Oudere restauraties, stukje rugwand mist, onder zijn de lijsten en poten weg 205x103x55cm. Cond.: M-R
Duitse 19e eeuwse grenenhouten bovendeel van een keukenkast. Oudere restauraties, verder in goede staat 127x102x38cm.
Duitse eikenhouten biedermeier klepbank ca. 1830, klep is vurenhout, verder in goede originele staat
Drie Duitse eikenhouten zgn."bretterstühle" ca. 1800 in goede originele staat 88x47x36cm.
Drie Duitse 19e eeuwse stoelen; 2x eiken bretterstühle 89x37x43cm. en 1x eikenhouten biedermeier stoel met biezen zitting in originele goede staat 87x40x44cm.
Duitse grenen 1-deurs boeren-hangvitrine voor de keuken 19e eeuw in goede originele staat 119x31x87cm.
Twee oude 50-er jaren armleunstoelen met goede velours stoffering in goede originele staat 93x48x54cm.
Mahoniehouten Empire stijl armleunstoel (stijlmeubel) in goede staat 20e eeuw 99x47x58cm.
Drie mooie stijlvolle armleunstoelen in klassieke stijl met mooie stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 99x47x65cm.
Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.
Antiek Hollands Willem III voetenbankje met pallisander fineer en rondom intarsia (lichte fineerschade) 36x35x35cm. Cond.: R-G
Prachtige Boulle stijl kast met koperinleg rondom, bronzen beslag en lijsten. Zwart marmeren blad. 21e eeuw in zeer goede staat 107x84x40cm.
Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.
Antieke Duitse mahonie fineer laat Biedermeier penantkast, ca. 1840, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. 84x71x40cm.In goede staat
Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.
Prachtige met brons beslagen vitrinekast 21e eeuw met glazen schappen in zeer goede staat 105x83x35cm.
Antieke Hollandse orgelgebogen drie-laden commode ca. 1900, wortelnoten fineer op eiken, geschulpt blad. In zeer goede staat. 83x81x48cm.
Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.
Notenhouten voltaire ca. 1880 met cremekleurige stoffering met tulpenmotief in goede staat 120x48x65cm.
Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.
Oude Italiaanse Giogetti stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 115x58x85cm.
Mahoniehouten bureaustoel (hoekstoel) met biezen zitting in goede originele staat 73x68x60cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten modelkastje, 19e eeuw, met achter de deuren 2 lades. In goede originele staat. 43x37x15cm.
Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G
Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.
Iepenhouten 18e eeuwse kinderstoel in originele staat 62x39x33cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.
Antiek vroeg Biedermeier mahonie fineer nachtkasje, ca. 1830. In goede recentelijk gerestaureerde staat. 80x37x37cm.
Kleine eikenhouten Twentse dekenkist ca. 1900 met gekerfde voorzijde in goede staat 68x119x56cm.
Biedermeier stijl bijzettafel/ naaitafel met lade van kersenhout-fineer met bandintarsia. Handwerk, mooie kwaliteit in nieuwstaat, 21e eeuw 76x60x40cm.
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met biedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Antieke mahonie fineer vroeg Biedermeier uittrektafel met twee tussenbladen.Ca. 1830, in redelijke staat.80x110x228 cm.
Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 (blad opnieuw gefineerd, laat los), verder in goede originele staat 77x47x40cm. Cond.: R
Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...
Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.