Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

van Rossum du Chattel
Startprijs 500 EUR

Fredrikus Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 -1917 Yokohama), olieverf op paneel, bosgezicht met wandelaars 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, D. Pelotti, strand
Startprijs 90 EUR

D. Pelotti 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, koeien
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op schilderskarton, landschap met koeien en boerenstel 65x58cm. Cond.: G

Ernest Kosmowski
Startprijs 840 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 33x24cm. Cond.: G

Frans schilderij
Resultaat: 320 EUR

Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G

Pit van Loo, schilderij
Resultaat: 200 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, bergachtig landschap met gletsjer 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Russisch Avantgarde
Resultaat: 160 EUR

Russische School (Avantgarde 20e eeuw), monogram A.M., aquarel op papier, 46x36cm. Cond.: G

J. Helder, kersen verkoopster
Startprijs 1.500 EUR

Toegeschreven aan Johannes Helder ( 1842 - 1913 Utrecht), olieverf op paneel, de kersenverkoopster 55x43cm. Cond.: R-G

Jan te Wierik
Startprijs 2.000 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Hesselink, kip
Startprijs 400 EUR

R. Hesselink, acryl op papier, dieren compositie 120x94cm. Cond.: G

Schilderij, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR

H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R

W. Heinke, paarden op kade
Startprijs 600 EUR

W. Heinecke ca. 1920 (Wilhelmus Hendrikus Heinecke 1895 - 1978), olieverf op linnen, paardekar bij Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G

J van Rijsewijk
Resultaat: 150 EUR

Johan van Rijsewijk 20e eeuw (Arnhem 1928 - ), olieverf op paneel, romantisch Hollands riviergezicht 24x30cm. Cond.: G

C. Weber
Startprijs 200 EUR

C. Weber (verso),( waarschijnlijk Cardien Weber 1903 Amsterdam - ), bedoekt, stilleven met gedroogde tak 73x57cm. Cond.: G

J. Arsenius, straat
Startprijs 100 EUR

J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

A.C. van Noort, strand
Resultaat: 450 EUR

Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 45x35cm. Cond.: G

H. Tulp, stilleven
Startprijs 2.000 EUR

Herman Tulp (Zwolle 1955), olieverf op paneel, prachtig stilleven met glas, blik, boeken en emaille 37x25cm. Cond.: G

Jan Knikker
Startprijs 200 EUR

Jan Knikker sr. ( 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, plaggenhut met boer en korenschoven 41x30cm. Cond.: G

Gouache, Jan Sierhuis
Startprijs 400 EUR

Jan Sierhuis '71 ( 1928 Amsterdam - ), gouache op papier, landschap 75x56cm. Cond.: G

Schilderij, Tonnie Voorn
Startprijs 100 EUR

Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G

Schilderij, kinderen op strand
Startprijs 500 EUR

Hollandse School 19e eeuw, olieverf op linnen, visserskinderen op het strand 42x53cm. Cond.: G

Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vrachtschepen 80x40cm. Cond.: R-G

Jan Cossaar
Startprijs 400 EUR

Jan Cossaar (amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 39x29cm. Cond.: G

J. Voortman
Resultaat: 90 EUR

Monogram J.V. (waarschijnlijk Jan Voortman), olieverf op paneel, riviergezicht met dorp 30x40cm. Cond.: R

Vetkrijt, Wolvecamp '88
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp 1988 (Hengelo 1925 - 1992), pastel op papier, abstracte compositie 29x25cm.

Schilderij, naar Otto Eerdelman
Startprijs 180 EUR

Schilderij naar Otto Eerelman ca. 1900, olieverf op paneel, boerenstel met paard 27x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, meisje
Startprijs 200 EUR

Carl Krichelhof (1863 - 1934 Duitse School), olieverf op paneel, portret van een Zuid-Duitse vrouw 32x24cm. Cond.: G

Schilderij, Tiotrine
Resultaat: 500 EUR

Alexander Tioutrine ( 1951 - St. Petersburg Russische School), olieverf op linnen, meisje met penseel 62x75cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen
Startprijs 70 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, zingende vrouwen
Startprijs 350 EUR

J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R

Stilleven
Resultaat: 30 EUR

Monogram M.B., olieverf op paneel, stilleven 24x20cm. Cond.: G

2 Perzische aquarellen
Startprijs 180 EUR

Twee ongesigneerde Perzische aquarellen met figuren (sultan met hanen) 30x42cm. Cond.: G

Y. Wenning
Startprijs 480 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht 28x17cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd Calame, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 66x47cm. Cond.: R-G

3x Frida
Startprijs 200 EUR

Drie werken van Frieda ca. 1980 (vermoedelijk Frieda van Voorst), gouaches op papier, vrouwelijk naakt 19x12cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods, Italiaans
Startprijs 180 EUR

Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.

Schilderij, McKenna
Resultaat: 185 EUR

Mc. Kenna (Ierse School), olieverf op linnen, paardenhandelaar 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Jack Aue
Startprijs 60 EUR

Jack Aué (Bussum 1895 - ), olieverf op linnen, boerderij bij beek met brug 35x25cm. Cond.: G

Pendant
Resultaat: 150 EUR

Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR

.Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

2x Ro Mogendorff
Resultaat: 120 EUR

2x Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), pastel op papier/chinese inkt op papier, 1x Joodse vrouw en 1x zittende vrouw 7x10cm. en 5,5x9cm. Cond.: G

2x Anne van der Laan
Startprijs 120 EUR

Twee werken van Anne v.d. Laan, acryl op linnen, moderne landschappen 61x61cm. Cond.: G

Latijns schrift uit bijbel
Resultaat: 140 EUR

Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...

Evert Rabbers
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G

Evert Rabbers
Resultaat: 150 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, de Dinkel met koeien en eenden op de wal 51x41cm. Cond.: G

Schilderij, moeder met kind
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (Duitse School?), olieverf op linnen, moeder met kind bij gewelf 50x60cm. Cond.: M

C. Cornelisz, winter bos
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenslee en figuren 20x25cm. Cond.: U

Schilderij, ijsgezicht
Startprijs 140 EUR

Daniels, olieverf op paneel, stadsgezicht met haven en figuren 30x15cm. Cond.: G

Schilderij, E. Klaasen
Resultaat: 55 EUR

E. Klaassen ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en figuren 14x18cm. Cond.: G

Schilderij, Nils Bjorkqvist
Resultaat: 75 EUR

Nils Bjorkqvist (1900 - 1991 Zweden), olieverf op linnen, mussen op een tak 30x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesign., 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met Athena, putti met trompet, hoorn des overvloeds en stoomboot (1 scheurtje) 64x86cm. Cond.: R-G

Riemko Holtrop
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd M.B.S. '99 (leerling Riemko Holtrop), acryl op papier, abstracte compositie 55x80cm. Cond.: G

Aquarelle, rijstpapier
Startprijs 75 EUR

Antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.

Ro Mogendorff, bomen
Startprijs 80 EUR

Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, bomen 67x54cm. Cond.: G

C. Bouter
Startprijs 180 EUR

Cor Bouter ( Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herder en schapen bij schaapskooi 51x40cm. Cond.: G

Winterlandschap
Resultaat: 80 EUR

Monogram L.B. ?, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met ijspret 23x18cm. Cond.: G

Schilderij, C. Geist 1917
Startprijs 350 EUR

C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G

Schilderij, woonwagen
Startprijs 120 EUR

Monogram HLC 20e eeuw, olieverf op linnen (bijzondere mooie goudkleurige lijst), zigeunerkamp 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Delft
Startprijs 70 EUR

F. v.d. Linden? ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, ballonnen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd (modern), acryl op linnen, 3 ballonnen 80x80cm. Cond.: G

Jan Toorop
Startprijs 120 EUR

Jan Toorop, lithografie op papier, mijnwerker 69x62cm. Cond.: G

Strandgezicht, Parijs
Startprijs 175 EUR

Valberge 21e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met koets en figuren bij avond 24x30cm. Cond.: G

5x Hendrik Eykelenstein
Startprijs 50 EUR

Vijf houtsnedes op papier van Hendrik Eykelenstein (1857 - 1938 Utrecht) in lijst, voorstellend portretten 64x49cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, pastel op papier, vaas met bloemen in de stijl van Leo Gestel 31x41cm. Cond.: G

Jan Gierveld, 70-er jaren
Startprijs 350 EUR

Jan Gierveld 73 (Wierden 1935 - 2005), aquarel op papier, druivenranken 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Startprijs 900 EUR

J.H. van Rijsewijck, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 95x65cm. Cond.: G

Schilderij, Stork
Startprijs 260 EUR

J. Stork ca. 1950, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 60x80cm. Cond.: G

R. Prins
Resultaat: 110 EUR

Riekele Prins ( Bedum 1905 - 1954 De Ploeg groningen), aquarel op papier, duinpad 55x37cm. Cond.: G

Landschap met molen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met molen en figuren 25x20cm. Cond.: R

Stilleven op blik
Resultaat: 80 EUR

Ida Calzolari 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit (op blikken plaat) 20x15cm. Cond.: G

Jan te Wierik.
Startprijs 1.600 EUR

Jan te Wierik. '90, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren. 60x80cm., Cond.:G

Gouache, Theo Wolvecamp
Resultaat: 100 EUR

Theo Wolvecamp '88 ( 1925 - 1992), olieverf op papier, abstracte compositie 20x28cm. Cond.: G

Schilderij, v. Jeversen
Resultaat: 100 EUR

G. van Jeversen, olieverf op linnen, wintergezicht met ijspret 50x70cm. Cond.: G

Hesselink, klein
Startprijs 100 EUR

R. Hesselink 2011, acryl op linnen, moderne bloemencompositie 55x44cm. Cond.: G

C. Cornelisz, citroenen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 18x13cm. Cond.: U

Schilderij, R. Reibling
Startprijs 450 EUR

R. Reibeling ( Duitse School 1916 - 1993), olieverf op linnen, grachtengezicht (Keizergracht) Amsterdam 70x80cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, boeket met rozen 40x50cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, boom
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, in elkaar verstrengelde bomen 22x29cm. Cond.: G

Schilderij, interieur
Resultaat: 3.100 EUR

J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G

P.W.J. Hoeks
Resultaat: 120 EUR

P.H. ( Pierre Hoeks, 1906-1990) Olieverf op paneel, Besneeuwd dorp. 31x33cm., Cond.:G

Willem Claessen '78
Startprijs 125 EUR

Willem Claessen '78, inkt op papier, getiteld "Fermentatie in 9 fasen" 92x56cm. Cond.: G

Zeefdruk, Ton Schulten
Resultaat: 110 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum), lithografie op papier, winter coulissenlandschap, Cond.: G

Jan Kelderman
Startprijs 50 EUR

Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G

Stilleven, bloemen
Startprijs 100 EUR

A. Toetenel (Albertus 1914 - 1990), olieverf op paneel, rozenstruik 26x31cm. Cond.: G

Schilderij, mensen in het bos
Startprijs 300 EUR

Otto Wild ( 1898 -1971 Duitse School), olieverf op linnen (cracele), vele figuren in een bos 70x80cm. Cond.: R

Schilderij, mensen op berg
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, twee Italiaanse figuren in de Alpen (beschadigingen) 70x53cm. Cond.: R

3x Vlaosuchanek
Startprijs 150 EUR

Drie werken van Vlaosuchanek ca. 1980 (Tsjechoslowakije?), lithografie op papier, 3 damesportretten 13,5x10cm. Cond.: G

Jos. Wertheim
Resultaat: 50 EUR

Josephine Wertheim, houtskool tekening op papier, vrouwelijk naakt 27x21cm. Cond.: G

Heertje van Doornik
Resultaat: 200 EUR

Heertje van Doornik ( Blokker 1880 - 1936 Amsterdam), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 38x28cm. Cond.: G

Schilderij, A. Roos
Resultaat: 50 EUR

A. Roos (Alexander Roos 1895 - 1973, Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 45x37cm. Cond.: G

Bevort, landschap
Resultaat: 400 EUR

John Bevort ca. 1980, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 98x55cm. Cond.: G

Schilderij, Indonesich landschap
Startprijs 100 EUR

Indonesische School ca. 1930, olieverf op paneel, berg met rijstvelden en dorp 28,5x40,5cm. Cond.: G

Schilderij, van de Leest
Resultaat: 100 EUR

Jan van der Leest (1907 - 1971 Hengelo), olieverf op linnen, landschap met kerkdorp 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Knikker
Resultaat: 425 EUR

Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G

Kubistisch schilderij
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G

Winterlandschap met molen
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M