Oude Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw met 31-dagen uurwerk in goede staat 72cm.
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat
Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G
Drie oude keramieken olielampen uit het Alpenland; 2x groot (chips) en 1x klein (1 chip) 12-26cm. Cond.: R
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een ganzenhoedster PE 528 (haarscheur in voet) 17,5cm. Cond.: M-R
Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met tortelduiven, rozen, fakkel en pijlenkoker ca. 1850, met wit marmer. Achtdaags uurwerk met halfuurslag in zeer goede originele staat (1e verguldin...
Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten tafelklok met messing applicaties en origineel uurwerk. Serienr: 47161 (Lenzkirch stijl) in goede originele staat (halfuurslag) 47x26x16cm.
Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G
Hoge cement-gegoten zuil met adelaar (2-delig) 2e helft 20e eeuw 152cm. Cond.: G
Kavel van 8 oude/antieke tegels; 3x Engelse Jugendstil tegels met floraal decor (chips) en 5x diverse Hollandse tegels 13x13cm. Cond.: R
Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G
Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...
Delfts keramieken 18e eeuwse polychrome schotel met tuindecor (randschades) ø30cm. Cond.: R
Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...
Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...
Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G
Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.
Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G