Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...
Oorstekers zilver 925/000 met vierkante bruine zirconia, 7.5x7.5 mm ca 3.2 gr
Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...
Ring WG 585/000 met briljanten in hoefijzervorm. Ring met in het midden een dubbele hoefijzer bezet met briljanten. De buitenste ring bestaat uit 12 briljanten in 4 poots chatons gezet, met daar binne...
Broche 333/000 met granaat. Broche in de vorm van een ster bezet met granaten. ø 32 mm. ca 5.1 gr
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Twee verrekijkers ca. 1900; 1x telescoop-verrekijker (Messing en hout) en 1x verrekijker (koper) 13-72cm. In goede originele staat
Zilveren soeplepel met ovale gecontourneerde bak, steel met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten anno 1869, L. 30cm.
Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse tafellamp-voet in goede staat 34xø17cm.
Keramieken schenkeend ca. 1900, onduidelijk gemerkt in goede staat 32cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.
Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)
Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.
Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.
Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G
Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G
Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G
Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G
Hanger in de vorm van een ei met wit emaille en zirconia's. Zilver vergulde hanger met peervormige onyx. In de hanger zitten zirconia's en de zetting is bewerkt met wit en zwart emaille. Grootte 31 mm...
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G
Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.