20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

2 Beelden, meisjes op stoel 5028
2 Beelden, meisjes op stoel
Startprijs 175 EUR
Schilderij, Parijs 1202
Schilderij, Parijs
Startprijs 200 EUR
Secretaire 4012
Secretaire
Startprijs 750 EUR
Bronzen boekensteunen, vogel 5045
Bronzen boekensteunen, vogel

170 EUR

Houtskool tekening 1219
Houtskool tekening

30 EUR

Kastje + etagere 4029
Kastje + etagere
Startprijs 200 EUR
Drents landschap met schapen 1236
Drents landschap met schapen

50 EUR

Bronsje, vrouw 5062
Bronsje, vrouw
Startprijs 125 EUR
Biedermeier tafel 4046
Biedermeier tafel

100 EUR

Buste, Jef Lambeaux 5075
Buste, Jef Lambeaux
Startprijs 280 EUR
Ronde tegel 6467
Ronde tegel

60 EUR

Imari schaal 6484
Imari schaal
Startprijs 30 EUR
Ikoon, 20e eeuw 1253
Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
3 Houten figuren 5092
3 Houten figuren
Startprijs 30 EUR
2 Kastkommen 6501
2 Kastkommen
Startprijs 20 EUR
Schilderij 1270
Schilderij

80 EUR

Russisch beeldje, aardewerk 6518
Russisch beeldje, aardewerk

10 EUR

Schilderij, Snijders 1287
Schilderij, Snijders

50 EUR

Aquarel, Frankrijk 7493
Aquarel, Frankrijk
Geen vanafprijs
Bronsje, Keck 5109
Bronsje, Keck
Startprijs 140 EUR
Bloedkor. armband 4-rij 740
Bloedkor. armband 4-rij
Startprijs 120 EUR
Jan te Wierik, acryl 1304
Jan te Wierik, acryl

300 EUR

Beeld, man met yak en emmers 5126
Beeld, man met yak en emmers
Startprijs 150 EUR
27 Romeinse munten 2831
27 Romeinse munten
Startprijs 40 EUR