Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...
Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.
Geslepen kristallen koekschaal ø 26cm., met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: P.J.Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre, Amsterdam ca. 1908.
Streekbroche, GG 585/000 met zilver, met diamant. Antieke streekbroche, 19e eeuw, ø 30 mm, met in het midden een diamant en in de rand diverse kleine diamanten. De broche is voorzien van een extra vei...
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57
Schilderij naar Otto Eerelman ca. 1900, olieverf op paneel, boerenstel met paard 27x17cm. Cond.: R-G
J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G
Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U
Lot zilveren, 925/000 ringen. Zeven ringen, diverse maten en modellen. ca 32 gr
Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.
J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M
Zeldzame vroege 18e eeuwse Hollandse statenbijbel anno 1719 door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam te Amsterdam. Met originele band en zilveren slot. 12x22x31,5cm. Cond.: G
Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G
Horloge Concord GG op staal. Elegant plat horloge, 29x21, met GG accenten aan de bovenzijde. Het horloge heeft een witte wijzerplaat met goudkleurige indexen en wijzers. Het horloge heeft een lerenban...
Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G
Russisch zilveren kovsch met vuurvergulde binnenkant en aan de buitenkant versierd met cloisonne, 84 solotniks ( 875/000 zilver, Rusland). Totaal gewicht 44gr., L.8cm., Cond.:U
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G
Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren salade couvert, model Haags lofje,835/000, Grootkeur, Jaarletter: A:, 1910, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 26cm., Ca. 218gr., Cond.:U
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G
Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G