Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G

2 Poppen (onduidelijk)
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...

Hartebeest
Resultaat: 400 EUR

Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G

Diverse tegels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 8 oude/antieke tegels; 3x Engelse Jugendstil tegels met floraal decor (chips) en 5x diverse Hollandse tegels 13x13cm. Cond.: R

Delfts bont bord
Startprijs 45 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse polychrome schotel met tuindecor (randschades) ø30cm. Cond.: R

2 Chinese plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese houtgehakte wandplaquettes ca. 1900 met benen figuren in goede staat 39x24x1cm.

4x Hummel
Startprijs 75 EUR

Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...

2x Kathe Kruse (Michel, Jesselia)
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G

Kathe Kruse, Dani
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Schilderij, Snijders
Resultaat: 50 EUR

Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G

Plateel rozensteker
Startprijs 50 EUR

Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R

14 x Corgi modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...

5x John Deere ERTL
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...

Jan te Wierik, acryl
Resultaat: 300 EUR

Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G

Aardewerk beeld, J. Cock
Startprijs 90 EUR

Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.

24 Schaalmodellen Brumm 1:43
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 24 mooie schaalmodellen van het merk Brumm, schaal 1:43. Onder andere diverse oude racewagens en oldtimers.

Houtskool portret
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G

Vergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR

Bijzondere grote vergulde bronzen Franse pendule ca. 1850 met putti, druivenranken, bokje en rocailles. Origineel 8-daags uurwerk met halfuur slag (uurwerk St. Marti). Mooie vergulding en in zeer goed...

3 Koetslampen
Resultaat: 25 EUR

Drie koetslampen ca. 1900, oxidatie en beschadigd 50-55cm. Cond.: M-R

Schilderij, B. Kiers
Startprijs 90 EUR

Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G

Theepotje
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Friese staartklok
Startprijs 300 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.

Blauw imari 1880
Resultaat: 50 EUR

Groot Chinees porseleinen vaas met figurendecor en bamboe ca. 1880 in goede staat 46xø24cm.