Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

 

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1559 Resultaten
Kavel: 6050

Yixing trekpotje, ronde pot

Resultaat: 7.000 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G


Kavel: 6027

Yixing theepotje

Resultaat: 6.500 EUR

Origineel antiek klein Chinees Yixing theepot 18e-19e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,3x10x5,8cm.


Kavel: 6044

Penselenpot met tekst

Resultaat: 5.300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G


Kavel: 1018

H.P. Koekkoek

Resultaat: 4.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G


Kavel: 4012

Vleugel

Resultaat: 3.600 EUR

Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.


Kavel: 1011

Jan Fabius

Resultaat: 3.500 EUR

Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...


Kavel: 4001

Beelden vitrinekast

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...


Kavel: 2706

Goudbaar 100 gram

Resultaat: 2.525 EUR

Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.


Kavel: 2007

2 Empire kandelaren

Resultaat: 2.200 EUR

Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...


Kavel: 538

IWC horloge

Resultaat: 2.000 EUR

Horloge GG 750/000 IWC. Zeer fraai mechanisch horloge met leren band. nr. 1363588 C89. ø 38 mm. Als nieuw


Kavel: 1006

Schilderij, monogram FFH

Resultaat: 2.000 EUR

Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G


Kavel: 1009

D.P. van Lokhorst

Resultaat: 2.000 EUR

Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G


Kavel: 1031

Soldatenkamp

Resultaat: 2.000 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G


Kavel: 1042

H.J. Wijngaarden

Resultaat: 1.800 EUR

H(Herman).J. Wijngaard (1922 - 2012), olieverf op linnen, gezicht op IJssel met boten 60x90cm. Cond.: G


Kavel: 4019

Halbankje

Resultaat: 1.750 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G


Kavel: 1007

Herman Brood

Resultaat: 1.700 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G


Kavel: 1000

Aquarel, J.H. Weissenbruch

Resultaat: 1.500 EUR

Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G


Kavel: 1016

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G


Kavel: 1061

Jan te Wierik, blauw

Resultaat: 1.500 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G


Kavel: 2001

Bilbliotheek ca. 500 boeken

Resultaat: 1.500 EUR

Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...


Kavel: 6002

Chine de commande setje

Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...


Kavel: 6366

Fam Verte vaas

Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.


Kavel: 227

Armband GG citrien

Resultaat: 1.400 EUR

Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...


Kavel: 1005

Schilderij, Hobbe Smit

Resultaat: 1.400 EUR

Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G