Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900
Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.
Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G
Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.
Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...
Twee Chinese houtgehakte wandplaquettes ca. 1900 met benen figuren in goede staat 39x24x1cm.
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecor, 1x stuk gelijmd en 1x oude haarscheur ø22,7cm. Cond.: M-R
Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G
Drie koetslampen ca. 1900, oxidatie en beschadigd 50-55cm. Cond.: M-R
Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G
Oude Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw met 31-dagen uurwerk in goede staat 72cm.
Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G
Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G
Drie oude keramieken olielampen uit het Alpenland; 2x groot (chips) en 1x klein (1 chip) 12-26cm. Cond.: R
Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een ganzenhoedster PE 528 (haarscheur in voet) 17,5cm. Cond.: M-R
Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G
L. de Jong, olieverf op linnen, veengebied 50x80cm. Cond.: R-G
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat
Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G
Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G