Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen porselein
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek porselein: handbeschilderde geschulpte vaas met gouddecor, gemerkt J.P., een handbeschilderde kom met figuren in landschap en een handbeschilderde theepot zonder deksel. 12-20cm., Co...

Jan Toorop
Startprijs 120 EUR

Jan Toorop, lithografie op papier, mijnwerker 69x62cm. Cond.: G

3 Japanse vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.

Schilderij, interieur
Resultaat: 3.100 EUR

J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G

4 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.

Winterlandschap met molen
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M

2/3 Thaler 1678
Resultaat: 110 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1678, Lubeck German States. August Friedrich KM 62 blz. 586

5 Hollandse borden
Resultaat: 15 EUR

Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...

Schilderij, Parijs
Startprijs 200 EUR

Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G

Houtskool tekening
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G

5 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude Chinese/Japanse gemberpotten 20e eeuw met diverse decors in goede staat (2x een stel) 12-15cm. Cond.: G

Drents landschap met schapen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G

Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G

Mahonie naaitafel
Resultaat: 140 EUR

Duitse Biedermeier naaitafel ca. 1840 van mahoniefineer op eiken. In goede originele staat met getorste poten 79x29x53cm.

Ronde tegel
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen plaquette met vogels in bloesemtak decor ø28cm. Cond.: G

2 Kopeke 1814
Resultaat: 20 EUR

Russische koperen munt van 2 kopeke anno 1814 (Tsaar Alexander I van Rusland), Cond.: ZF

Imari schaal
Startprijs 30 EUR

Grote decoratieve imari porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met gouddecor en diverse voorstellingen in goede staat 11xø27,5cm.

Album Azië
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum Azië met ca. 2200 verschillende zegels.

Doos Berlijn
Startprijs 40 EUR

Berlijn (Duitsland), meest pf. Verzameling op albumbladen in doos.

Tapijt (India)
Resultaat: 170 EUR

Groot oud Perzisch tapijt in aardetinten met floraal decor (warme tinten) in goede staat 260x325cm.

2 Tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 125x88cm. en 110x62cm.

Album NL kolonie
Startprijs 75 EUR

Album Ned. koloniën verzameling (*/**/0) met UNTEA serie.

Tiffany lamp
Startprijs 750 EUR

Tafellamp ca. 1910 in Art Nouveau stijl met vergulde bronzen voet, voorstellend 3 Griekse dames met glas-in-lood (Tiffany stijl) kap. Lamp is gemonteerd op eikenhouten voet 63xø39cm. Cond.: G

Stockboek Hongarije
Resultaat: 140 EUR

Collectie Hongarije met veel zegels in extra dik stockboek.