Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari vaas
Startprijs 40 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.

Wanddecoratie, hout
Startprijs 30 EUR

Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G

Doos divers
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G

Messing lampevoet
Startprijs 20 EUR

Oude messing lampenvoet 20e eeuw in goede staat 69cm.

Keramieken servies
Resultaat: 280 EUR

Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startprijs 20 EUR

Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G

2 Delftse vaasjes
Startprijs 15 EUR

Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G

Strijkijzer
Startprijs 15 EUR

Messing 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 20x22x11cm.

3 Messing kandelaars
Startprijs 15 EUR

Drie oude/antieke messing kaarskandelaars; 2x 19e eeuw en 1x 20e eeuw 19-24cm. Cond.: R-G

3 Diverse schelpen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke parelmoer kunst-gebruiksvoorwerpen; 1x papierhouder met olifantskop ca. 1930, 1x schelp met figuur in de duinen ca. 1900 en 1x parelmoer portemonnee met sluiting ca. 1920 10-14cm. Cond.: ...

Zwarte pendule
Startprijs 150 EUR

Grote antieke zwart marmeren pendule met 8-daags uurwerk met halfuurslag en Brocot visible balans. Voorkant glas weg en achterkant glas kapot. Slinger zit vermoedelijk onderin de kast. Functies niet g...

Vierkant klokje
Resultaat: 20 EUR

Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.

Staande hoekklok
Startprijs 750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...

Baardman kruikje
Resultaat: 55 EUR

Kleine oude (antieke?) baardmankruik ca. 1900 (mogelijk ouder) 16,5xø12cm. (chip bij voet) Cond.: R

Zilveren miniatuur, bezembinder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 40 EUR

Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U

Delftse tegel
Startprijs 35 EUR

Oude langwerpige Delftse tegel in brede Hollandse eiken lijst met voorstelling naar Rossum du Chattel. Tegel: 10x30cm. Lijst 46x26,5cm.

Mahonie tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 50 EUR

Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U

2 Delen Delft
Startprijs 20 EUR

Twee delen oud Delfts keramiek; 1x 8-kantige knobbelvaas ca. 1930 27x13x13cm. en 1x fruitschaal Porseleyne fles (chip) 8xø23cm. Cond.: R-G

Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...

Beeld, dame
Resultaat: 40 EUR

Grote cement-gegoten naakte dame 2e helft 20e eeuw 63cm. Cond.: G

5x Royal Kopenhagen
Startprijs 25 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...