Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G
Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G
Duits porseleinen aap-dirigent met muziekstandaard. Gemerkt met een kroon en daaronder een Z 20e eeuw. In goede staat 10-20cm.
Collier, zilver 925/000, met zirconiahanger. Slangcollier met ovale hanger bestaande uit 3 verlopende ovaaltjes met in de middenste zirconia's, 24x35 mm. Lengte collier 41 cm. ca12.6 Nieuw
Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren dop en kraag, met glazen stopje, 835/000 H. 9cm., Cond.:U
Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G
Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G
Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G
L. de Jong, olieverf op linnen, veengebied 50x80cm. Cond.: R-G