Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Mooi zilveren half-rond dekseldoosje met scharnier. Voorstellingen van spelende putti's met versiering van guirlandes. 835/000, ca. 45gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd
Ring, WG 750/000, met in het midden een rozet met 7 briljanten. De band heeft bovenaan een slag, waar boven een zetting is geplaatst entourage model waarin de briljanten, totaal 0,25 crt TW-VSI zitten...
Oude Art Deco plated wijnkoeler ca. 1920 met hengsel. In goede originele staat 33xø26cm.
Slavenband, WG, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slavenband...
Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw
Ringen, WG 585/000 met Robijn Amethist en diamant. Een strakke ring, breedte 4 mm, met in het midden in een rail gezet 3 carree geslepen Amethisten,ø 50, en een rijring, 3,4 mm breed met 3 lichte rob...
Wandelstok met zilveren greep uit 19634 met jugendstil motieven. 800/000 L. 90cm., Cond.: U
Spang zilver 835/000. Strakke massieve spang verlopend in breedte, 10-18mm, omtrek ca 38,5 cm. ca 54 gr
Zilveren flessenonderzetter, 12 löth (750/000) Bremen ca. 1871/1872 fa. Wilkens, modelnr. 20199, rondom voorzien van Kymaband motief, 4.5cø14.5cm., ca. 113gr., Cond.:U
Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd
Ring GG 585/000 met panteraschakel. Flexibele ring met gladde plaat en panteraschakel, 3 rijen, breedte 6,4 mm. ca 4,5 gr. ø ca 61Nieuw
Oorhangers, zilver, 835/000, met diamant en groene steen. Oorhangers met diamanten bezet. Aan de onderkant zit een groene steen. Lengte 44 mm, ca 7,1 gr
Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 58x29 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 100 diamanten. ca 27 gr
Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...
Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.