Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Kathe Kruse (Michel, Jesselia)
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G

Schilderij, B. Kiers
Startprijs 90 EUR

Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Dani
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Gravure, stadt Utrecht
Resultaat: 45 EUR

Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, L. de Jong
Resultaat: 60 EUR

L. de Jong, olieverf op linnen, veengebied 50x80cm. Cond.: R-G

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.

14 x Corgi modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...

5x John Deere ERTL
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...

Ganzenhoedster, B&G
Resultaat: 45 EUR

Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een ganzenhoedster PE 528 (haarscheur in voet) 17,5cm. Cond.: M-R

2 Kannen, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

24 Schaalmodellen Brumm 1:43
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 24 mooie schaalmodellen van het merk Brumm, schaal 1:43. Onder andere diverse oude racewagens en oldtimers.

Royal Dux beeld
Startprijs 20 EUR

Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Vergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR

Bijzondere grote vergulde bronzen Franse pendule ca. 1850 met putti, druivenranken, bokje en rocailles. Origineel 8-daags uurwerk met halfuur slag (uurwerk St. Marti). Mooie vergulding en in zeer goed...

Zuil met adelaar
Resultaat: 50 EUR

Hoge cement-gegoten zuil met adelaar (2-delig) 2e helft 20e eeuw 152cm. Cond.: G

Diverse tegels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 8 oude/antieke tegels; 3x Engelse Jugendstil tegels met floraal decor (chips) en 5x diverse Hollandse tegels 13x13cm. Cond.: R

Friese staartklok
Startprijs 300 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.

Hartebeest
Resultaat: 400 EUR

Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.

Delfts bont bord
Startprijs 45 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse polychrome schotel met tuindecor (randschades) ø30cm. Cond.: R

Vuurvergulde pendule
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...

4x Hummel
Startprijs 75 EUR

Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...

2 Chinese plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese houtgehakte wandplaquettes ca. 1900 met benen figuren in goede staat 39x24x1cm.

Regelateur
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw met 31-dagen uurwerk in goede staat 72cm.

3 Koetslampen
Resultaat: 25 EUR

Drie koetslampen ca. 1900, oxidatie en beschadigd 50-55cm. Cond.: M-R