Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rietveld bureau
Resultaat: 7.000 EUR

Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...

Broodkast
Resultaat: 3.200 EUR

Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...

3 Delen Art Deco
Startprijs 1.250 EUR

Antieke Jugendstil kersenhouten fineer op eiken kamer ca. 1920 Duitsland. Bestaande uit: spiegel met console (237x93x34cm.), vitrine-opzetkast 2-delig met geslepen glas (180x100x46cm.), eettafel met 4...

Tafel+4 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Grote mahoneihouten coullissentafel ca. 1830 met extra afstelpoten en 2 tussenbladen, 75xø125cm. (75x125x249cm.) Cond.: G

Biedermeier bank
Resultaat: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehout fineer Empire bank ca. 1830 met velours stoffering in goede staat 95x67x210cm.

Bonheur met spiegel
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur ca. 1860 met ovale spiegel (1 stukje lijst mist, verder in goede originele staat) 193x102x51cm.

Secretaire, rechte klep
Startprijs 1.500 EUR

Hollandse mahoniehout fineer op eiken secretaire ca. 1820, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 48x159x103cm.

Bridge tafeltje
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuws hoek-speeltafeltje voor Bridge etc. met prachtige intarsia (ook op het blad) met floraal decor in goede originele staat 75x80x80cm.

Kleine eiken kist
Startprijs 800 EUR

Zeldzame kleine Noord Duitse kist ca. 1700 met zadeldeksel, sleepoten, renaissance snijwerk. Voorstelling van vechtende ridderds en paard. Snijwerk van vrouwelijke figuren op de lijssen (antiek slot) ...

Trumeau
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer trumeau met lade ca. 1830. In zeer goede originele staat 82x95x44cm.

Vitrinekast
Resultaat: 875 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniefineer vitrinekast met mooi snijwerk, putti en rocailles. Twee lades en bronzen beslag (1 hengsel mist en 2 stukjes lijst missen). Verder in goede originele staat en kast i...

Bank
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe bank ca. 1870 met rode velours stoffering in goede staat 118x155x75cm. Cond.: G

Eikenhouten bureau
Resultaat: 300 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met 9 lades (3-delig). Originele sloten en beslag. Geheel in zeer goede staat 75x62x107cm.

Wortelnoten naaitafel
Startprijs 325 EUR

Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G

Notenhouten tafel, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Notenhouten 18e eeuwse baroktafek met getorste poten, onderling verbonden met voetrust en lade. geheel in goede en originele staat 75x62x103cm.

Armstoel, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten 18e eeuwse armleunstoel met getorste armleuningen en onderling verbonden poten (getorst). In goede originele staat 100x56x50cm.

Empire kast
Startprijs 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.

Grunder 2-deurskast
Resultaat: 300 EUR

Grote Duitse Grunderzeit notenfineer met wortelnoten uitneembare linnenkast met lades en schappen ca. 1880. In zeer goede originele staat 204x137x62cm.

Buffetkast
Resultaat: 155 EUR

Eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880 met volle zuilen, origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 240x150x54cm.

Mahonie secretaire
Startprijs 160 EUR

Mahoniehout fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870. Paneel schrijfblad gescheurd, verder in goede staat. Binnenleven met lades en vakverdeling 167x107x47cm. Cond.: R

Kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Hollands 18 eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken in originele ongerestaureerde staat met mooi snijwerk en medaillons. Bevat krimpnaden en fineerschades 240x190x65cm. Cond.: R

Secretaire, schuine klep
Startprijs 1.800 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.

Klein kastje, beschilderd
Resultaat: 300 EUR

Beschilderd 19e eeuws kabinetje met bosnimfen en landschapsdecor ca. 1870. Zijkanten ook beschilderd en gebogen 66x32x13cm. In goede originele staat

Mahonie kabinet
Startprijs 1.800 EUR

Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...

Mahoniehouten eettafel
Startprijs 200 EUR

Zeer grote mahoniehouten kleurige eettafel met 3 lades en taps toelopende poten. Mooi blad (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 79x101x252cm.

4 Grunder stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier prachtige eikenhouten gestoken stoelen ca. 1890. Jugendstil lederen bekleding op zitting en rugleuning. Bekleding voorzien van zweepslag bloemendecor. 104x55x45cm.

Kussenkast
Resultaat: 180 EUR

Oude Hollandse massief eikenhouten kussenkast met lades en schappen. Belijmd met notenhouten fineer 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel). Mooie kwaliteit met druivenranken 188x60x170cm. Cond.: G

Hoektafel
Resultaat: 100 EUR

Hoektafel 18e eeuw met mahonie fineer, bandintarsia en koper inleg. In goede originele staat 74x82x58cm.

Mahonie kast met opstand
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Biedermeier vitrine opstand kast ca. 1870 met uitklapbare schrijflade in goede originele staat 220x47x117cm.

Mahonie kast
Startprijs 250 EUR

Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades. In goede staat

Eiken schrijfbureau
Resultaat: 100 EUR

Oud eikenhouten schrijfbureau. Gemaakt van een antiek eikenhouten dekenkist ca. 1750 en deels later ca. 1940. 75x73x147cm. Cond.: G

Pallisander naaitafel
Startprijs 350 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G

Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 1.275 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Buffetkast
Resultaat: 225 EUR

Notenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880, notenhout fineer op eiken. In zeer goede originele staat met volle zuilen, snijwerk, origineel beslag en kroon. 247x150x57cm.

Kussenkast, eikenhout
Resultaat: 200 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kast ca. 1920 met geëboniseerde houten delen, 2 lades en mooi snijwerk in de koplijst. Uitneembaar en in zeer goede staat 180x160x58cm.

Speeltafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.

6 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 250 EUR

Zes prachtige 19e eeuwse mahoniehouten stoelen 1e helft 19e eeuw in goede staat 90x51x50cm. Cond.: G

Ronde eethoek tafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.

Vitrinekast
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G

Dressoir
Resultaat: 100 EUR

Kersenhouten dressoir (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in Biedermeier stijl, mooie kwaliteit 97x52x185cm.

Mahonie secretaire
Resultaat: 185 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze secretaire met dik mahoniehout fineer ca. 1760. Mooie vromgeving met mooi binnenleven, helaas zijn diverse restauraties noodzakelijk 108x65x105cm. Cond.: M

Secretaire
Startprijs 700 EUR

Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...

Bonheur
Startprijs 650 EUR

Prachtige gave Hollandse Willem III Bonheur van noten met wortelnoten ca. 1860 in goede originele staat 210x108x54cm. Cond.: G

Chaise longue
Resultaat: 160 EUR

Antiek notenhouten Chaise Longe met okerkleurige stoffering ca. 1900 in goede staat 82x173x68cm.

Halkastje
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat

Kastje, Stöpler
Resultaat: 160 EUR

Oud metalen 2-deurs medicijnkastje ca. 1950, Stöpler Utrecht. In goede originele staat met chrome grepen en 2 porseleinen bakjes 94x68x43cm.

Kussenkast, pallisander
Startprijs 200 EUR

Hollandse pallisander fineer op eiken kussenkast in Renaissance stijl 2e helft 20e eeuw. Uitneembaar en in zeer goede staat 185x170x65cm.

Gestoken tafeltje
Startprijs 100 EUR

Houtgestoken 19e eeuws opengewerkte tafel met druivenrankendecor (mogelijk huwelijk tussen poot en blad) 79xø41cm. Cond.: G

Commode, Biedermeier stijl
Startprijs 600 EUR

Prachtige kersenhouten fineer Duitse biedermeier stijl halve-maan kastje met 3 lades, 2 deuren en bandintarsia 21e eeuw. In zeer goede staat 76x90x45cm.

Grenen commode
Resultaat: 50 EUR

Grote Duitse notenfineer Grunderzeit commode ca. 1880 in redelijk tot goede staat 85x56x110cm.

Empire commode
Startprijs 150 EUR

Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.

Broodspinde
Resultaat: 70 EUR

Duitse 1-deurs eikenhouten spinde (schuine hoeken) ca. 1800 met hengselgrepen aan de zijkanten 95x90x56cm. (gedeelte rugwand mist) Cond.: R

Mahonie penantkastje
Resultaat: 450 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.

Etagere kastje
Startprijs 125 EUR

Etagere kastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw, notenhouten stijlmeubel in zeer goede staat 80x38x46cm.

Metalen medicijnkast
Resultaat: 120 EUR

Oude originele metalen medicijnkast ca. 1930 met sloten en sleutels, in goede originele staat 169x58x37cm.

Kinderstoel
Resultaat: 50 EUR

Kinderstoel Bugholz ca. 1880, gesigneerd Fishel. Vlechtwerk zitting is vervangen door hout 87x55x42cm. Cond.: G

Grenen uittrektafel
Startprijs 100 EUR

Mooie massief grenenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x150x90cm.

Spiegel met kuif
Resultaat: 90 EUR

Vergulde halspiegel 19e eeuw met kroon (kroon beschadigd) 170x77cm. Cond.: R

Voetenbankje
Startprijs 90 EUR

Kersenhouten Duitse Biedermeier-stijl voetenbankje 21e eeuw met zwarte stoffering in zeer goede staat 47x35x45cm. Cond.: G

Mahonie stoel
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten gestoken 19e eeuwse stoel, ca. 1860, Louis Philippe met prachtig floraal snijwerk en goede velours stoffering. 133x65x70cm. Cond.:G

Boekenregaal met onderkastje
Startprijs 200 EUR

Oosters teakhouten boekenkastje met 2 lades en 2 deurtjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 130x32x55cm.

Iepenhouten sidetable
Startprijs 180 EUR

Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.

2 Mahonie tafeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Engelse mahoniehouten butlertrays ca. 1850-1900 in goede staat 90xø25cm. en 100xø47cm.

Wortelnoten naaitafel
Startprijs 325 EUR

Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G

Scheerspiegel
Resultaat: 240 EUR

Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.

Bijzettafel, inlegwerk
Startprijs 50 EUR

Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R

Voltaire
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Louis Philippe voltaire van mahoniehout met rocaille kroon en goede stoffering in goede originele staat 122x91x75cm.

Voltaire
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Biedermeier voltaire van mahoniehout met goede stoffering in goede staat 118x80x71cm.

Buffetkast
Resultaat: 180 EUR

Hollandse eiken buffetkast met kussen en geëbonisserde delen ca. 1880 door Paul van der Meulen Meubelfabriek Hilversum 205x150x60cm. In zeer goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.

Zuil, marmeren blad
Resultaat: 130 EUR

Decoratieve beschilderde houten piedestal met marmeren bovenblad 2e helft 20e eeuw in 18e eeuwse stijl 108xø33cm. Cond.: G

Chinese hocker
Startprijs 70 EUR

Decoratieve Chinese houtgesneden piedestal voor vaas (of bloempot) met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 101x37cm.

Wijntafel
Startprijs 40 EUR

Oude houtgesneden wijntafel in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm.

Zwarte zuil
Resultaat: 265 EUR

Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.

Theekastje
Resultaat: 50 EUR

Oud teakhouten theekastje met afneembaar tablet (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x70x42cm.

Eiken hangkastje
Startprijs 100 EUR

Hollands eikenhouten vitrine hangkastje ca. 1880 in goede staat 71x69x24cm.

Koreaanse commode
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees of Koreaanse houten commode met messing beslag, 4 lades en een deurtje ca. 1930 in goede originele staat 68x66x30cm.

2x Eikenhouten stoel, 19e eeuw
Startprijs 160 EUR

Twee zware Engelse (18e-19e eeuw?) eikenhouten gestoken stoelen in Renaissance stijl met floraal decor 46x50x120cm. Cond.: G

Ingelegde secretaire
Resultaat: 425 EUR

Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...

Hocker
Startprijs 100 EUR

Grote hocker voorzien van houten poten, 2e helft 20e eeuw met bruine stoffering en floraal decor 50x70x70cm.. Inclusief 2 kussens. Cond.: G

Naaitafel
Startprijs 125 EUR

Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.

Jugendstil kapstok
Resultaat: 95 EUR

Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.

Oude spiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegel in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x61cm.

Mahoniehouten spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R

Halspiegel, goudkleurig
Resultaat: 110 EUR

Grote goudkleurige bewerkte halspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in Louis Quinze stijl 120x76cm. Cond.: G

2x Wijntafel
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke wijntafels: 1x wortelnoten fineer 20e eeuw (goed) 56xø50cm. en 1x mahonie 19e eeuw (redelijk) 55xø38cm. Cond.: R-G

Breistoeltje
Startprijs 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G

Breistoeltje
Startprijs 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G

Kinderwieg
Startprijs 50 EUR

Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G

Noten nachtkastje
Resultaat: 30 EUR

Antiek nachtkastje met marmeren blad en notenfineer front ca. 1900 80x40x38cm. Cond.: G

Indonesische kist
Resultaat: 100 EUR

Decoratieve Indonesische houtgestoken kist met zeilboten-decor (Jonk) ca. 1950 in goede staat van teakhout 50x43x94cm.

Pianokruk
Resultaat: 150 EUR

Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G

Bureau, Amsterdamse School
Startprijs 100 EUR

Amsterdamse School eikenhouten schrijfbureau ca. 1930 met origineel schrijfleer (heeft gestaan bij Kantoor Nederlandse Handelsmaatschappij) in zeer goede originele staat 77x75x125cm.

Kastje, marmeren blad
Startprijs 170 EUR

Oud Frans ladenkastje in Louis Quinze stijl 1e helft 20e eeuw. Bronzen armaturen en grepen en met marmeren blad. 74x30x44cm. Cond.: G

Mahonie klaptafel
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R