Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Bali), olieverf op linnen, Balinese vrouw met hoofdtooi 30x35cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot 1e helft 20e eeuw, 1 zijde met Chinees schrift, gemerkt 12x16x9cm. Cond.: G
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Antieke Chinese dekseldoos gemaakt van een calebas, bewerkt met drakendecor. Zijkanten gemerkt met Chinese tekens. Op het deksel met decor van hanen, 8,5x8,5x5cm. Cond.: G
Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, "Paringsdans" 23x34cm. Cond.: G
Chinese school, olieverf op linnen, naakte vrouw op lelie-blad 120x80cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G
Bronzen edelhert ca. 1920 op marmeren voet, gesigneerd Valton (Charles Valton 1851 - 1918), in goede staat 42x33x12cm.
Twee Chinees ivoren figuren ca. 1910 op houten console, voorstellend een keizer en zijn vrouw 14-15cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Frans Mortelmans? ca. 1930 (vermoedelijk Frans Mortelmans Belgische School 1865 - 1936), olieverf op linnen, stilleven 40x30cm. Cond.: G
Baartman? ca. 1940, olieverf op paneel, boerderij met bloeiende fruitbomen 35x30cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, portret visser 30x30cm. Cond.: G
Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.
Groot 18e eeuws pistool met gegraveerde loop, haan en messing bewerkte kolf en zijplaat. Koperdraad in kolf (notenhout gesneden) 47cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse beschilderde Friese stoelklok met wekkerfunctie in goede originele staat 70x36x32cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Franse pendule met Vernis Martin beschildering. Vuurvergulde bronzen armaturen en origineel uurwerk met halfuurslag, geheel in uitstekende staat 36cm.
Friese staartklok 19e eeuw met mechaniek, voorstellend Adams offer. De engel, het kopje van de bok en arm van Adam bewegen. Kwartierslag op dubbele bel met wekkerfunctie. Wijzerplaat verso gesigneerd....
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Notenhouten schrijftafel ca. 1870 met 3 lades en schrijfleer in goede staat 76x68x120cm.