J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G
J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M
Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G
Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G
Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G
Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G
Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G
L. de Jong, olieverf op linnen, veengebied 50x80cm. Cond.: R-G