Zilveren soeplepel met ovale gecontourneerde bak, steel met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten anno 1869, L. 30cm.
Zilveren flessenonderzetter, 12 löth (750/000) Bremen ca. 1871/1872 fa. Wilkens, modelnr. 20199, rondom voorzien van Kymaband motief, 4.5cø14.5cm., ca. 113gr., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.
Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd
Horloge GG 585/000 met GG band. Dameshorloge vierkant model, ZentRa ancre, mechanisch, met GG over schakelband. De band is voorzien van een veiligheidsketting. Lengte 16.8 cm ca 17.5 gr
Ring GG 585/000 met panteraschakel. Flexibele ring met gladde plaat en panteraschakel, 3 rijen, breedte 6,4 mm. ca 4,5 gr. ø ca 61Nieuw
Lot zilver bestaande uit een bedelarmband met 9 bedels, jasseroncollier met bal, een filigrainarmband met gele steen, armband met Zeeuwse knoppen, een broche, een sluiting, een hanger en een klein zak...
Oorhangers, zilver, 835/000, met diamant en groene steen. Oorhangers met diamanten bezet. Aan de onderkant zit een groene steen. Lengte 44 mm, ca 7,1 gr
Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U
Zilveren mosterdpot, 835/000 met oor, versierd met vrouwenhoofd en 835/000 zilveren peperstrooier beiden met gedraaide deksels met knoppen, quirlandes staand op drie fraai gestyleerde pootjes, Louis X...
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.
Ring GG/WG 585/000 met briljant en parel. Elegante ring met met slag waartussen een parel, ø 7mm, geklemd zit. Naast de parel zitten 2 briljanten, totaal ca 0.10 crt, in WG gezet. ca 5 gr,ø 61
Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 58x29 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 100 diamanten. ca 27 gr
Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...
Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.
Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G
Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd