Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok poortkast met sleede poten en origineel beslag. In zeer goede originele staat met slot, sleutels en lades 193x168x40cm. Cond.:G
Grote bronzen figurengroep op marmer gemonteerd bestaande uit 20 bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 24x54x35cm. Cond.: G
Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie roze schenkkan met zilveren monturen en decor van flora en goud 15x11xø8cm.
Chinees porseleinen Familie Roze vaas ca. 1900 met rondom decor van spelende kinderen in tuin 16xø10cm. Cond.: G
Zeldzame oude Oosterse mahoniehouten schoenpoetskist met lades, latoenkoperen beslag, diverse flessen met koperen deksel, borstels etc. (met inhoud) 40x80x24cm. Cond.: G
Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.
Horloge Baume Mercier, bicolour met romeinse cijfers en datumaanduiding. Quarts.
Collier zilver 835/000 met grote barnstenen kralen. Venetiaans collier met grote barnsteenkraal ø 27 mm en een losse kraal ø 25 mm ca 27,7 gr Lengte ca 60 cm
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G
Monogram W., olieverf op paneel, man met hoed, snor en sigaar 30x20cm. Cond.: G
Ter Meulen ca. 1900 (toegeschreven aan Frans Dieter ter Meulen 1843 - 1927), olieverf op linnen, spinnende vrouw in Larensch interieur 30x26cm. Cond.: G
Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...
Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G
Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, twee fantasiefiguren 20x14cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, schroef met bal 60x80cm. Cond.: G
Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G
J.W. van Trirum 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met poezen 24x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt met slag (verso A. van den Hofstede) 24x30cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse porselein pop ca. 1920, gemerkt S en H en jodenster met daarin p.b. en 1906 nr. 13 (waarschijnlijk Schoeman en Hoffmeister). Gelede lichamen en slaapogen (1 vinger af) 77cm. Cond....
Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G
Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.