20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Ikoon, 20e eeuw 1253
Ikoon, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
2 Kannen, 19e eeuw 2256
2 Kannen, 19e eeuw

20 EUR

2 Chinese borden 6033
2 Chinese borden
Startprijs 50 EUR
Vuurvergulde pendule 3538
Vuurvergulde pendule
Startprijs 300 EUR
Schilderij 1270
Schilderij

80 EUR

20 Smeedijzeren sleutels 2273
20 Smeedijzeren sleutels

25 EUR

Schilderij, Snijders 1287
Schilderij, Snijders

50 EUR

Chinese vaas 6050
Chinese vaas
Startprijs 50 EUR
Regelateur 3555
Regelateur
Startprijs 50 EUR
Jan te Wierik, acryl 1304
Jan te Wierik, acryl

300 EUR

3 Keramieken olielampen 6067
3 Keramieken olielampen
Startprijs 100 EUR
Zaanse klok 3572
Zaanse klok

25 EUR

Ganzenhoedster, B&G 6080
Ganzenhoedster, B&G

45 EUR

Houtskool portret 1321
Houtskool portret

60 EUR

Vuurvergulde pendule, marmer 3589
Vuurvergulde pendule, marmer
Startprijs 700 EUR
Schilderij, B. Kiers 1338
Schilderij, B. Kiers
Startprijs 90 EUR
Royal Dux beeld 6097
Royal Dux beeld
Startprijs 20 EUR
Tafelklok 3606
Tafelklok
Startprijs 275 EUR
Gravure, stadt Utrecht 1351
Gravure, stadt Utrecht

45 EUR

Schilderij, L. de Jong 1355
Schilderij, L. de Jong

60 EUR

Diverse tegels 6114
Diverse tegels

35 EUR

Delfts bont bord 6131
Delfts bont bord
Startprijs 45 EUR
Secretaire 4012
Secretaire
Startprijs 750 EUR
4x Hummel 6148
4x Hummel
Startprijs 75 EUR