Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kannen, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

Vuurvergulde pendule, marmer
Startprijs 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met tortelduiven, rozen, fakkel en pijlenkoker ca. 1850, met wit marmer. Achtdaags uurwerk met halfuurslag in zeer goede originele staat (1e verguldin...

Tafelklok
Startprijs 275 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok met messing applicaties en origineel uurwerk. Serienr: 47161 (Lenzkirch stijl) in goede originele staat (halfuurslag) 47x26x16cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Zuil met adelaar
Resultaat: 50 EUR

Hoge cement-gegoten zuil met adelaar (2-delig) 2e helft 20e eeuw 152cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 750 EUR

Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...

Kastje + etagere
Startprijs 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...

Hartebeest
Resultaat: 400 EUR

Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.

Biedermeier tafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.

2 Chinese plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese houtgehakte wandplaquettes ca. 1900 met benen figuren in goede staat 39x24x1cm.

3 Koetslampen
Resultaat: 25 EUR

Drie koetslampen ca. 1900, oxidatie en beschadigd 50-55cm. Cond.: M-R

Houten ton
Resultaat: 25 EUR

Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G

Divers messing deurbeslag
Resultaat: 60 EUR

Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G

Laarzenknecht
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G

Camee schelp
Startprijs 50 EUR

Zeldzame cameeschelp-tafellamp ca. 1900 met Jugendstil decor van vrouw met bloem (snoer is erbij). Afschroefbare houten voet voor de lamp. in goede originele staat 17xø10cm.

Kris, Indonesië
Resultaat: 50 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G