Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Lampen Rusland 2047
2 Lampen Rusland

Resultaat:

50 EUR

Ikoon, 19e eeuw 2046
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Inktstel 2044
Inktstel
Startprijs 70 EUR
Lamp, vogels 2043
Lamp, vogels
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Etagere 2040
Etagere

Resultaat:

80 EUR

Tabaksdoos, 18e eeuw 2037
Tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zonnewijzer 2036
Zonnewijzer

Resultaat:

180 EUR

Beeld-lamp 2034
Beeld-lamp
Startprijs 50 EUR
2 Antieke kandelaars 2033
2 Antieke kandelaars
Startprijs 140 EUR
Tafelstuk in schelpvorm 2030
Tafelstuk in schelpvorm
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Gietijzeren plaquette 2027
Gietijzeren plaquette

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Telefoon 2026
Telefoon

Resultaat:

100 EUR

Schaaltje, 3 kinderen 2024
Schaaltje, 3 kinderen
Startprijs 75 EUR
Tafellamp met beeld 2023
Tafellamp met beeld
Startprijs 120 EUR
Pronkvitrine, 19e eeuw 2020
Pronkvitrine, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
2 Kandelaars, figuren 2017
2 Kandelaars, figuren
Startprijs 120 EUR
2 Kandelaren, 17e eeuw 2016
2 Kandelaren, 17e eeuw
Startprijs 800 EUR
2 Olielampen 2014
2 Olielampen
Startprijs 100 EUR
Empire kandelaren 2013
Empire kandelaren
Startprijs 1.200 EUR
Hanglamp 2010
Hanglamp
Startprijs 300 EUR
2 Wandkandelaren 2007
2 Wandkandelaren
Startprijs 400 EUR
2 Chinese bronzen vazen 2006
2 Chinese bronzen vazen
Startprijs 350 EUR
Lampevoet 2004
Lampevoet
Startprijs 220 EUR
Lampje met Pierrot 2003
Lampje met Pierrot
Startprijs 275 EUR