Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, zingende vrouwen
Startprijs 350 EUR

J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R

Evert Rabbers
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G

Jan Toorop
Startprijs 120 EUR

Jan Toorop, lithografie op papier, mijnwerker 69x62cm. Cond.: G

Schilderij, interieur
Resultaat: 3.100 EUR

J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G

Winterlandschap met molen
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M

Schilderij, Parijs
Startprijs 200 EUR

Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G

Houtskool tekening
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G

Drents landschap met schapen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G

Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G

Schilderij, Snijders
Resultaat: 50 EUR

Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G

Jan te Wierik, acryl
Resultaat: 300 EUR

Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G

Houtskool portret
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G

Schilderij, B. Kiers
Startprijs 90 EUR

Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G

Gravure, stadt Utrecht
Resultaat: 45 EUR

Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, L. de Jong
Resultaat: 60 EUR

L. de Jong, olieverf op linnen, veengebied 50x80cm. Cond.: R-G