20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

2 Chinese kopjes 6312
2 Chinese kopjes

35 EUR

Zilveren miniatuur, bezembinder 496
Zilveren miniatuur, bezembinder

40 EUR

Kinderstoel 4114
Kinderstoel

40 EUR

Theepotje 6305
Theepotje
Startprijs 40 EUR
Aquarel, J.W. 1935 1426
Aquarel, J.W. 1935
Startprijs 30 EUR
Eiken commode 4107
Eiken commode
Startprijs 200 EUR
Bijbelstandaard 4100
Bijbelstandaard

160 EUR

Krist. flacon, zilv. dop 489
Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 40 EUR
Krist. flacon, zilv. dop 482
Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 50 EUR
Broche GG opaal 53
Broche GG opaal

120 EUR

Zilveren slacouvert 46
Zilveren slacouvert
Startprijs 125 EUR
Houtsnede 1397
Houtsnede

15 EUR

Pokenset 2480
Pokenset
Startprijs 30 EUR
Mes met hond 39
Mes met hond
Startprijs 380 EUR
2 Snuffbottles, Peking glas 6269
2 Snuffbottles, Peking glas
Startprijs 75 EUR
Bloempot op zuil 6262
Bloempot op zuil
Startprijs 75 EUR
H.v.H., houtsnede Leeuwinnen 1390
H.v.H., houtsnede Leeuwinnen
Startprijs 30 EUR
Grote stoel 4064
Grote stoel

100 EUR

2 Franse schaaltjes 6255
2 Franse schaaltjes
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Jennings 1383
Schilderij, Jennings
Startprijs 100 EUR
Renard 1376
Renard
Startprijs 40 EUR
Wortelnoten glaskast 4057
Wortelnoten glaskast

300 EUR

Kristallen jardiniere 446
Kristallen jardiniere
Startprijs 50 EUR
Ring WG 2 diamanten 439
Ring WG 2 diamanten
Startprijs 500 EUR