Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hans Bulder 1046
Hans Bulder
Startprijs 500 EUR
Schilderij, 17e eeuw 1047
Schilderij, 17e eeuw
Startprijs 850 EUR
L. van den Poll 1048
L. van den Poll
Startprijs 450 EUR
Floor van Veen 1049
Floor van Veen
Startprijs 200 EUR
H. Schouten, koeien-hoedster 1050
H. Schouten, koeien-hoedster
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Salvador Dali op zijde 1051
Salvador Dali op zijde

Resultaat:

400 EUR

Sterkenburg 1052
Sterkenburg
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Pendant, M. Risetta 1053
Pendant, M. Risetta

Resultaat:

260 EUR

J.J.H. van Leeuwen, strand 1054
J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 400 EUR
C. Cornelisz, perziken 1055
C. Cornelisz, perziken
Startprijs 80 EUR
Boek, naar Bernink 1056
Boek, naar Bernink
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Jan te Wierik 1057
Jan te Wierik

Resultaat:

500 EUR

Luciano Guarnieri, Amstel 1058
Luciano Guarnieri, Amstel
Startprijs 150 EUR
Geni Peter 1059
Geni Peter
Startprijs 200 EUR
Aquarel, boten op zee 1060
Aquarel, boten op zee
Startprijs 600 EUR
Aquarel, boot bij molen 1061
Aquarel, boot bij molen
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Schilderij, G. Westerman 1062
Schilderij, G. Westerman

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schilderij, koeien bij sloot 1063
Schilderij, koeien bij sloot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vital Keuller 1064
Vital Keuller

Resultaat:

200 EUR

Anton Heyboer 1065
Anton Heyboer
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Sint Michaél 1066
Schilderij, Sint Michaél
Startprijs 350 EUR
Schilderij, 17e eeuws voorbeeld 1067
Schilderij, 17e eeuws voorbeeld
Startprijs 350 EUR
Pendant, J.H. Coster 1068
Pendant, J.H. Coster
Startprijs 300 EUR
J.J.H. van Leeuwen, strand 1069
J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Gunnar Svenson 1070
Schilderij, Gunnar Svenson
Startprijs 100 EUR
Jan te Wierik 1070A
Jan te Wierik
Startprijs 1.600 EUR
Schilderij, man met pijp 1071
Schilderij, man met pijp
Startprijs 50 EUR
P.J. Wagemans 1072
P.J. Wagemans
Startprijs 250 EUR
Schilderij, naakt 1073
Schilderij, naakt
Startprijs 50 EUR
Willy Pannier, strandgezicht 1074
Willy Pannier, strandgezicht
Startprijs 250 EUR
Verkocht
A.C. van Noort, strand 1075
A.C. van Noort, strand

Resultaat:

350 EUR

Anton Heyboer, crucifix 1076
Anton Heyboer, crucifix
Startprijs 200 EUR
Schilderij, Volendamse dames 1077
Schilderij, Volendamse dames
Startprijs 250 EUR
Schilderij, W. Tomson 1078
Schilderij, W. Tomson
Startprijs 100 EUR
Schilderij, man met boek 1079
Schilderij, man met boek
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zeefdruk, Ton Schulten 1080
Zeefdruk, Ton Schulten

Resultaat:

220 EUR

 Stork-Damen, Bad Bentheim 1081
Stork-Damen, Bad Bentheim
Startprijs 500 EUR
Russische balletdanseres 1082
Russische balletdanseres
Startprijs 600 EUR
Ikoon 1083
Ikoon
Startprijs 450 EUR
Gottesmutter ca. 1800 1084
Gottesmutter ca. 1800
Startprijs 1.000 EUR
Christus Pantokrater 1085
Christus Pantokrater
Startprijs 750 EUR
Russisch ikoon 1086
Russisch ikoon
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Ikoon 1087
Ikoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grieks ikoon 1088
Grieks ikoon

Resultaat:

80 EUR

Tekening Christus 1089
Tekening Christus
Startprijs 80 EUR
Schilderij, berglandschap 1090
Schilderij, berglandschap
Startprijs 125 EUR
Pit van Loo, schilderij 1091
Pit van Loo, schilderij
Startprijs 200 EUR
Schilderij, Goedvriend 1092
Schilderij, Goedvriend
Startprijs 200 EUR