Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G
Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G
Ring en broche GG 585/000 Art deco. Staafbroche met in het midden een diamant en een fraaie bewerking. Lengte 61 mm. En een rijring hoog opstaand met kleine 8 kant diamanten. ø 58 ca 5,7 gr
Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G
Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...
Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...
Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G
Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.
Koperen Russisch ikoon 19e eeuw met emaille beschildering ca. 1800 Pokrov 19x10,7x0,3cm. Cond.: R-G
Grote antieke ivoren okimono figuur, voorstellend een Chinese markthandelaar (haas mist poten) H.: 20cm. Cond.: R
Bronzen lampenvoet met vrouwenkoppen en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G
Decoratieve oude trechter grammofoon 2e helft 20e eeuw "His Masters Voice". Aandrijfslinger mist 62x48x35cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G
Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.
Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900
Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Lot diverse sieraden bestaande uit 2 horloges, een pulsar en citizen, 2 plaatarmbanden, onedel en 3 gespen.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G
Hoge cement-gegoten zuil met adelaar (2-delig) 2e helft 20e eeuw 152cm. Cond.: G
Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R
Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G