Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse tegels
Startprijs 20 EUR

Kavel van 12 diverse tegels (o.a; Nutricia, Beatrix, Juliana etc.) 10,5-15cm. Cond.: G

Chinese vaas, plat
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met tekst en vogeldecor (Gesigneerd) 30x14x7cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek porselein: handbeschilderde geschulpte vaas met gouddecor, gemerkt J.P., een handbeschilderde kom met figuren in landschap en een handbeschilderde theepot zonder deksel. 12-20cm., Co...

3 Japanse vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.

4 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.

5 Hollandse borden
Resultaat: 15 EUR

Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...

5 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude Chinese/Japanse gemberpotten 20e eeuw met diverse decors in goede staat (2x een stel) 12-15cm. Cond.: G

Ronde tegel
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen plaquette met vogels in bloesemtak decor ø28cm. Cond.: G

Imari schaal
Startprijs 30 EUR

Grote decoratieve imari porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met gouddecor en diverse voorstellingen in goede staat 11xø27,5cm.

2 Kastkommen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Royal Sphinx kastkommen, decor Teadrinker en Old England. Teadrinker heeft onderrand-schade 11xø14cm. Cond.: R-G

Russisch beeldje, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.

Bloedkor. armband 4-rij
Startprijs 120 EUR

Armband, bloedkoraal, 4 rijen met GG 585/000, sluiting. Antieke armband met 4 rijen bloedkoraal, tonnetjes, met GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van een veiligheid.

27 Romeinse munten
Startprijs 40 EUR

27 Bronzen munten Romeins AS + Dupondius ca. 100-300 AD, Cond.: G-FR

5 Kop & schotels
Resultaat: 390 EUR

Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.

Modeltreinen + diversen
Resultaat: 85 EUR

Leuk kavel met 13 schaalmodellen op houten voeten van treinen (ca. 25-40cm.) : P8 Baureihe 38, Henschel Wegmann 232, Pacific PLM, SNCB Type I2, Bayerische S 3/6, SBB A 3/5, Baureihe 44, Pacific Chapel...