Van Dorp 7/99, lithografie op papier, industriële voorstelling met relais op de lijst gemonteerd 45x42cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, bergachtig landschap met kasteel 11x9cm. Cond.: G
Paul Müller, gravure of ets op papier, dorpsgezicht met figuren 25x19cm. Cond.: G
Helmut Müller (Duitse School), tekening op papier, Burgruïne Kynast 24x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 1e helft 20e eeuw, gravure op papier, landschap met dorp en figuren op het land 23x40cm. Cond.: G
Luago ca. 1980, acryl op linnen, abstracte compositie 32x40cm. Cond.: G
M. Wouters, olieverf op paneel, bomenrij met vrouwengezichten (getiteld regenboog) 45x60cm. Cond.: G
Eberlein '78 (Duitse School), gravure op papier, Eppinghoven nr. 2/20, 14,5x10,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, kerk te Bergen 16 aug 03, 41x29cm. Cond.: G
Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G
Oude Engelse jachtprent, naar J.S. Sanderson Welles ca. 1930, reproductie op papier 43x28cm. Cond.: R
Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G
Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G
Rein Jool, olieverf op linnen, abstracte compositie 120x100cm. Cond.: G
J. van Dinten, olieverf op linnen, boerenkinderen met geit in weiland 30x40cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 80x90cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 48x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd (waarschijnlijk Anton Buytendijk, Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, bloementuin 100x110cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 45x50cm. Cond.: G
Twee etsen van stadsgezichten Amsterdam, Cornelis Brandenburg en R. Hebbelingh 27x40cm. en 20x25cm. Cond.: R-G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x109cm. Cond.: G
F. Boersma, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), pastel op papier, bosgezicht 37x28cm. Cond.: G
Marjon de Wit, gouache op papier, vaas met bloemen 42x57cm. Cond.: G
Oud ikoon 20e eeuw (naar ouder voorbeeld), handbeschilderd en ingekerfd 27,5x24,5x2cm. Cond.: G
Monogram '92 (M.H. 92?), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x88cm. Cond.: G
Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, spaarvarken met klavertjes vijf 60x80cm. Cond.: G
Helmut Ackermann 1936 Memmingen (Duitse School), gravure op papier, kerk bij hoogspanningskabels 29x21cm. Cond.: G
G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G
Monogram R.M. '50 (Ro Mogendorff?), olieverf op linnen, vaas met wilde bloemen 100x80cm. Cond.: G