Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

Oorstekers met zirconia
Startprijs 15 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met vierkante bruine zirconia, 7.5x7.5 mm ca 3.2 gr

Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...

Ring WG briljant hoefijzer
Startprijs 600 EUR

Ring WG 585/000 met briljanten in hoefijzervorm. Ring met in het midden een dubbele hoefijzer bezet met briljanten. De buitenste ring bestaat uit 12 briljanten in 4 poots chatons gezet, met daar binne...

Broche ster granaat
Startprijs 90 EUR

Broche 333/000 met granaat. Broche in de vorm van een ster bezet met granaten. ø 32 mm. ca 5.1 gr

Tuibeeld, vrouw
Startprijs 750 EUR

Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

2 Verrekijkers
Resultaat: 40 EUR

Twee verrekijkers ca. 1900; 1x telescoop-verrekijker (Messing en hout) en 1x verrekijker (koper) 13-72cm. In goede originele staat

Zilveren soeplepel
Startprijs 100 EUR

Zilveren soeplepel met ovale gecontourneerde bak, steel met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten anno 1869, L. 30cm.

2 Figuren, Gerold pors.
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G

Imari schemerlamp
Resultaat: 75 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse tafellamp-voet in goede staat 34xø17cm.

Majolica eend
Resultaat: 60 EUR

Keramieken schenkeend ca. 1900, onduidelijk gemerkt in goede staat 32cm.

Imari vaas
Startprijs 40 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.

4x Tractor ERTL
Resultaat: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

12x Tractors (ERTL)
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

Zilv. pillendoos
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.

Stoommachine in doos
Resultaat: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G

Keramieken servies
Resultaat: 280 EUR

Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startprijs 20 EUR

Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G

2 Delftse vaasjes
Startprijs 15 EUR

Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G

Zilv. ei, peervorm
Startprijs 40 EUR

Hanger in de vorm van een ei met wit emaille en zirconia's. Zilver vergulde hanger met peervormige onyx. In de hanger zitten zirconia's en de zetting is bewerkt met wit en zwart emaille. Grootte 31 mm...

Set tinnen maten
Resultaat: 20 EUR

Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G

Rookpijp
Resultaat: 150 EUR

Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.