Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire servies, zilver
Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...

Horloge in cello
Resultaat: 550 EUR

Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G

3-Delige tafel display
Startprijs 4.250 EUR

Bijzonder driedelig zilveren tafelstuk ingelegd met spiegels, bestaande uit een ovaal middenstuk op vier acanthuspootjes met twee gecontourneerde aanzetstukken op pootjes. Geheel rondom versierd met g...

Antieke beker
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.

Broodschaal
Resultaat: 350 EUR

Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...

Zilveren koffiepot
Resultaat: 410 EUR

Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.

Zilveren schaal
Resultaat: 420 EUR

Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...

Kristallen bonbonkom
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom met zg. Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Toegeschreven aan Mr. L.J. Limburg - Amsterdam anno 1915.

Zilveren servies
Resultaat: 600 EUR

Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...

Zilveren dienblad
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...

2 Geslepen boterstolpen
Resultaat: 275 EUR

Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.

Zilv. sigarettendoos China
Resultaat: 70 EUR

Chinese zilveren sigarettenetui met roodkoperen beslag. Geheel handvervaardigd, zowel binnen- als buitenzijde versierd met gegraveerde landschapsmotieven, 835/000, ca. 109gr. 10,5x7,5x1cm. Cond.: U

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 350 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870

Ronde fruitschaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U

Beeld, golfer
Startprijs 280 EUR

Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G

Beeld, visser
Startprijs 280 EUR

Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U

Russisch zilveren flacon
Startprijs 200 EUR

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U

Kristallen kaastolp
Resultaat: 80 EUR

Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver...

Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Melkglazen dekselschaal
Resultaat: 135 EUR

Ovale opaline dekselschaal met Hollands zilveren rand en dekselgreep in de vorm van een peretak, 835/000 2e helft 1800, MT: Baksteen/Middendorp Rotterdam 11,5x8,5x11,5cm. Cond.: U

Zilveren bierpul
Startprijs 120 EUR

Antieke zilveren (835/000) bierpul met handgreep, fraai gegraveerd spiegelmonogram en florale graveringen (vlinders en insecten). Londen anno 1873.

Langwerpige doos
Resultaat: 180 EUR

Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...

Chatule
Resultaat: 1.300 EUR

Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U

Zilveren mosterdpotje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U

Zilv. lepel + fotolijstje
Startprijs 25 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

4 Suikerscheppen
Startprijs 50 EUR

Kavel van 4 zilveren suikerscheppen: 2x roosmotief en 2x molenmotief, 835/000, ca. 58gr. L.: 12cm. Cond.: U

Zilv. vaas, Georg Jensen
Startprijs 475 EUR

Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 300 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G

Soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U

Zilveren penkandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (925/000) penkandelaar op vierkante voet ca. 12x12cm. ca. 425gr. (bruto)

Gelobde tafelschaal
Startprijs 475 EUR

Ovale gelobde zilveren schaal, Z1 gekeurd 925/000, ca. 543gr. 29x21x10cm. Cond.: U

Doosje
Startprijs 450 EUR

Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Zilveren servies
Resultaat: 180 EUR

Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 150 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Resultaat: 165 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U

Koektrommel
Startprijs 450 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U

6 Messen zilv/ivoor
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Brandewijnkom
Startprijs 400 EUR

Zilveren brandewijnkom met gedreven cherubijntjes en florale motieven 835/000 Z2 keur, ca. 193gr. 25x12x8cm. Cond.: U

10 Zilveren messen
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke Franse tafelmessen met zilveren heft, zeer fraai gedecoreerd met medaillon 835/000, L.: 24cm. Cond.: U

5 Diverse messen
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 5 antieke Franse messen waarvan één voorsnijmes 835/000, lengte voorsnijmes 19cm. Cond.:

Zilv. tang + taartschep
Startprijs 35 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

Grote lepel, Bonebakker
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak, steel met filetrand. 835/000 grootkeur, jaarletter R: 1901, MT: Daniel van Outvorst Amsterdam, merkteken: As. Bonebakker & Zoon ca....

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...

Kop & Schotel, zilver
Startprijs 260 EUR

Buitenlandse sterling zilveren kop en schotel met gegoten bloemmotief-oor, versierd met bandmotief, ca. 324gr. (schotel: ø13,5cm.) Cond.: G

Ovale karaf
Resultaat: 50 EUR

Fraai geslepen ovale kristallen karaf, gemerkt aan de onderkant. Amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, stop met traan en fraai zilveren (925/000) montuur met handgreep eindigend in druiventros...

Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G

4-Delig geribd servies
Startprijs 1.250 EUR

Vierdelig antiek Hollands zilveren theeservies, geribd model op voet met ajourkraag waarop parelrand, 835/000 grootkeur eind 1800. MT: Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 740gr. (trekpot 13xø10cm. Suikerb...

Kristallen koekschaal
Startprijs 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal (ø26cm.) met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel met florale graveringen. Mr. J.M. van Kempen & Zn. Voorscho...

Zilveren suikerschaal
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G

Brandewijnkom
Startprijs 400 EUR

Zilveren brandewijnkom met gedreven florale motieven en cherubijn in handgreep, Z2 keur 835/000, ca. 265gr. 25x13x7cm. Cond.: U

Zilveren inktstel
Startprijs 170 EUR

Met graveerwerk versierd Hollands zilveren inktstel met 2 kristallen flacons waarop zilveren doppen. Jaarletter: V: 1855, 17x10x15cm., Cond.:G

Taartschep en div. lepels
Startprijs 80 EUR

Kavel zilver waaronder: taartschep, lepel met schelpvormige bak, suikerschep en 8 theelepels. Allen bewerkt met roosmotief, 800/00, ca. 182gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Vergulde beker, edelstenen
Startprijs 400 EUR

Oosters zilveren beker met ingelegde bloemmotieven en diverse halfedelstenen, 9xø7cm. Cond.: U

2 Zilveren kannen
Resultaat: 260 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U

Zilveren dekselpotje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U

Snuif tabaksdoos
Resultaat: 185 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...

Krist. schotel, zilv, beugel
Startprijs 90 EUR

Kristallen ruitjesschotel met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: H: 1917,. MT.: onduidelijk. ó 19cm., Beugel dient gerestaureerd te worden

Zilveren strooier
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren zuurstelhouder
Startprijs 200 EUR

Zilveren (835/000) Biedermeier zuurstel-houder op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en 3 originele kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. Mr. A.J. de Haas - Amsterdam a...

Kristallen schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen schaal (ø29cm.) met omgeslagen gecontourneerde rand, voorzien van een fraai zilveren (835/000) hengsel met reliëfdecor van bloemmotieven (kleine randschade). Mr. S.H.J. Heldoorn - ...

Pronkschaal
Startprijs 3.250 EUR

Unieke grote rechthoekige zilveren pronkschaal. Rondom prachtig gedreven bloemmotieven met 4 cartouches. De opstaande rand is ajour uitgevoerd. Het geheel staat op vierhoekige poten en is aan de binne...

Zilveren vesta
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren vesta rondom voorzien van florale handgravures met scharnierend deksel en drukknopsluiting, 2e gehalte grootkeur, ca. 20gr. 6x2,5x1cm. Cond.: U

Zilveren lepel, Deens
Resultaat: 50 EUR

Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 110 EUR

Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 70 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U

Gouden naaidoosje
Startprijs 350 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

3 Roomlepels
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren roomlepels met bloem/roos/Haags lofje model. 835/000, ca. 55gr. ca. 11cm. Cond.: U

Zilveren schaar
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren Amsterdamse schaar van Jan Abram Lintveld, Jaarletter: K: 1854, 835/000, ca. 86gr. 1 afstandsstift ontbreekt

Divers koffie-bestek (13x)
Startprijs 120 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes met zes bijbehorende taartvorkjes en bijbehorende suikerschep 835/000, MT: B, ca. 160gr. Cond.: U

Zilveren ketting met loep
Startprijs 70 EUR

Collier zilver 925/000 met hanger. Lang collier een soort dubbel koordmodel met als hanger een zilveren 925/000 loep met bewerking met bloemen. Lengte 80 cm. ca 56.5 gr

Kristallen bowlpot
Startprijs 150 EUR

Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...

Zilveren comfoortje
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.

Bonbonschaal
Startprijs 40 EUR

Kristallen hengselbakje met Hollands zilveren montuur en hengsel. Versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, jaarletter O: 1949, ø11,5cm. Kristal heeft kleine chip.

Zilveren ijswagen, pompoen
Startprijs 1.400 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U

5 Zilveren mesjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G

Tasje beugel haak
Resultaat: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...

Kristallen boterstolp
Startprijs 90 EUR

Hollands kristallen boterstolp met geschulpte schotelrand en olijfslijpsel met zilveren knop, 835/000, MT.: onduidelijk, ø 18.5cm., Kleine chips

7-Delig servies
Startprijs 950 EUR

Zwaar bewerkt 7-delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit: trekpotje, theecomfoor, roomkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeef met lekbakje. Handgedreven met Hollandse voorstellingen en floral...

Sigarenstandaard
Startprijs 90 EUR

Geslepen kristallen sigarenstandaard (kleine randschade) zg. hoorn des overvloeds met geëtste geslepen afbeeldingen. tevens voorzien van een fraaie zilveren (835/000) zwavelstokdoos-houder op zilveren...

Zilveren mes, pistoolheft
Resultaat: 160 EUR

Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U

Zilveren bokaal
Startprijs 700 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...

Beeld, wintersporter
Startprijs 240 EUR

Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U

Beeld, dirigent
Startprijs 240 EUR

Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U

Krist. schotel, zilv. beugel
Startprijs 110 EUR

Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand, 835/000, grootkeur, jaarletter: N: 1897, ø 25cm., kleine chip aan rand

Zilv. tafelopzet
Startprijs 675 EUR

Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...

Zilveren Loddereindoosje
Startprijs 100 EUR

Zilveren (835/000) loddereindoosje met opgehoogd deksel. Bandendecor en een hartvormig schildje. Mr. D.H. Greaup Schoonhoven anno 1838

7 Zilveren lepeltjes
Startprijs 35 EUR

Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel waarvan 1 afwijkend model. 835/000 grootkeur, 6 lepeltjes MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter Y: 1883, ca. 51gr. Cond.: U

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren roomkan met filetranden afgewerkt, 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: onleesbaar eind 1800, ca. 205gr. H.: 15cm. Cond.: U

Zilveren haan
Startprijs 500 EUR

Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U

Pelgrims fles
Resultaat: 120 EUR

Pelgrimsfles met zilveren beslag op zilveren voet en bezet met halfedelstenen, bevat uitneembare doseerstift, 18x10x7cm. Cond.: U

Zilveren maatbekertje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren maatbekertje, 835/000 grootkeur, jaarletter: W 1931 MT: Hooijkaas, ca. 35gr. 6xø4,5cm. Cond.: U

Zilveren inktpot
Startprijs 120 EUR

Engels sterling zilveren inktpot met deksel 925/000, 7xø13cm. (scharnier behoeft reparatie)

Emaille doos, Russisch?
Startprijs 400 EUR

Geëmailleerd zilveren tabaksdoos met cloisonne deksel waarin bloemmotief en vergulde binnenkant, 935/000, merk: A?K ca. 1900, 9x6x1.5cm., Cond.:U

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 360 EUR

Antieke Hollands zilveren gedreven brandewijnkom met gegoten grepen in bloemmotief 835/000. Grootkeur, eind 1800, MT.: Antonius de Ruiter, Amsterdam, 22x4cm., ca. 210gr., Cond.:U