Kuik Rhee? ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
E. Fruss (Duitse School), olieverf op paneel, vaas met zonnebloemen 30x34cm. Cond.: G
Oude ets (juli 1961) van academie Minerva Groningen, ets op papier, grillige boom 25x35cm. Cond.: G
Hubert Antonie Ravenswaaij '21 ( 1891 - 1972), aquarel op papier, condor op stenen muur 38x49cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse werken; 1x soldaat (ets) 23x16cm. en 1x borduursel op papier anno 1743 en Duitse tekst 12x9cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, figuren bij een Fachwerk huis 12x10cm. Cond.: G
Eva Mendlik (Haarlem 1928 - Nederlandse beeldhouwster), Chinese inkt op papier, zittende vrouw 32x46cm. Cond.: G
D'Atma 1964 (Franse School), pastel op papier, kubistische gezichten "Thalassa, toi la eternelle toi la soif de me plus etre" 54x36cm. Cond.: G
Pieter Giltay ( 1916 Haarlem - 1999 Opijnen), ets op papier, landschap met persoonlijke anecdote 27x7cm. Cond.: G
Twee Duitse etsen op papier ca. 1900; 1x "Viel Glück zum neunern Jahre" door G. Broel en 1x "Dies Buch gehort Lili Fischer" door G. Broel 14x9cm. en 13x10cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, bloesemtak met vogels 12x17cm. Cond.: G
S. Visser 19e eeuw, sepia op papier, haveningang met stoomschip en zeilboten 15x10,5cm. Cond.: G
Ets 17e eeuw van haven van Napels, ets op papier, "Mohle zu Napoli Saiont de Ginosura um den castell Novo" 21x14cm. Cond.: G
Michel Ciry 1944 (1919 Frankrijk - ), ets op papier, stadsgezicht Parijs 10x8cm. Cond.: G
W. v.d. Heide, olieverf op paneel, Twentse boerderij met kippen 24x30cm. Cond.: G
Antieke Deense landkaart van Captain J.H. Mansa N.B.K. 1840. Randschade en vochtvlekken 72x52cm. Cond.: M-R
A. overlaet Fecit 1765, 18e eeuwse ets op papier voorstellend mosselvissers en schepen 12,5x10cm. Cond.: G
Böhm fecit 1744, ets op papier, haven met ruïne 7,5x8,5cm. Cond.: G