Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen schaal
Resultaat: 30 EUR

Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G

3 Delen oud kristal
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G

Ring/broche Art Deco
Startprijs 135 EUR

Ring en broche GG 585/000 Art deco. Staafbroche met in het midden een diamant en een fraaie bewerking. Lengte 61 mm. En een rijring hoog opstaand met kleine 8 kant diamanten. ø 58 ca 5,7 gr

Schilderij, Snijders
Resultaat: 50 EUR

Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G

Armand Marseille 1894 AM 9 DEP
Startprijs 200 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...

Diverse boeken
Resultaat: 110 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...

Jan te Wierik, acryl
Resultaat: 300 EUR

Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G

100+ Schaalmodellen
Resultaat: 130 EUR

Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.

Metaal-ikoon, Pokrov
Startprijs 250 EUR

Koperen Russisch ikoon 19e eeuw met emaille beschildering ca. 1800 Pokrov 19x10,7x0,3cm. Cond.: R-G

Ivoren okimono
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke ivoren okimono figuur, voorstellend een Chinese markthandelaar (haas mist poten) H.: 20cm. Cond.: R

Lampje met vrouwenhoofden
Startprijs 120 EUR

Bronzen lampenvoet met vrouwenkoppen en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G

Grammofoon speler
Resultaat: 80 EUR

Decoratieve oude trechter grammofoon 2e helft 20e eeuw "His Masters Voice". Aandrijfslinger mist 62x48x35cm. Cond.: R-G

Houtskool portret
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G

2 Poppen (onduidelijk)
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.

Divers been en parelmoer
Startprijs 20 EUR

Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900

Schilderij, B. Kiers
Startprijs 90 EUR

Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G

2 Kannen, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit 2 horloges, een pulsar en citizen, 2 plaatarmbanden, onedel en 3 gespen.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

2x Kathe Kruse (Michel, Jesselia)
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G

Zuil met adelaar
Resultaat: 50 EUR

Hoge cement-gegoten zuil met adelaar (2-delig) 2e helft 20e eeuw 152cm. Cond.: G

2 Bloempotten, Boch
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R

Gravure, stadt Utrecht
Resultaat: 45 EUR

Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G