19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Wim Pol, meisjes met eend 1130
Wim Pol, meisjes met eend

125 EUR

Schilderij, huis met kippen 1176
Schilderij, huis met kippen

120 EUR

Knut Olsen 1291
Knut Olsen

120 EUR

Onduidelijk gesig., strand 1551
Onduidelijk gesig., strand

120 EUR

Uno Hubert Karlsson 1061
Uno Hubert Karlsson

110 EUR

Wim van Norden 1129
Wim van Norden

110 EUR

Schilderij, R. Withaar 1175
Schilderij, R. Withaar

110 EUR

Schilderij, Jaap van Kregten 1032
Schilderij, Jaap van Kregten

100 EUR

Schilderij, bloemenmarkt 1058
Schilderij, bloemenmarkt

100 EUR

Litho, Naerebout 1094
Litho, Naerebout

100 EUR

Litho, Naerebout 1095
Litho, Naerebout

100 EUR

Schilderij, stadsgezicht met gracht 1143
Schilderij, stadsgezicht met gracht

100 EUR

Boek Jan te Wierik, gesigneerd 1167
Boek Jan te Wierik, gesigneerd

100 EUR

Henry Kley, wintergezicht 1212
Henry Kley, wintergezicht

100 EUR

Muck Haders 1918 1235
Muck Haders 1918

100 EUR

Schilderij, A. Gosler 1248
Schilderij, A. Gosler

100 EUR

Naar Louis Apol 1285
Naar Louis Apol

100 EUR

Stadsgezicht ca. 1930 1302
Stadsgezicht ca. 1930

100 EUR

Schilderij, Klaas Visser 1317
Schilderij, Klaas Visser

100 EUR

Buitendijk, abstract 1325
Buitendijk, abstract

100 EUR

Houtsnede 1353
Houtsnede

100 EUR

Dubbele ets Chodowiecky 1468
Dubbele ets Chodowiecky

100 EUR

Dubbele gravure/ets Chodowiecky 1491
Dubbele gravure/ets Chodowiecky

100 EUR

Litho, Naerebout 1508
Litho, Naerebout

100 EUR

Litho, Naerebout 1509
Litho, Naerebout

100 EUR

Theo Wolvecamp, wasco 1603
Theo Wolvecamp, wasco

100 EUR

Schilderij, P. v. Delft 1041
Schilderij, P. v. Delft

95 EUR

Henry Kley, klein abstract 1361
Henry Kley, klein abstract

90 EUR

Schilderij, Impressionistisch 1410
Schilderij, Impressionistisch

90 EUR

Ongesigneerd, spelende kinderen 1427
Ongesigneerd, spelende kinderen

90 EUR

Dubbele gravure/ets Chodowiecky 1494

90 EUR

Gravure/ets D.N. Chodowiecky 1497
Gravure/ets D.N. Chodowiecky

90 EUR

Schilderij, bomen bij brug 1620
Schilderij, bomen bij brug

90 EUR

8-Kantig schilderij, bloemen 1148
8-Kantig schilderij, bloemen

85 EUR

Stadsgezicht, de Leeuw 1228
Stadsgezicht, de Leeuw

85 EUR

Duits schilderij, koeien 1581
Duits schilderij, koeien

85 EUR

Carl Gunne 1121
Carl Gunne

80 EUR

Henry Kley, bloemen 1136
Henry Kley, bloemen

80 EUR

Peter Brouwer 1202
Peter Brouwer

80 EUR

Schilderij, Nic Hartman 1278
Schilderij, Nic Hartman

80 EUR

Schilderij, Thijmann 1320
Schilderij, Thijmann

80 EUR

3 Portretten, 19e eeuw 1355
3 Portretten, 19e eeuw

80 EUR

Ets, Toorop (ongesigneerd) 1373
Ets, Toorop (ongesigneerd)

80 EUR

Surrealistisch landschap 1404
Surrealistisch landschap

80 EUR

L. Winkelmann, Rühr 1463
L. Winkelmann, Rühr

80 EUR

Dubbele gravure/ets Chodowiecky 1493

80 EUR

Ongesigneerd stilleven 1522
Ongesigneerd stilleven

80 EUR

Henry Kley 1526
Henry Kley

80 EUR

Stadsgezicht Rotterdam 1575
Stadsgezicht Rotterdam

80 EUR

Schilderij, Leaven '72 1584
Schilderij, Leaven '72

80 EUR

Aquarel, Parijs 1124
Aquarel, Parijs

75 EUR

Schilderij, W. Cats 1191
Schilderij, W. Cats

75 EUR

Geraldine Jaarsma, schilderij 1335
Geraldine Jaarsma, schilderij

75 EUR

2x 19e eeuws 1354
2x 19e eeuws

75 EUR

Ets Chodowiecky 1466
Ets Chodowiecky

75 EUR

Herman Brood 1604
Herman Brood

75 EUR

Schilderij v. de Meer, paarden 1614
Schilderij v. de Meer, paarden

75 EUR

Schilderij, Selhorst, berkenpad 1047
Schilderij, Selhorst, berkenpad

70 EUR

3-Luik ikoontje 1084
3-Luik ikoontje

70 EUR

Folke Pars 1122
Folke Pars

70 EUR

G. Diepeveen, vrouw 1172
G. Diepeveen, vrouw

70 EUR

Onbekend meisje 1204
Onbekend meisje

70 EUR

3-Luik, Maya 1350
3-Luik, Maya

70 EUR

Schilderij, kubistisch 1393
Schilderij, kubistisch

70 EUR

C. Cornelisz, strand 1398
C. Cornelisz, strand

70 EUR

Ets, P.A. Nijgh 1402
Ets, P.A. Nijgh

70 EUR

C. Cornelisz, aardbeien 1403
C. Cornelisz, aardbeien

70 EUR

C. Cornelisz, citroen 1406
C. Cornelisz, citroen

70 EUR

Duitse ets, haven 1464
Duitse ets, haven

70 EUR

Dubbele gravure/ets Chodowiecky 1495

70 EUR

Huty, kerk in de winter 1505
Huty, kerk in de winter

70 EUR

Schilderij, van Deursen 1570
Schilderij, van Deursen

70 EUR

J. Bakker, riviergezicht 1147
J. Bakker, riviergezicht

65 EUR

Schilderij, zeegezicht 1215
Schilderij, zeegezicht

65 EUR

Schilderij, R. de Haan 1270
Schilderij, R. de Haan

65 EUR

Wielestra 1141
Wielestra

60 EUR

Ets, Berserik 1158
Ets, Berserik

60 EUR

Schilderij 1160
Schilderij

60 EUR

Schilderij, '67 1170
Schilderij, '67

60 EUR

Stadsplattegrond, Zierikzee 1182
Stadsplattegrond, Zierikzee

60 EUR

Schilderij Sluitkamp, schepen 1210
Schilderij Sluitkamp, schepen

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd schilderij 1232
Onduidelijk gesigneerd schilderij

60 EUR

Schilderij, Franse School 1234
Schilderij, Franse School

60 EUR

Aquarel, bloemen 1240
Aquarel, bloemen

60 EUR

Schilderij, G. Dunkhase 1246
Schilderij, G. Dunkhase

60 EUR

G. Diepeveen, vrouw 1293
G. Diepeveen, vrouw

60 EUR

Schilderij 1310
Schilderij

60 EUR

Schilderij, visser met paard 1380
Schilderij, visser met paard

60 EUR

G. Westerman, stilleven 1400
G. Westerman, stilleven

60 EUR

Schilderij 1411
Schilderij

60 EUR

Schilderij, man met pijp 1461
Schilderij, man met pijp

60 EUR

Ets Chodowiecky 1465
Ets Chodowiecky

60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw 1525
Ongesigneerd 19e eeuw

60 EUR

Henry Kley, waterlandschap 1530
Henry Kley, waterlandschap

60 EUR

Henry Kley, abstract landschap 1540
Henry Kley, abstract landschap

60 EUR

Schilderij 1543
Schilderij

60 EUR