C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G
Nils Bjorkqvist (1900 - 1991 Zweden), olieverf op linnen, mussen op een tak 30x40cm. Cond.: G
Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U
Twee delen oud Delfts keramiek; 1x 8-kantige knobbelvaas ca. 1930 27x13x13cm. en 1x fruitschaal Porseleyne fles (chip) 8xø23cm. Cond.: R-G
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...
Ring GG 750/000 met brilant. Fantasie ring met twee bredere kanten waartussen een wat grotere briljant gezet is. In de beide zijkanten zitten diverse briljanten pave gezet. totaal ca 0.38 crt ca 5.5 g...
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Twee verrekijkers ca. 1900; 1x telescoop-verrekijker (Messing en hout) en 1x verrekijker (koper) 13-72cm. In goede originele staat
D.D.R. (Duitsland) spec. verz. z.g. "gedenkbladen" met zegels en spec. stempels 60-er jaren.
Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.
Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.
Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.
Geslepen kristallen strooibus op 835/000 zilveren voet. Montuur en dop met parelrand en knop ( 835/000), voorzien van florale-en meandergraveringen. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. H. 14cm.
Oude Duitse Rosenthal keramiek hengselschaal, gesigneerd Faber 2e helft 20e eeuw in goede staat met fruit- en vogeldecor 20x32x31cm.
Mooi zilveren half-rond dekseldoosje met scharnier. Voorstellingen van spelende putti's met versiering van guirlandes. 835/000, ca. 45gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U