Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rozenburg tegel, Apol
Resultaat: 130 EUR

Hollandse Rozenburg Den Haag tegel ca. 1910, naar Louis Apol nr. K 336 22x30cm. Cond.: G

Schaaltje
Startprijs 90 EUR

Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, medt kabouter-, inse4cten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.

Majolica sierstuk
Startprijs 220 EUR

Groot antiek majolica sierstuk 19e eeuw, waarschijnlijk kroon van een kachel, voorstelling van een damesbuste met bloemen, rocailles en gouddecor 76x60x11cm. Restauratie bij voet, Cond.: R-G

Pendant, tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Twee 19e eeuwse 6-delige tegeltableau's: 1x boerin met koe en 1x boer met paard 27x40cm. (beschadigd) Cond.: R

3 Borden
Startprijs 120 EUR

Drie oude Duitse Meissen porseleinen doorbroken sierborden, decor "Balue Blume" 1e helft 20e eeuw ø20,5cm. Cond.: G

Beeldje, Wiener Werkstad
Resultaat: 135 EUR

Keramieken beeldje, Wiener Werkstatte ca. 1910-1930, voorstellend een dame (bodem scherfjes uit) 17cm. Cond.: R-G

4 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 160 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren Volkstedt 20e eeuw: 1x Der Kritikus Schwarzburger Werkstatten durch Kati Zorn, 1x Mannsbild Schwarzburger werkstatten durch Kati Zorn, 1x Der Verlobte Schwarzburge...

Meissen beeld, geit
Resultaat: 100 EUR

Oud Duits Meissen porseleinen geitje ca. 1950 in goede staat 14,5cm.

2 Hutschenreuther schalen
Startprijs 150 EUR

Twee grote porseleinen Hutschenreuther wandplaquettes "Kunstabteilung van Hans Achtziger ca. 1980": 1x pauw voorstelling en 1x zwaan voorstelling 31x31cm. Cond.: G

Hoge blauwe vaas
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

2 Miniaturen op marmer
Startprijs 60 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, pro...

Beeld, Royal Dux
Startprijs 250 EUR

Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G

Divers jade
Startprijs 60 EUR

Kavel van 5 delen antiek Chinees jade ca. 1900: 1x amulet met salamander en 4x inkthouders (bewerkt) 7-10cm. Cond.: G

2 Porseleinen tafelstukken
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen opengewerkte tafelstukken, gemerkt Wallendorf Thuringen (beschadigd) 1e helft 20e eeuw in goede staat. Decor van goud en flora met putti 35x25x15cm. Cond.: M

Tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Hollands 16e-17e eeuws tegeltableau met voorstellingen van diverse figuren (beschadigingen) ca. 13x13cm. Cond.: R

Empire vaas
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.

Porseleinen spiegel
Startprijs 100 EUR

Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G

Grote baardmankruik
Startprijs 450 EUR

Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.

Dekselkannetje
Resultaat: 130 EUR

Duitse miniatuur Fayence dekselkan 18e eeuw met hert in landschapsdecor (Ansheimer) 9,5cm. Cond.: G

Herend servies, vogels
Resultaat: 180 EUR

Oud Herend serviesgoed 20e eeuw met decor van vlinders, bloesem en vogels bestaande uit: koffiepot, suikerkan, bonbonschaal (randschade), bonbonmandje, 1 houder, 1 gebaksschaal en 5 schotels (2x chip ...

Herend servies, groen
Startprijs 150 EUR

Oud Herend porseleinen 8-delig Tete a Tete koffiservies bestaande uit: tablet, koffiekan(deksel mist 1 rozenblaadje), 2 theekoppen met schotels, 2 koffiekopjes met schotels, melkkan en suikerbakje 20e...

6 Schotels + Theepot
Startprijs 80 EUR

Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Yxing trekpotje, tekst
Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in belvorm (gemerkt), 1e helft 20e eeuw (of ouder) 11x11x16cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Resultaat: 380 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R

2 Kang Xi schotels
Resultaat: 550 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G

2 Kang Xi schotels
Resultaat: 1.600 EUR

Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....

Schaal Fam Verte
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel 19e-20e eeuw met krijgers in landschapsdecor. Verso gesigneerd in zeer goede staat 6,5xø39,8cm.

2 Chin. borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor: 1x schotel met chip en 1x schotel met haarlijn ø22,5cm. Cond.: R

Kang Xi schotel
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met decor van interieur met vader en kind. Verso gesigneerd en landschap met vissersbootjes. In de 19e eeuw voorzien van een zilveren beugel ø29cm. Cond.: G

2 Borden, Kang Xi
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels 18e eeuw met interieurdecor (vader en kind). Verso gesigneerd en landschappen met vissersbootjes. 1 Schotel is gelijmd en gekramd, 1 schotel heeft haarlijn en is gekr...

Penselenpot
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenpot 18e eeuw Kang Xi met decor van figuren op rosten. In zeer goede staat 15,5xø19,5cm.

Kang Xi trekpotje
Resultaat: 3.300 EUR

Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G

5 Kang Xi schotels
Resultaat: 300 EUR

Vijf gedetailleerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met diverse geisha's en kinddecor. Verso gesigneerd ø10,2cm. Cond.: G

5 Schotels, drakendecor
Resultaat: 325 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met drakendecor (Kang Xi), verso gesigneerd met geschulpte rand. Zeldzame schotels (3x gaaf, 1x met chip en 1x kapot) ø15,2cm. Cond.: R-G

Fam Rose, schaal + schotel
Startprijs 350 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

2 Chinese schotels
Resultaat: 800 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met Chinese dansende familie bij een huis, verso gesigneerd. Tevens decor op achterkant, minimale randschade ø21,3cm. Cond.: G

2 Chin dekselvazen
Startprijs 350 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met sslamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G

Kang Xi trekpot
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel, gesigneerd en met decor van figuren. Op achterkant kraanvogeldecor (chips bij rand) ø23,5cm. Cond.: R

3-Delig kaststel
Startprijs 250 EUR

Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R

Imari trekpot
Resultaat: 200 EUR

Chinese imari porseleinen 18e eeuwse trekpot met floraal decor (chip deksel en minimale chip tuit) 15x17xø10cm. Cond.: R-G

Chinese theekan
Resultaat: 160 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G

Schaal met draken
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.

2 Quang Ying beeldjes
Startprijs 250 EUR

Twee zeldzame Chinees keramieken Guan Yin 18e-19e eeuw met cremekleurig cracele glazuur: 1x met pagode en 1x met kom 12-13cm. Cond.: G

4 Delen Kang Xi
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels (17e-18e eeuw) met krab- en karperdecor. Bevat haarscheuren, restauraties en minimale randschades ø20,5cm. Cond.: R

3 Schotels, Queng Long
Startprijs 150 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

9 Schotels, Queng Long
Startprijs 600 EUR

Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...

3 Schotels, 8-kantig
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...

Meissen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Oude Meissen porseleinen dekseldoos 20e eeuw met paradijsvogel- en gouddecor in goede staat 10xø15cm.

20 Delen Herend
Startprijs 80 EUR

Twintig delen oud Herend porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 8 schotels, 8 kopjes (1 haarlijn), 2 vaasjes, 1 grote vaas, 1 reclameobject (decor van flora en goud) 5-18cm. Cond.: G

Herend voetschaal + schaal
Startprijs 50 EUR

Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G

2 Meissen kannen
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Duitse MEissen porseleinen kannen ca. 1980 met blauw decor: 1x koffiekan, 1x theepot 14-25cm. Cond.:G

3 Meissen borden
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse Meissen pronkschotels 1e helft 20e eeuw (Knauf) met reliëf-, goud-, en bloemdecor in goede staat ø25-ø28cm.

9 Delen Meissen
Startprijs 40 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor "Blaue Blumen": 1x bord, 6x asbak en 1x schaaltje 11-24cm. Cond.: G

Dekselvaas
Startprijs 50 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G

Weens servies, koffie met bloesem
Resultaat: 85 EUR

Oud Weens handbeschilderd koffieservies met bloemdecor in goede originele staat (32 delen) 20e eeuw bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, kop en schotels 6-24cm. Cond.: G

8 Kop & 10 Schotels, Weens
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 8 kopjes en 10 schotels, Weens moccaservies met goud- en bloemendecor 5-ø12,5cm. Cond.: G

2 Weense borden
Startprijs 50 EUR

Twee oude porseleinen sierborden met gouddecor en mintgroene romantische voorstellingen. Gemerkt Gloria Alt Wien 20e eeuw ø27cm. Cond.: G

6 Duitse borden
Startprijs 15 EUR

Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G

2 Delen Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Oud Duits porselein; 1x Meissen schotel met vergulde omranding 20er eeuw, 1x bisquit porseleinen plaquette KPM Koningin Louise 10.03.17476 - 19.7.1810 (L. Posch 1810. (ø19,5-ø8cm.)

Duits restservies
Startprijs 15 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G

3 Terrines
Startprijs 90 EUR

Drie oude porseleinen dekselterrines (2x Stadt Meissen en 1x Tjechoslowakije) met bloem- en gouddecor ca. 1930 29-32cm. Cond.: G

6 Soepkommen
Startprijs 150 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G

Servies
Resultaat: 100 EUR

Kavel met 14 Duitse Rosenthal porseleinen kop & schotels Selb-Maria US Zone en 9 losse schotels extra 7xø13cm. Cond.: G

8 Delen Meissen
Startprijs 50 EUR

Acht delen divers oud Meissen porselein met blauwe bloemen decors ca. 1980: 2x kop & schotels, 2x losse kopjes, 1x grote schaal, 1x bord 5,5-19cm. Cond.: R-G

Divers Duits porselein
Startprijs 15 EUR

Acht delen antiek porselein o.a; 1 KPM Duits porseleinen theekop met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, 1x theelöffel/eislöffel ca. 1910, 1x visschaal (onder beschadigd) , 1x dekselvaas Nympfenbur...

Serviesgoed, wedgwood
Resultaat: 20 EUR

Kavel keramiek serviesgoed ca. 1900 van wedgwood, model Frankfurt: 1x presenteerschaal op hoge voet (chip), 1x terrineschaal zonder deksel, 2x geschulpte schalen, 14x kleine borden, 7x grote borden (...

KPM fruitservies
Startprijs 30 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

Kop & schotel, Ginori
Resultaat: 80 EUR

Drie-delig koffieservies Ginori met goud- en floraal decor: 1x grote kop (gerestaureerd), 1x onderschotel (lichte randschade) en 1x cakeschotel (beschadigd) 9xø21cm. Cond.: R

Nymphenburg schaal
Startprijs 15 EUR

Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R

Rosenthal vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Duits porseleinen Rosenthal vaas ca. 1980 "Kunstabteilung Selb" met decor van flora en oranje glazuur 35xø14cm.

Theepot met bloemen
Resultaat: 35 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen theepot met Chinees decor (oude haarlijn inh tuit) Cond.: R-G

4 Portret schotels
Startprijs 60 EUR

Vier antieke porseleinen schotels met handgeschilderde portretvoorstellingen van vrouwen met hoofdbedekking ca. 1900 10-ø16cm. Cond.: G

Russische porseleinen bord
Startprijs 30 EUR

Russisch porseleinen schotel ca. 1900, gesigneerd met bloemendecor ø24,5cm. Cond.: G

Makkumse plaquette
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met molendecor 40x33cm. Cond.: G

Makkumse plaquette
Startprijs 150 EUR

Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880 (ongemerkt) met havendecor (stukje af) 40x33cm. Cond.: R

Makkumse plaquette
Resultaat: 170 EUR

Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met decor van ijspret 40x33cm. Cond.: G

Hutschenreuther vaas
Startprijs 140 EUR

Grote Duitse porseleinen Hutschenreuther pronkvaas met blauw/goud floraal decor "Selb Bavaria abteilung für Kunst" ca. 1980 40,5cm. Cond.: G

Yixing theepot
Startprijs 70 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot 1e helft 20e eeuw (of ouder) met 2 koppen op de zijkanten en 1 kop op het deksel (medaillons). Gesigneerd en in goede staat 9x13,4x9,5cm.

Yixing theepot
Startprijs 70 EUR

Chinese 19e eeuwse Yixing theepot met emaille beschildering en bronzen handvat. Gesigneerd en in goede staat 12x18xø14,5cm.

Yixing theepot
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met salamander decor 20e eeuw, gesigneerd en in zeer goede staat 12x17,3x11,3cm.

3 Pors. rookverdrijvers
Startprijs 45 EUR

Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuyw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G

2 Pors. rookverdrijvers
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke porseleinen rookverdrijvers in de vorm van papegaaien: 1x groot met groen-bruin glazuur met glazen ogen (original Aerozon) en 1x kleiner met bont glazuur en glazen ogen (ongemerkt, ...

Porseleinen engel met bakje
Resultaat: 65 EUR

Oude keramieken engel met bloembak en plafondbevestiging 2e helft 20e eeuw 80x40x20cm. Cond.: G

2 Diverse vazen
Startprijs 35 EUR

Twee oude keramieken vazen: 1x porselein met Chinees decor in Jugendstil stijl en 1x keramieken knobbelvaas met floraal decor (ongemerkt) 30-33cm. Cond.: G

Bokkenrijder
Resultaat: 170 EUR

Grote porseleinen bokkenrijder naar voorbeeld van Meissen 2e helft 20e eeuw (bakfoutje) 40x38x22cm. Cond.: G

Aardewerken beeld, Napoleon
Resultaat: 75 EUR

Oude bisquit porseleinen buste van Napoleon 1e helft 20e eeuw (chip van voet) 22cm. Cond.: R

Porseleinen paard
Startprijs 50 EUR

Groot oud porseleinen Royal Dux paard ca. 1980 in goede originele staat 36x24x14cm.

2 Porseleinen naakte dames
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen naakte dames 20e eeuw in goede staat 11-8cm.

Porseleinen beeld, man
Startprijs 90 EUR

Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M

Royal Dux beeld
Startprijs 15 EUR

Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G

4 Porseleinen beelden
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren: 1x paardenkoppel cam 1980 Thüringen (goed), 1x Clown Meissen (goed), 1x poes op bal (Rosnethal (Beschadigd), 1x meisje Hutschenreuther (goed) 6-28cm. Cond.: R-G

Keramieken sprinkhaan
Startprijs 30 EUR

Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G