Herman Kruyder ( Lage Vuursche 1881 - 1935 Amsterdam), olieverf op linnen, Art Deco landschap met bomen en huisje 75x43cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boerenfamilie in het zonlicht bij deuropening 61x51cm. Cond.: G
Pieter Knorr ( 1950 Den Haag - ), olieverf op linnen, liggende haas 81x53cm. Cond.: G
Willem de Zwart (Haagse School) (1862 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, riviergezicht met schuit bij een huis 55x37cm. Cond.: G
Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G
Jan Harm Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, Hollandse strandjutter met paard en kar 42x50cm. Cond.: G
Zeldzame map met 19 Hollandse atlaskaarten van Nicolas Visser (Nicolaum Visscher 1618-1709); 1) Germania Inferiors XVII provinciarum, 2) Geographica Artesia Comitatus Tabula, 3)comitatus Hannoniae, 4)...
Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G
Twee werken Joseph Bles ( 1825 - 1875 Den Haag), 1x vrouw bij waterput en 1x meisje verkoopt bloemen (in 2000 verkocht bij Christies Amsterdam voor FL. 18.000,-), 17,5x20,5cm. en 17x20,5cm. Cond.: G
J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G
Josef Israëls ( 1827 Groningen - 1911 Den Haag), aquarel op papier, portret van een joodse man 30x38cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G
Chinees kunstenaarsboek ca. 1920 met 12 originele werken ca. 20x20cm., Chinese gekleurde inkt op zijde. Afmetingen boek: 27x23x2,5cm.
Sara Bisschop (Robertson) (Den Haag 1894 - ), olieverf op paneel, vrouwenportret 14x15cm. Cond.: G
V. Mataloni 1908 (Italiaanse School), olieverf op linnen, riviergezicht met prachtige vergulde geornamenteerde lijst 101x75cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, paardenkar op Rotterdamse kade 60x100cm. Cond.: G
Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G
Gerard Altmann (Rotterdam 1870 - 1940), olieverf op paneel, zonnige dag met koeien aan een rivier 42x28cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, winters landschap met figuren 45x34cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...
Herman Tulp (Zwolle 1955 ), olieverf op linnen, surrealistisch landschap met rat en fabriek (vroeg werk) 40x30cm. Cond.: G
Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G
Georg Germak (America 1916 - 2003), olieverf op paneel, bomen in landschap 33x19cm. Cond.: G
Johan Hendrik Weissenbruch ( 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, bomschuiten aan strand 31x21cm. Cond.: G
Cees Bolding (Wormerveer 1897 - ), aquarel op papier, bosgezicht Scheveningse weg 47x64cm. Cond.: G
H.J.V. Ameron fecit 1800, 2 aquarellen op papier, twee Hollandse interieuren met diverse figuren 27x31cm. Cond.: G
J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G
L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G
Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...
Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G
Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), tekening op papier, gezicht op Spaanse huizen 29x19cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G
Jeroen Paulussen ( 1959 Bussum - Naarden), olieverf op paneel, stilleven in de stijl van de 17e eeuw met diverse bloemen en insecten 55x68cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G
Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met krokussen en tulpen 59x42cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam met driemaster 75x55cm. Cond.: G
Piet van der Hem ( 1885 - 1961 Den Haag), olieverf op linnen, meisjesportret 40x50cm. Cond.: G
G.J. Delfgaauw ( Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 60x100cm. Cond.: R
H. van Gessel (pseudoniem Gerardus Delfgaauw 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, schepen voor een haven 30x40cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G
Paul Arntzenius (1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, groot stilleven met kalebassen, aardewerk en wijnfles 90x68cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G
Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, voorstellend een koning met onderdanen 49x36cm. Cond.: R-G
Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien metboerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
Salvador Dali, litho op zijde (kunstwerk op zijde door Demant Pro Arte 1990), paard van Troje 86x86cm. Cond.: G
Peter Sterkenburg ( 1955 - 2000), olieverf op linnen, bomschuiten op straat 30x40cm. Cond.: G
Twee werken van M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op linnen, schepen voor een haven 53x27cm. Cond.: R-G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met twee perziken 18x13cm. Cond.: U
Gesigneerd boek 1991, olieverf op linnen, Twentse boerderij in de stijl van Klaas Bernink 55x75cm. Cond.: G
Jan te Wierik 89 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op papier, moderne compositie 30,5x22,5cm. Cond.: G
Luciano Guarnieri (1930 - 2000), inkt op papier, De Amstel 1950, 54x23cm. Cond.: G
Geni Peter '44 (1908 - 1969), olieverf op papier, stilleven 28x40cm. Cond.: R
Edwin Toovey 1879 ( 1826 - 1906 België), aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren 56x90cm. Cond.: G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), aquarel op papier, Hollands poldergezicht met molens en boot 41x63cm. Cond.: G
Gerard Westermann (Leeuwarden 1880 - ), olieverf op paneel, Bevrijdingsdag, juichende mensen zwaaiend naar Amerikaanse vliegtuigen 33x22cm. Cond.: G
Naar J. Lievens ca. 1880, olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water bij avond 80x62cm. Cond.: R-G
Vital Keuller (Frankrijk Rijsel 1866-1945 Schaarbeek) Olieverf op linnen, berghuisje. 60x50cm., Cond.:G
Anton Heyboer (eigendruk), lithografie op papier, "Life Two" 43x58cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Sint Michaél in wapenuitrusting (of Jeanne D'arc?) met prachtige lijst in originele staat 118x77cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R
Twee werken van Jan Herman Coster (Almelo 1846 - 1920 Apeldoorn), olieverf op schilderskarton, twee Twentse landschappen met koeien 33x26cm. Cond.: G
Gunnar Svenson (Zweedse School), pastel op papier, landschap bij nacht 27x22cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, Fantasiefiguren, 70x100cm. Cond.G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, visser met tabakspijp 24x30cm. Cond.: G
Pieter Joh. Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, havengezicht Dordrecht 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G
Willy Pannier 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 27x19cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 30x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer 1992, pastel op papier, getiteld "Ik geloof" 27x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Volendamse vissersmeisjes? 45x50cm. Cond.: G
W. Tomson 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit, bokaal en roemer 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M
Ton Schulten 1995 (nr. 90/200, Ootmarsum), zeefdruk op papier, winter 1995 coulissenlandschap 54x45cm. Cond.: G
Henrica Maria Stork Damen '60 ( 1900 Voorhout - ), olieverf op linnen, gezicht op een kasteel 50x60cm. Cond.: G
Russische School (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, balletdanseres voor spiegel 70x90cm. Cond.: G
Tweedelig 19e eeuws ikoon met afneembaar koperen front, daaronder over het gehele oppervlak beschilderd. Griekenland ca. 1800 in originele staat 31x26cm.
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
19e Eeuwse Russische ikoon Christus Paantokrater (oudere restauratie). 31x35.5x3cm., Cond.: R/G
Antiek Russisch feestdagen-ikoon 19e eeuw. Centraal: de opstanding van Christus uit het graf en de nederdaling ter Helle. Daaromheen de 12 grote feesten van het kerkelijke jaar o.a: de geboorte van de...
Oude Griekse handgeschilderde ikoon 19e-20e eeuw "Het Laatste Avondmaal". Cracele en lichte beschadigingen 35x42cm. Cond.: R-G
Antieke tekening ca. 1800, Corpus Christie, in originele lijst, vermoedelijk Duitsland 49x63cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Theo Goedvriend,( De Steeg 1879-1969 Warnsveld) Olieverf op paneel, paddestoelen in bos. 23x17cm., Cond.:G