Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende boedha (gesigneerd) 12cm. Cond.: G
Twee delen antiek ivoor; 1x damesbuste Afrika en 1x vaas met decor van slangen en vogel 19-22cm.
Antieke handbeschilderde Oosterse plaquette met erotische Oosterse voorstelling 19e eeuw. Gedeelte onduidelijk en verpoetst 11x6,2cm. Cond.: R